Film U mě dobrý (2008) online ke shlédnutí

Česká komedie U mě dobrý je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát přes internet tuto opravdu hodně povedenou a zábavnou komedii od režiséra Jana Hřebejka. Jedná se o film natočený podle literární předlohy Petra Šabacha.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali jednu z nejlepších komedií poslední doby. Je to film zkušeného Jana Hřebejka, který je lehký a přitom nesmírně zábavný. Velkou zásluhu na tom má jistě i herecké obsazení v čele s králem komiků Bolkem Polívkou po jehož boku si zahráli skvělý herci jako například Jiří Schmitzer, Lenka Vlasáková, Miroslav Vladyka, Josef Somr nebo Vladimír Javorský. Film se už několikrát vysílal i v televizi. Vy ale u nás máte jedinečnou možnost si ho přehrát poprvé i přes internet. A my věříme, že jí určitě využijete.

Film U mě dobrý (2008) online ke shlédnutí

Film U mě dobrý jsme pro vás nahráli z Bluray disku ve skvělé HD kvalitě. Ta zajišťuje maximálně detailní obraz a přitom velmi věrný zvuk. Zkrátka excelentní filmový zážitek.

Příběh filmu nás zavede do jakési bezejmenné zahrádkářské kolonie na břehu řeky. Život si tady plyne klidným tempem bez většího vzrušení. Zdejší obyvatelé jsou tak trochu podivíni, ale ve směs dobráci, kteří se rádi sejdou nad pivem.

V místní partě naleznete bývalého kouzelníka a věčně upodívaného Mrklase, pak Tondu, který na sebe vzal jakousi neoficiální roli hospodského, nesmí chybět smolař Kája. Partu doplní ještě Kájova partnerka. A nebude chybět ani Tondův syn Jáchym. Na celou tuto nesourodou Partičku pak čeká jedno opravdu velké a nečekané dobrodružství.

Komedie režiséra Jana Hřebejka.

Film U mě dobrý online ke shlédnutí i pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali pravou českou komedii U mě dobrý. Film vznikl podle knihy Petra Šabacha, takže se opět můžete těšit na příběh plný atmosféry a humoru. Podobně jako to měl ostatně i film Pelíšky a nebo Pupendo. My jsme opravdu rádi, že jste se rozhodli si tento skvělý film pustit právě s námi a věříme, že rozhodně nebudete litovat, protože je opravdu na co se dívat! Dobře se bavte.

James Bond Spectre – online ke shlédnutí

Nový James Bond s filmem Spectre je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát přes internet tento nový a opravdu povedený příběh agenta 007. Tentokrát bude odhalovat tajemnou organizaci Spectre, která hrozí zničením jeho mateřské MI6, ale vlastně i celého světa.

Bude to napínavá cesta, která povede skoro kolem celé planety. James Bond však dovede být šarmantní a elegantní ve vyprahlé poušti Mexika, stejně jako v zasněžených horách v Rakousku. Prostě klasický Bond. A my jsme moc rádi, že jste si našli právě tuto naší webovou stránku, kde si tento snímek můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Máme ho pro vás nahraný ve skvělé kvalitě a přehrávání je u nás navíc naprosto jednoduché. Skoro až triviální dalo by se říci.

Nový James Bond - Spectre pro vás.

Ale zpátky k novému Bondovi. Do českých kin se dostal v premiéře ve čtvrtek 5. Listopadu 2015. A byl to hodně netrpělivě očekávaný film, o čemž svědčí už jenom to, že ho v kině nasadili s kadencí každou celou hodinu. Multiplexy se zaplnili, což také ne rozhodně každý film v dnešní době dokáže.

Režie nové bondovky se opět ujal světoznámý Sam Mendes. Ten jenom tak mimochodem, pokud jste to nevěděli, režíroval předchozí Skyfall. V plánu má pak v roce 2018 režírovat další zatím bezejmennou bondovku s pořadovým číslem 25. My jsme ale zatím stále u té dvacet čtyřky a velkou otázkou zůstává, co nás v ní vlastně čeká? No nebude toho rozhodně bráno.

