Kriminálka Anděl II. 9. díl (Vesnická balada) – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 9. díl Kriminálky Anděl z druhé série tohoto seriálu. Epizoda, kterou vám dnes přinášíme k přehrání přes internet se jmenuje „Vesnická balada”. Možná se už ptáte o čem vlastně tento díl bude a my vám to samozřejmě rádi prozradíme. Ještě zmíníme, že premiéra epizody byla v 4. dubna 2011 a naposledy se pak díl znovu vysílal v pondělí 16. června 2014. Ale zpátky k příběhu.

Jak už napovídá samotný název epizody, tak dnes se podíváme za hranice matičky Prahy na venkov. Životní rytmus a starosti zdejších obyvatel jsou naprosto odlišné od toho co prožívají lidé ve městě. I když i zde dochází k mnohdy razantní konfrontaci těchto světů. To když si bohatí Pražáci staví své drahé a luxusní domy v klidu vesnice, což mnohým starousedlíkům leze pořádně krkem. Tento konflikt bublá v mnoha podobných obcích na periférii a je jenom otázkou času kdy a v jaké podobě propukne.

V dnešním díle se v jedné takové vesničce bude konat typická místní zábava, která ale skončí velice neslavně a to zavražděním místního pana starosty. Kdo to ale udělal? Je jasné, že v pozadí tohoto případu je obrovské množství vlivů. Byl to právě starosta, který do značné míry rozhodoval, kde vyrostou další luxusní vily Pražáků a kdo dostane jaký pozemek. Je ale otázkou, kdo se ho nakonec rozhodl sprovodit ze světa, zda to byl někdo ze starousedlíků a nebo snad místních?

To už budou muset spravedlivě vyšetřit naši kriminalisté. Další 9. díl Kriminálky Anděl II. vysílaný naposledy v pondělí 16. června 2014 jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí. Využijte této jedinečné šance a pojďte si i vy přehrát tuto epizodu. Za nás vám přejeme příjemnou napínavou zábavu!