Kameňák 4 online ke shlédnutí

Film Kameňák 4 online ke shlédnutí. Legendární komedie Kameňák se vrací. Tentokrát sice už ne od Zdeňka Trošky, ale stejně to bude skvělý film plný opravdu drsných vtipů, které ale rozesmějí víc, než cokoliv jiného. My máme obrovskou radost, že právě vám můžeme nabídnout tento snímek online ke shlédnutí. To je něco, co opravdu stojí více, než za pozornost. V Kameňákově se toho přitom od naší poslední návštěvy opravdu hodně změnilo. Tak třeba tady mají nového starostu a není to nikdo jiný, než bývalý šéf polici Pepan (Václav Vydra)!

Exkluzivně zde na této webové stránce pro vás máme jedinečnou nabídku a to je další pokračování filmové série Kameňák v podobě jeho čtvrtého dílu. Na nové pokračování jsme čekali opravdu hodně dlouhou dobu, ale věříme, že až ho poprvé uvidíte, tak nám dáte za pravdu, že to za to stálo. Film opět sází na humor plný drsných a nekorektních vtipů takzvaných Kameňáků. Svojí premiéru měl v roce 2013, ale od té doby se už samozřejmě vysílal i v televizi. Naposledy třeba na Nově v sobotu 31. Října 2015.

Komedie Kameňák 4 online ke shlédnutí pro vás.

Tím se však vy nemusíte nijak zvláště zabývat, protože my jsme pro vás přichystali Kameňák přímo zde na této webové stránce ke shlédnutí online. S námi si můžete Kameňák 4 přehrát přes internet a to skutečně velmi pohodlně a komfortně. Máme pro vás video v perfektní kvalitě, jehož přehrávání je navíc naprosto jednoduché a komfortně. Jak na to? Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky. Dál už pak nemusíte řešit zcela nic.

Novým starostou obce se stal Pepan.

Kameňákov má nového starostu a to Pepana. Z bývalého šéfa policie je nyní svědomitý starosta. Navíc to má ulehčeno o to, že jeho manželka Vilma odjela do Austrálie. Takže je pánem i doma. I když samozřejmě domácímu úklidu nijak zvláště neholduje a tak se mu tak i celkem rychle hromadí bordel. Každopádně nyní má konečně příležitost Pepan dát tohle město do kupy. Společnost mu bude na radnici dělat tajemník Bohouš.

A tohle duo hned dostane první genální nápad, jak financovat rozkradený rozpočet města. K tomu má posloužit založení jednotky místní policie. Jejich příjmy totiž jdou přímo do rozpočtu obce. Novým náčelníkem je jmenován Franta Cloumal. Pro milovníka armády je to obrovská výzva. Navíc se má také konečně čím převést před svojí manželkou.

Místní policajti ostatně hned budou mít první vážný případ. Někdo totiž krade všem okapy. Podezření padá na místní hnědé spoluobčany, kteří mají podezřele často za co pít. A rovněž podezřele často navštěvují místní sběry kovošrotu.

Další velká událost se nečekaně odehraje v místní čínské restauraci. Zdejší kuchař totiž zaléval svojí kytičku marijánky legendárním Modrým pramenem. Ta má nyní zcela unikátní vlastnosti a to zejména v podpoře potence.

Jeho první velký nápad je založit místní policii.

Problémy jsou v Kameňákově i s místní mládeží. Tak to vypadá, že dospěla do věku, kdy se konečně více zajímá o své tělo. Tedy hlavně o to opačného pohlaví. Místní kluci tak nainstalovali do dívčích sprch skrytou kameru. Bude z toho pořádné pozdvižení. Ani ne ta kvůli tomu, že se chtějí sázet, která ji má oholenou a která ne, ale spíše až se to provalí a svůj zájem podívat se projeví i ostatní muž z Kameňákova. A jak na to asi zareagují policejní orgány?

Takový je film Kameňák 4, který pro vás máme online ke shlédnutí. Pojďte si tuto skvělou a po všech stránkách povedenou českou komedii přehrát právě s námi. Uvidíte, že nebudete litovat ani vteřinku a naopak vás čeká velmi povedené a zábavná podívaná. Čtvrtý Kameňák rozhodně není jenom nastavovaná kaše, ale zábavná komedii, která má šmrnc.