Přehrajte si online nový příběh Jamese Bonda!

Špionážní organizace je v troskách. Teroristický útok na její hlavní budovu napáchal opravdu mnoho škody. Hlavně na pověsti celé tajné služby, kterou rozhodně nebude jednoduché opět napravit. Pokusit se o to má nový ředitel – nově jmenovaný M, který se stal charizmatický Gareth Mallory. Ten má plné ruce práce, aby přesvědčil politiky. Nemá tak čas, k tomu aby kontroloval Bonda. Ten je právě zaujatý do rozplétání nitek super tajné zločinecké organizace SPECTRE.

Zdá se, že právě tato organizace stojí v pozadí, za vším co v posledních letech prožil. Že zastřešuje všechny gangstery proti kterým doposud bojoval. A zřejmě má své prsty i v bombovém útoku Raula Silvy na centrálu MI6.

K tomu, aby se dostal blíže chce James Bond využít dceru jednoho ze svých nepřátel. Nevinná dívka sama o ničem neví, ale může být zajímavou návnadou. Navíc se právě ocitla v nesnázích a agent 007 obzvláště rád zachraňuje ženy v nesnázích. Další odhalování organizace Spectre vede Bonda po celém světě. Začíná v poušti Mexika, aby se postupně přes Maroko a Itálii propracoval až do ledových Alp v Rakousku.

Nejočekávanější akční film letošního roku je tady!

Na každém místě ho čeká poodhalení kousíčku této skládačky a zároveň i nějaké přestřelka, honičky a nebo alespoň rvačka. Konečné zjištění ale bude překvapivé. Jednotlivý mafiáni nemají nic společného. Jejich jediným pojítkem je jenom James Bond. Jaká je tady skutečná role tohoto neohroženého agenta.

O překvapení nebude při odhalování organizace Spectre nouze.

Takový bude nový film agenta 007: James Bond Spectre. Už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci přehrát opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. Video je e výborné kvalitě a přehrávání je navíc u nás opravdu maximálně jednoduché a pohodlné. Tak na co ještě vlastně čekáte? Pojďte si neočekávanější akční krimi film letošního roku pustit právě teď!

Kameňák 4 online ke shlédnutí

Film Kameňák 4 online ke shlédnutí. Legendární komedie Kameňák se vrací. Tentokrát sice už ne od Zdeňka Trošky, ale stejně to bude skvělý film plný opravdu drsných vtipů, které ale rozesmějí víc, než cokoliv jiného. My máme obrovskou radost, že právě vám můžeme nabídnout tento snímek online ke shlédnutí. To je něco, co opravdu stojí více, než za pozornost. V Kameňákově se toho přitom od naší poslední návštěvy opravdu hodně změnilo. Tak třeba tady mají nového starostu a není to nikdo jiný, než bývalý šéf polici Pepan (Václav Vydra)!

Exkluzivně zde na této webové stránce pro vás máme jedinečnou nabídku a to je další pokračování filmové série Kameňák v podobě jeho čtvrtého dílu. Na nové pokračování jsme čekali opravdu hodně dlouhou dobu, ale věříme, že až ho poprvé uvidíte, tak nám dáte za pravdu, že to za to stálo. Film opět sází na humor plný drsných a nekorektních vtipů takzvaných Kameňáků. Svojí premiéru měl v roce 2013, ale od té doby se už samozřejmě vysílal i v televizi. Naposledy třeba na Nově v sobotu 31. Října 2015.

Komedie Kameňák 4 online ke shlédnutí pro vás.

Tím se však vy nemusíte nijak zvláště zabývat, protože my jsme pro vás přichystali Kameňák přímo zde na této webové stránce ke shlédnutí online. S námi si můžete Kameňák 4 přehrát přes internet a to skutečně velmi pohodlně a komfortně. Máme pro vás video v perfektní kvalitě, jehož přehrávání je navíc naprosto jednoduché a komfortně. Jak na to? Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky. Dál už pak nemusíte řešit zcela nic.

Novým starostou obce se stal Pepan.

