Labyrint 5. díl online ke shlédnutí

Krimi seriál Labyrint 5. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si přehrát zbrusu novou epizodu českého tajemného seriálu od režiséra Jiřího Stracha. Dnes vás čeká díl, který měl premiéru 28. září 2015 v hlavním vysílacím čase.

Pro všechny fanoušky tajemných krimi seriálů tady máme další pokračování seriálu Labyrint 5. díl od České televize. Náš temný příběh pokračuje a vy můžete být směle u toho. Jak asi pokročí kriminalisté pod vedením majora Remeše tentokrát? Můžeme vám prozradit, že hodně! Nejnovější epizodu Labyrintu si tak rozhodně nenechte ujít. Pevně věříme, že nás čeká opravdu napínavá a zajímavá podívaná.

Kriminalisté přitlačili na Kováře a ten se doznal k vztahu k jedné z obětí. Je potřeba více prověřit jeho minulost, aby tuto souvislost opřeli i o nějaké důkazy.

Seriál Labyrint 5. díl online.

Vyšetřovací team bude zřejmě na čas oslaben, protože Tamara se musí vrátit do Bratislavy. Jenže i tady pokračuje vyšetřování tohoto zamotaného případu. Tamara jde především po stopě první oběti – Gábiny Uhorčíkové.

Martina, která celou dobu dostávala mince, se střetne s jejich odesílatelem a nebude to pro ni vůbec nic příjemného. Jak se zdá, tak i její osoba byla jenom dalším promyšleným článkem v tomto případu. Faráři Vojtěchovi se chodí zpovídat vrah. Policisté ho chtějí vytěžit, ale to farář kvůli svátosti zpovědi odmítá. Navíc se zdá, že případ sahá i do vyšších kruhů a to až k brněnskému biskupovi.

Jak se zdá, tak tajemný vrah je stále o krok na před a i nyní se stále posouvá dál ve svém hrůzném plánu.

To je ve zkratce nová epizoda seriálu Labyrint 5. díl, kterou vám přinášíme online ke shlédnutí. Můžete si jí pustit přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Seriál měl svojí premiéru v pondělí 28. září 2015 na státní svátek, vy si ho ale můžete přehrát přes internet online kdykoliv jenom budete chtít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.