Film U mě dobrý (2008) online ke shlédnutí

Česká komedie U mě dobrý je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát přes internet tuto opravdu hodně povedenou a zábavnou komedii od režiséra Jana Hřebejka. Jedná se o film natočený podle literární předlohy Petra Šabacha.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali jednu z nejlepších komedií poslední doby. Je to film zkušeného Jana Hřebejka, který je lehký a přitom nesmírně zábavný. Velkou zásluhu na tom má jistě i herecké obsazení v čele s králem komiků Bolkem Polívkou po jehož boku si zahráli skvělý herci jako například Jiří Schmitzer, Lenka Vlasáková, Miroslav Vladyka, Josef Somr nebo Vladimír Javorský. Film se už několikrát vysílal i v televizi. Vy ale u nás máte jedinečnou možnost si ho přehrát poprvé i přes internet. A my věříme, že jí určitě využijete.

Film U mě dobrý (2008) online ke shlédnutí

Film U mě dobrý jsme pro vás nahráli z Bluray disku ve skvělé HD kvalitě. Ta zajišťuje maximálně detailní obraz a přitom velmi věrný zvuk. Zkrátka excelentní filmový zážitek.

Příběh filmu nás zavede do jakési bezejmenné zahrádkářské kolonie na břehu řeky. Život si tady plyne klidným tempem bez většího vzrušení. Zdejší obyvatelé jsou tak trochu podivíni, ale ve směs dobráci, kteří se rádi sejdou nad pivem.

V místní partě naleznete bývalého kouzelníka a věčně upodívaného Mrklase, pak Tondu, který na sebe vzal jakousi neoficiální roli hospodského, nesmí chybět smolař Kája. Partu doplní ještě Kájova partnerka. A nebude chybět ani Tondův syn Jáchym. Na celou tuto nesourodou Partičku pak čeká jedno opravdu velké a nečekané dobrodružství.

Komedie režiséra Jana Hřebejka.

Film U mě dobrý online ke shlédnutí i pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali pravou českou komedii U mě dobrý. Film vznikl podle knihy Petra Šabacha, takže se opět můžete těšit na příběh plný atmosféry a humoru. Podobně jako to měl ostatně i film Pelíšky a nebo Pupendo. My jsme opravdu rádi, že jste se rozhodli si tento skvělý film pustit právě s námi a věříme, že rozhodně nebudete litovat, protože je opravdu na co se dívat! Dobře se bavte.