Kameňákov má nového starostu a to Pepana. Z bývalého šéfa policie je nyní svědomitý starosta. Navíc to má ulehčeno o to, že jeho manželka Vilma odjela do Austrálie. Takže je pánem i doma. I když samozřejmě domácímu úklidu nijak zvláště neholduje a tak se mu tak i celkem rychle hromadí bordel. Každopádně nyní má konečně příležitost Pepan dát tohle město do kupy. Společnost mu bude na radnici dělat tajemník Bohouš.

A tohle duo hned dostane první genální nápad, jak financovat rozkradený rozpočet města. K tomu má posloužit založení jednotky místní policie. Jejich příjmy totiž jdou přímo do rozpočtu obce. Novým náčelníkem je jmenován Franta Cloumal. Pro milovníka armády je to obrovská výzva. Navíc se má také konečně čím převést před svojí manželkou.

Místní policajti ostatně hned budou mít první vážný případ. Někdo totiž krade všem okapy. Podezření padá na místní hnědé spoluobčany, kteří mají podezřele často za co pít. A rovněž podezřele často navštěvují místní sběry kovošrotu.

Další velká událost se nečekaně odehraje v místní čínské restauraci. Zdejší kuchař totiž zaléval svojí kytičku marijánky legendárním Modrým pramenem. Ta má nyní zcela unikátní vlastnosti a to zejména v podpoře potence.

Jeho první velký nápad je založit místní policii.

Problémy jsou v Kameňákově i s místní mládeží. Tak to vypadá, že dospěla do věku, kdy se konečně více zajímá o své tělo. Tedy hlavně o to opačného pohlaví. Místní kluci tak nainstalovali do dívčích sprch skrytou kameru. Bude z toho pořádné pozdvižení. Ani ne ta kvůli tomu, že se chtějí sázet, která ji má oholenou a která ne, ale spíše až se to provalí a svůj zájem podívat se projeví i ostatní muž z Kameňákova. A jak na to asi zareagují policejní orgány?

Takový je film Kameňák 4, který pro vás máme online ke shlédnutí. Pojďte si tuto skvělou a po všech stránkách povedenou českou komedii přehrát právě s námi. Uvidíte, že nebudete litovat ani vteřinku a naopak vás čeká velmi povedené a zábavná podívaná. Čtvrtý Kameňák rozhodně není jenom nastavovaná kaše, ale zábavná komedii, která má šmrnc.

Ztraceni v Mnichově (2015) online ke shlédnutí

Film Ztraceni v Mnichově online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si zdarma přes internet nový film režiséra Petra Zelenky. Na této naší webové stránce si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Je to komedie, drama i psychologický film s překvapivým kontextem.

Příběh se přitom dotýká jedné z nejkritičtějších událostí našich dějin a to Mnichovské dohody. Pokud vás zajímá příběh této zlomové události z trochu jiného a snad i trochu zábavného kontextu, tak budete jistě z tohoto filmu nadšeni. Ztraceni v Mnichově měl svojí premiéru v kinech ve čtvrtek 22. 10. 2015. Vy však nemusíte hledat nejbližší multiplex, protože s námi si tento zajímavý český film můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Věříme, že tuto jedinečnou příležitost bezezbytku využijete.

Film Ztraceni v Mnichově (2015) online a jednoduše.

Příběh filmu se vrací k takzvané Mnichovské zradě. Dne 29. září 1938 v Mnichově podepsali zástupci čtyř evropských mocností, že Československá pohraniční území budou podstoupeny Německé říši. Dohodu podepsali Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie). Pro naší zem to byl moment obrovské potupy, na které i po desetiletích hledíme s velkým despektem. Film Ztraceni v Mnichově nám chce, ale ukázat zcela jiný pohled.

Příběh filmu se odehrává téměř v současnosti, kdy se koná velký výstava o tomto dokumentu. Na ni má vystoupit i Sir „P”, což je papoušek, který patřil Edouardu Daladierovi. Dnes už devadesátiletý opeřenec, je posledním živým účastníkem horečných jednání. Unikátní živoucí relikvií, která připomíná tyto pošmourné dny i neúspěšnou politiku appeasementu.

