Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001) – online ke shlédnutí

Přehrajte si online komedii Krokodýl Dundee v Los Angeles. Legendární zálesák z australské buše Mike Dundee se vrací. A jak už napovídá podtitul tohoto filmu z roku 2001, tak protentokrát se vypravíme do dalšího amerického velkoměsta konkrétně do LA. Mike a Sue už tvoří hezkou rodinku, dokonce už mají dospívající syna. To jim však nebrání v tom, aby prožili další úžasné dobrodružství.

Pokud jste si oblíbili sympatického lovce krokodýlů Mika, tak přímo zde pro vás máme další příběh. Rodinka Dundeových si žije uprostřed Australské buše. Mají se celkem dobře, jenom dotěrní novináři jim neustále dělají starosti. Opravdu to vypadá, že se stávají téměř turistickou atrakcí a na normální život už jim tak skoro nezbývá ani prostor. Jednoho dne, ale Sue dostane nabídku zajímavé práce pro noviny. Jediný háček je v tom, že je to až v daleké Los Angeles.

Jenže Mike už má dost dotěrných reportérů u nich doma. Takže je vlastně za tuto nabídku rád. Všichni se tak stěhují do západní pobřeží USA. Sue se hned s obrovským nasazením vrhá do novinářské práce. Případ na kterém dělá souvisí s natáčením filmu, jak jinak že, když právě zde se nachází i legendární Hollywood. Jenže na novém filmu od studia Silver Pictures něco hodně smrdí. Podle všeho se jedná jenom o zástěrku pečlivě kryjící ilegální obchody.

Do vyšetřování se nakonec zapojí i sám Mike, když se nechá zaměstnat jako komparzista u právě natáčeného filmu. Podle všeho se mezitím právě prostřednictvím natáčení do země pašují do země velmi cenné obrazy ze Srbska.

Todle jim přeci nemůže projít. Navíc když kvůli krásnému umění i umírají lidé, tak je to opravdu moc. Je jasné, že Mike a Sue udělají všechno proto, aby je zastavili. Podaří se jim to ale nakonec? To už uvidíte ve filmu Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001), jenž jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Kdo má dobrodružství v krvi, tak musí milovat i tuto akční komedii.