Česko Slovensko má talent 3. 9. 2015 – online ke shlédnutí

Soutěž Česko Slovensko má talent je znovu tady s novým ročníkem. A vy můžete být u toho také! S námi si můžete 1. díl této soutěžní reality show ze čtvrtka 3. září 2015 přehrát pohodlně a zdarma online přes internet. Video s pořadem už je tady nachystané pro vás a ve skvělé kvalitě. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Česko Slovensko má talent 1. díl online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde jsme si pro vás přichystali premiéru nové řady oblíbené talentové reality show. Jedná se už o celkový pátý ročník. První série se vysílala v roce 2010 a od té doby běží v podstatě každý rok s výjimkou roku 2014. Letošní talent se tak vrací po dlouhé době ve zcela nové svěží podobě. Princ soutěže se samozřejmě nemění ani v tom nejmenším. Opět tady máme spoustu talentovaných lidí a my společně s porotou budeme vybírat toho nejlepšího.

Česko Slovensko má talent 1. casting online.

A když už jsme u poroty, tak ta letos doznala poměrně velkých změn. Už v ní totiž nezasedne jenom hvězdná zpěvačka Lucie Bílá a Jaro Slávik, ale objeví se i dva nováčci. Jedním z nich bude hudebník a herec Jakub Prachař. Posledním do party pak bude slovenská herečka v nejlepších letech – Diana Mórová. Letos tak o postupu bude rozhodovat hned čtveřice porotců, což je tak trochu změna místo obvyklých třech.

Jinak se ale na organizaci soutěže nic nemění. Dnešní epizoda tak bude věnována prvnímu castingu. Castingy se konaly na jaře 2015 po celé České republice a na Slovensku. Vždy ve velkých městech jako Brno, Olomouc, Karlovy Vary, Plzeň, Praha, Bratislava, Zlín a dalších. Vystoupení soutěžích pak byla sestříhána a my se můžeme těšit celkem na tři základní castingové kolo, ve kterých uvidíme to nejlepší i nejhorší z letošního talentu.

První castingová kola bývají nejlepší, protože se v nich setkáme s celou řadou umělců opravdu rozmanitých talentů. Nejenom zpěváků a hudebník kapel, ale i různých kouzelníků, akrobatů, vypravěčů a bavičů nebo tanečních skupin. Zkrátka pro každého něco. Já osobně mám castingová kola nejraději a můžu je i vám jedině doporučit. Navíc, když si je můžete přehrát tak pohodlně a zdarma online?

Česko Slovensko má talent z 3. Září 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nové vydání oblíbeného Talentu. Můžete si ho přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Věříme, že vás tento oblíbený zábavně-soutěžní pořad rozhodně nezklame a strávíte s ním opravdu příjemné chvilky. Talent je opravdová supershow, kterou se vyplatí vidět. Letošní podzim se nebude mluvit o ničem jiném!