Papušek by byl jistě velkou atrakcí, ale to by se ho nesměl zmocnit novinář Pavel. Ten ho doslova ukradl. Je totiž bytostně přesvědčený, že poselství, které si starý papoušek pamatuje ještě po svém pánovi by mělo být tlumočena všem lidem. Včetně pochvalných vět na adresu tehdejšího vůdce. Začíná tak zběsilá road show, kde se Jakub snaží chránit svého ukradeného papouška a přitom co nejvíce vystupovat, aby všem poodhalil překvapivou pravdu.

Takový je příběh filmu Ztraceni v Mnichově, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to originální a hodně netypická komedie, která má také překvapivě hluboký podtext. Je to něco, co by zkrátka každý Čech měl vidět. Možná totiž Mnichovské události celé ty dlouhé roky chápeme špatně.

Papoušek Sir „P” byl svědkem historických událostí.

Autorem filmu je režisér Petr Zelenka, který ho nejenom režíroval, ale je i autorem scénáře. Zelenka je typický svými velmi hlubokými a inteligentními snímky. Na kontě má filmy jako Samotáři, Knoflíkáři, Rok ďábla nebo třeba Karamazovi. Zkrátka skutečně autorsky silné příběhy. V tomto není film Ztraceni v Mnichově žádnou výjimkou. Dejte mu proto šanci a pojďte si ho pustit s námi!

Poslední lovec čarodějnic – přehrát online

Video s filmem Poslední lovec čarodějnic už na vás čeká online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na těchto našich webových stránkách a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Pro všechny milovníky akčních fantasy filmů tady máme další naprosto skvělý kousek.

Je to snímek Poslední lovec čarodějnic, který vás uchvátí svými efekty stejně jako zajímavým příběhem. Zkrátka hollywoodský blocbuster ve velkolepém stylu. Film natočil režisér Breck Eisner, který má na svědomí snímky jako Sahara (2005) a Podivní (2010). V hlavní roli se navíc objeví charizmatický Vin Diesel, kterého už dobře známe z nejednoho akčního filmu. A i tento se mu vyloženě povedl.

Do českých kin šel Poslední love čarodějnic ve čtvrtek 22. 10. 2015. Podle všeho si tady vede víc než dobře, za což mu jenom tleskáme. Ostatně zaujal i nás. Právě proto jsme pro vás přichystali toto akční fantasy online ke shlédnutí. Video ve výborné kvalitě naleznete přímo zde na těchto webových stránkách. Pro jeho přehrání se stačí jenom přihlásit. Skutečně nic víc a nic míň. Pak už se můžete kochat touto akční peckou bez reklam a kdykoliv jenom budete chtít. To je celkem solidní nabídka nemyslíte?

Poslední lovec čarodějnic online ke shlédnutí.

Čeká na vás příběh plný akce a napětí. Hlavním hrdinou je Kaulder. Nejobávanější zabiják čarodějnic na světě. Patří k temnému řádu bojovníků „Sekery a kříže“, kteří si dali za cíl vyhubit všechny čarodějnice, které od počátku věků ohrožují lidskou existenci a poklidný život. Kaulder jde rovnou po hlavě samotné čarodějnické Královny, kterou se mu skutečně povede získat. Královna ho v posledním okamžiku prokleje nesmrtelností.

Kaulder tak musí přihlížet jak celá jeho rodina stárne a pomalu umírá. Stejně jako je přátelé i doba ve které žil. Svět se postupně mění. Ubývá čarodějnic i jejich lovců. Lidstvo se vyvíjí a přichází stále s novými technickými novinkami. Je opravdu neuvěřitelné, co všechno je možné vymyslet. Kaulder dál bloudí po světě a dělá to co umí.

Zbylé čarodějnice se rozhodnou využít situaci a oživí svou dávno mrtvou královnu. Ta samozřejmě nebaží po ničem jiném, než pomstě a ovládnutí světa lidí. Jenže je tu stále nebezpečný Kaulder, který ji stojí v cestě. Nejdříve ho musí zbavit nesmrtelnosti, ale přitom bude sama velmi riskovat. Rozhodující souboj o osud lidstva tak může začít!

