Film Marťan – exkluzivně online!

Celý film Marťan (2015) je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet nový velkofilm od režiséra Ridley Scotta s Mattem Damonem v hlavní roli. Čeká vás opravdu velkolepý sci-fi film. Možná nejlepší v letošním roce.

Exkluzivně pro vás tady máme přichystaný film Marťan. Je to film od světoznámého režiséra Ridley Scotta, který má na svém kontě takové pecky jako Vetřelce, Gladiátora nebo Černý jestřáb sestřelen. Čeká nás tak opravdu luxusní Hollywoodský sci-fi film ve velkolepém stylu. V hlavní roli se pak představí zkušený Matt Damon. Film šel do českých kin ve čtvrtek 1. října 2015, ale tím se vy nemusíte vůbec zabývat!

A proč se tím nemusíte zabývat? Protože si film Marťan nebo chcete-li v anglickém originále The Martian můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet. Film jsme pro vás nahráli v opravdu fenomenální kvalitě a připravili ho pro vás na této webové stránce online ke shlédnutí. Pokud si ho chcete tedy pustit, tak stačí jenom přihlásit a tím aktivovat náš streamovací přehrávač. Dál už to půjde všechno skoro úplně sama.

Film Marťan exkluzivně online pro vás.

Příběh filmu vypráví o jedné z nejvelkolepějších cestách, které kdy lidstvo uskutečnilo. Po staletí snění, desítkách let odkladů a roků příprav se konečně vydala loď s lidskou posádkou na Mars. Měla zde už předpřipravenou základnu, na které měli lidé po několik měsíců pracovat. Jenže přišla hrozivá písečná bouře.

Všechno se stalo neuvěřitelně rychle. Nejhorší na tom bylo, že někteří z astronautů byli venku. V Marka Watneyho, kterého smetl obří kámen. Jeho kolegové ho měli za mrtvého a proto ve spěchu opustili planetu. Jenže Mark to přežil a o pár hodin později se probral z bezvědomí. Probudil se úplně sám. Jeho kolegové byly tisíce kilometrů daleko a na něj tady čekala jenom zpustlá základna. Jak později Mark zjistil, tak to s jejím stavem nebylo opravdu snadné.

Zdroje na přežití mu stačí sotva na měsíc. Zároveň jsou i rozbité veškeré komunikační kanály, takže si nemůže jenom tak lehce zavolat domů. Zdá se to téměř jako jistý rozsudek smrti. Mark Watney ale nebyl vybrán k astronautům jenom tak. Především je to špičkový inženýr. Rozumí hned několika oborům a nechybí mu ani houževnatost. Mark se tedy rozhodl improvizovat a přežít. Mezitím se mu podaří chytrým způsobem dát vědět na Zem, že přežil. Hned se začne řešit, jak ho zachránit a zda by nebylo lepší, ho ve vesmíru prostě nechat. Moc dobře přeci věděl, do jakého rizika jde.

Pokud si chcete film Marťan přehrát skutečně online, tak navštivte spektakulární web Cinemio.

To je ve zkratce příběh filmu Marťan. Je to strhujíc velkofilm, který v sobě má kus klasického příběhu Robinsona Crusoe stejně jako moderní akční sci-fi. Ridley Scott je zkrátka specialistou na tento žánr a podařilo se mu vytvořit opravdu nesmírně zajímavou a povedenou akční podívanou. Za nás vám můžeme tento špičkový snímek jedině doporučit. Jediné v co musíme doufat je to, že si ho budete chtít pustit online právě a jenom s námi.