Kaulder je nesmrtelností prokletý lovec čarodějnic.

Film Poslední lovec čarodějnic si můžete přehrát online přímo zde na této webové stránce. Připravili jsme ho pro vás naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí co nejdříve využít. Nikde totiž není zaručené, že na vás tady film bude čekat věčně, jako Kaulder na svůj finální úder. Tak si ho pusťte a dobře se bavte! Za nás už nám nezbývá nic jiného, než vám popřát skvělý fantasy zážitek.

Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí

Film Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet zdarma tento nový strhující horor! Je to příběh dívky, která vidí duchy. To se ale neměla vdávat za vlastníka panství Purpurový vrch s děsivou minulostí.

Film Purpurový vrch online ke shlédnutí. Nový americký fantasy horor s velmi dramatickým příběhem už tady na vás čeká. Film šel do českých kin ve čtvrtek 15. října 2015. My jsme ho ale už s velkým předstihem nahráli, abychom vám ho mohli nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. Video je ve skvělé HD kvalitě, které vás unese svým detailním obrazem a jemným zvukem. Film od režiséra Guillerma del Toro, který je ostatně i spoluautorem scénáře, si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce.

Film Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinkou příběhu je mladá dáma jménem Edith Cushingová. Je to spisovatelka, což je ve viktoriánském Londýně 19. století opravdu krajně neobvyklé. Navíc je opravdu dobrá. Její podmanivé příběhy čtenáři milují. Kdyby jenom tušili, že jsou částečně založené na pravdě nebo na tom, co si Edith prožila jako malá. Už od útlého věku totiž viděla to co ostatní ne. Duchy a paranormální jevy. Naštěstí se s tím dokázala vyrovnat a vyrostla z ní opravdu sebevědomá a zajímavá osobnost.

Nyní má Edith Cushingová nápadníka. Je to velmi tajemný sir Thomas Sharpe. Je to bohatý lord, který je ale zároveň cizinec. Jeho aura a charisma jsou opravdu podmanivé a neopakovatelné. Není se proto ani čemu divit, že i ostřílená Edith je jím unesená. Za krátkou dobu umírá Editina matka. Je to pro ní opravdový šok a zároveň moment, který ji nutí, aby se posunula dál. Rozhodne se proto provdat za Thomase.

Thomas si jí odveze na své rozlehlé panství, které se jmenuje Purpurový vrch. Je to opravdu netypický usedlost. Téměř holé pláni vévodí obrovský rozpadající se viktoriánský dům. Je to opravdu temné místo, které má nejlepší roky za sebou. Vždyť do haly dokonce prší nebo padá sníh skrz děravou střechu. Edith se tady necítí moc dobře. Její manžel jí to moc neusnadňuje, protože jí tady záhy nechá jenom se svou sestrou. Se švagrovou Lucille si ale Edith vůbec nerozumí.

Purpurový vrch je opravdu děsivý fantasy horor.

Navíc má divné vize. Jakoby se v tomhle domě stalo něco hrozného. Tyto vidiny se dál stupňují a čím dál tím více zasahují do jejího života. Edith je z toho vystrašená. Zároveň ale touží po tom poznat pravdu. Nechce ustoupit, ať to bude znamenat jakkoliv velké riziko. Podaří se jí odkrýt tajemství tohoto rozkládajícího se domu a nebo on rozloží dříve ji?

Takový je příběh dramatického filmu Purpurový vrch (2015), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu výjimečná příležitost, která nemusí trvat věčně. Mě osobně tento horor opravdu zaujal a můžu vám ho opravdu doporučit. Na této naší webové stránce si ho navíc můžete pustit opravdu naprosto jednoduše a zdarma. Na závěr bychom vám už chtěli jenom popřát příjemnou zábavu při jeho sledování!

Přehrát film Legendy zločinu (2015) online

Film Legendy zločinu (2015) už na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma video s tímto životopisným krimi filmem. Jedná se o britský snímek, který nám také představí známou kapitolu z historie Britského zločinu.

Máte rádi krimi filmy podle skutečných událostí? Filmy kterým nechybí nejenom spád a akce, ale i velká míra autentičnosti? Tak to je pro vás jako stvořený film Legendy zločinu od režiséra Briana Helgelanda. Ten totiž natočil v mnoha ohledech opravdu fascinující vhled do Londýnského podsvětí 60. let. V této době se totiž měla stěhovat část mafie z kubánské Havany do Londýna, což byla příležitost pro nebývale veliký byznys.

Legendy zločinu online ke shlédnutí.

Legendy zločinu nebo v originále také stručně „Legend” je nový britský krimi film, který měl premiéru v našich kinech ve čtvrtek 15. října 2015. Tím se vy však nemusíte nijak hlouběji zabývat, protože jenom s námi si můžete tento opravdu povedený film přehrát pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Dávali jsme si opravdu záležet, abychom ho pro vás sehnali v maximální možné kvalitě a zdarma. Co se týká systému našeho přehrávání, tak i ten je celkem jednoduchý. Stačí se jenom přihlásit ve formuláři v horním rohu těchto stránek, čímž si aktivujete náš online přehrávač. Skutečně nic víc, nic míň.

Nyní už se ale pojďme podívat blíže na příběh filmu Legendy zločinu. Hlavními hrdiny jsou sourozenci Kreyovi. Jsou to dvojčat Reggie a Ronnie. Potká se s nimi právě v momentě, kdy je Ronnie propuštěn z vězení. Už teď to nejsou žádné neznámé figurky v londýnským East Endu. Jenže oni touží po tom ho získat celý pod svojí kontrolu.

Mají k tomu všechny nutné vlastnosti a navíc i skvělou příležitost. Americká mafie hledá místo, kde by si mohla vytvořit svojí základnu kvůli odchodu z Kuby a Havany. Bratři Krayovi se chtějí spojit ještě s vládcem jižního Londýna Charliem Richardsonem a společně s Američany ovládnout tohle město.

Bratři Krayovi jsou zločinci z vyšší ligy, kteří už se nemusejí bát chránit svou totožnost. Část jejich byznysu je dokonce legální. Noční podniky se na venek tváří jako obyčejné bary. Rádi se s nimi vídají celebrity. Vlivní lidé je chtějí mít na své straně. Dokonce mají i kontakty mezi policisty a vlivnými úředníky na vysokých postech britské státní správy. Zdá se, že budou novými pány své doby a tohohle města. Navíc to je sehraná dvojka. Reggie je inteligentní a velmi šarmantní gentleman, Ronnie je naopak nepředvídatelný psychopat, který se nebojí překročit hrany zákona i tím nejodpornějším možným způsobem.

Nový krimi thriller podle skutečných událostí.

To je ve zkratce příběh filmu Legendy zločinu (2015), který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento opravdu velmi povedený snímek přehrát pohodlně a zdarma online. Video už na vás čeká ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit skutečně kdykoliv. Režisér Brian Helgeland natočil opravdu skvělé krimi, které stojí za to. My vám ho rozhodně můžeme jenom doporučit. V hlavních rolích pak uvidíme trojici Emily Browning, Taron Egerton, Tom Hardy. Z naší strany už není co dodat, tohle prostě musíte vidět sami!

Válečný kůň (2011) online ke shlédnutí

Film Válečný kůň online ke shlédnutí. Válečné drama od režiséra Stevena Spielberga už tady na vás čeká k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali opravdu povedený a zajímavý historický film.

Je to příběh na pozadí první světové války. Albert miluje svého koně Joeyho. Ten je ale poslán na frontu. Albert to velmi těžce nese a hned co může se vydá do válečné vřavy, aby svého milovaného koně zachránil.

Pokud máte rádi opravdu silné historické příběhy, tak vás jistě dojme i ten z příběhu Válečný kůň od Stevena Spielberga. Ten natočil podle scénáře Richarda Curtise a Lee Halla opravdu působivé drama, které nás vezme do nelehkých časů počátku 20. století. Právě se rozpoutala první světová válka a ta zasáhne i do osudů lidí, kterých by se na první pohled dotknout neměla. Do života dospívajícího kluka Alberta a jeho milovaného koně Joeyho. Je to opravdu výjimečný kůň, přátelský a velmi inteligentní. Možná právě proto vzniklo mezi koněm a chlapcem opravdu velké pouto.

Válečný kůň (2011) online ke shlédnutí a zdarma.

Jenže válečná vřava si žádá svoje. Albertův otec se tedy rozhodně prodat svého koně britské jízdě. Ta ho obratem posílá na frontu. Joey si prochází nejtěžšími bitvami první světové války. Je to opravdu výjimečný kůň, kterého snad chrání i prozřetelnost. Šíří kolem sebe tajemnou auru, která pomáhá přežít nejenom jemu, ale i dalším slabým vojákům na frontě. Joey je válečný kůň, který zachraňuje životy. Ať už tím, že odváží raněné z prvních linii, či je němou tváří pro vojáky, kteří se mu mohou vypovídat.

Jenže ani po letech není schopen Albert na svého koně zapomenout. Hned co tedy dospěje do odpovídajícího věku, tak se vydá Joeyho zachránit. Míří přímo do největší vřavy francouzských bitevních linií. Do zákopů, které se nepohnuli ani o centimetr a přesto v nich každý den umírají tisíce mladých mužů. Je vůbec možné, aby se v takové zkáze podařilo zachránit jednoho koně? Každopádně Albert ví, že se o to musí alespoň pokosit.

Takový je ve zkratce strhující příběh filmu Válečný kůň (2011), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma. Video je ve výborné kvalitě a díky našemu online streamu si ho můžete přehrát pohodlně kdykoliv a kdekoliv. Film měl premiéru v kinech 23. 2. 2012, ale od té doby už se vysílal několikrát i v televizi. Na to vy ale nemusíte čekat. Pojďte si tento strhující válečný příběh jednoho koně pustit hned teď!

Komedie Wilsonov (2015) online k přehrání

Wilsonov online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát hodně povedenou českou krimi komedii Wilsonov. Připravili jsme jí pro vás na této webové stránce a vy si jí tak můžete přehrát naprosto zdarma.

Je to opravdu maximálně jednoduché a určitě to zvládnete. Jedná se o bláznivou komedii zasazenou do smyšlených časů počátku 20. století. Elitní detektiv FBI Aaron Food bude v pomyslné Praze vyšetřovat případ masového vraha!

Zbrusu nový film Wilsonov už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali tuto velmi barvitou českou krimi komedii. Stylem vyprávění má blízko například ke Grandhotelu Budapešť. Společně se tak podíváme do smyšlené doby těsně po první světové válce. Češi a Slováci se sice zbavili útlaků Habsburské monarchie, ale tak nějak nevědí, jakým směrem se mají vydat dál.

Český film Wilsonov online ke shlédnutí.

Tedy kromě primátora hlavními města Dangla. Tento gentleman s dlouhým knírem má v této otázce naprosto jasno. Přeje si, aby se alespoň jeho město připojilo k USA a stalo se tak dalším jeho státem. Osobně se zná s americkým prezidentem Wilsonem, takže by tato otázka neměla být vůbec žádný problém. Všechno vypadá velmi nadějně a na slavnost k připojení má dokonce přijet i samotný prezident Woodrov Wilson. Jenže ve městě začne řádit sériový vrah.

Tento vrah se obětí nemusí ani dotknout a ti už umírají předem strachem. Je nadmíru jasné, že tohle je případ, se kterým si místní četnictvo jenom tak lehce neporadí a že vlastně bude potřebovat pomoc. Primátor se tedy obrátí na Washington, který obratem pošle svého nejlepšího agenta. Je jím detektiv Aaron Food. Ten měl jenom tak mimochodem českou kojnou, takže se bez problémů domluví i česky. Je to brilantní detektiv, který jenom cestou do Prahy vyřeší dva případy vraždy.

Charizmatický detektiv, který chodí všude v dlouhém kabátu, klobouku a s nabitou bouchačkou je vždy připraven zasáhnout. Na pomoc si vezme ještě mladého policejního čekatele Josefa Eisnera. Vyšetřování tak může začít. Určitě se dočkáme mnoha opravdu velkých odhalení.

To je ve zkratce film Wilsonov, který vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si tuto originální českou krimi komedii můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Dali jsme si opravdu záležet, aby to pro vás byl maximální zážitek a přitom celé opravdu jednoduché. Film natočil režisér Tomáš Mašín a v hlavní roli se objeví Jiří Macháček a Vojta Dyk. To vypadá jako opravdu hodně nadějný projekt, který si zaslouží více, než jenom naší pozornost. Tak se dobře s Wilsonovem bavte!

Film Marťan – exkluzivně online!

Celý film Marťan (2015) je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet nový velkofilm od režiséra Ridley Scotta s Mattem Damonem v hlavní roli. Čeká vás opravdu velkolepý sci-fi film. Možná nejlepší v letošním roce.

Exkluzivně pro vás tady máme přichystaný film Marťan. Je to film od světoznámého režiséra Ridley Scotta, který má na svém kontě takové pecky jako Vetřelce, Gladiátora nebo Černý jestřáb sestřelen. Čeká nás tak opravdu luxusní Hollywoodský sci-fi film ve velkolepém stylu. V hlavní roli se pak představí zkušený Matt Damon. Film šel do českých kin ve čtvrtek 1. října 2015, ale tím se vy nemusíte vůbec zabývat!

A proč se tím nemusíte zabývat? Protože si film Marťan nebo chcete-li v anglickém originále The Martian můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet. Film jsme pro vás nahráli v opravdu fenomenální kvalitě a připravili ho pro vás na této webové stránce online ke shlédnutí. Pokud si ho chcete tedy pustit, tak stačí jenom přihlásit a tím aktivovat náš streamovací přehrávač. Dál už to půjde všechno skoro úplně sama.

Film Marťan exkluzivně online pro vás.

Příběh filmu vypráví o jedné z nejvelkolepějších cestách, které kdy lidstvo uskutečnilo. Po staletí snění, desítkách let odkladů a roků příprav se konečně vydala loď s lidskou posádkou na Mars. Měla zde už předpřipravenou základnu, na které měli lidé po několik měsíců pracovat. Jenže přišla hrozivá písečná bouře.

Všechno se stalo neuvěřitelně rychle. Nejhorší na tom bylo, že někteří z astronautů byli venku. V Marka Watneyho, kterého smetl obří kámen. Jeho kolegové ho měli za mrtvého a proto ve spěchu opustili planetu. Jenže Mark to přežil a o pár hodin později se probral z bezvědomí. Probudil se úplně sám. Jeho kolegové byly tisíce kilometrů daleko a na něj tady čekala jenom zpustlá základna. Jak později Mark zjistil, tak to s jejím stavem nebylo opravdu snadné.

Zdroje na přežití mu stačí sotva na měsíc. Zároveň jsou i rozbité veškeré komunikační kanály, takže si nemůže jenom tak lehce zavolat domů. Zdá se to téměř jako jistý rozsudek smrti. Mark Watney ale nebyl vybrán k astronautům jenom tak. Především je to špičkový inženýr. Rozumí hned několika oborům a nechybí mu ani houževnatost. Mark se tedy rozhodl improvizovat a přežít. Mezitím se mu podaří chytrým způsobem dát vědět na Zem, že přežil. Hned se začne řešit, jak ho zachránit a zda by nebylo lepší, ho ve vesmíru prostě nechat. Moc dobře přeci věděl, do jakého rizika jde.

Pokud si chcete film Marťan přehrát skutečně online, tak navštivte spektakulární web Cinemio.

To je ve zkratce příběh filmu Marťan. Je to strhujíc velkofilm, který v sobě má kus klasického příběhu Robinsona Crusoe stejně jako moderní akční sci-fi. Ridley Scott je zkrátka specialistou na tento žánr a podařilo se mu vytvořit opravdu nesmírně zajímavou a povedenou akční podívanou. Za nás vám můžeme tento špičkový snímek jedině doporučit. Jediné v co musíme doufat je to, že si ho budete chtít pustit online právě a jenom s námi.