Výměna manželek 30. září 2015 online!

Nová Výměna manželek 30. září 2015 online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát jednoduše a zdarma přes internet video s novou Výměnou od TV Nova. Dnes to bude napínavé!

Pro všechny fanoušky povedené reality show Výměna manželek tady máme její další epizodu. Čeká na vás díl, který bude hodně napínavý a plný vypjatých emocí. Dnešní epizoda měla svojí premiéru 30. září 2015 a patří do úplně nové řady Výměny, která má svojí premiéru na podzim 2015. Video s pořadem jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní kvalitě. Vy si ho díky našim webovým stránkám můžete přehrát přes internet a to kdykoliv jenom budete chtít.

Pořad Výměna manželek 30. září 2015 online ke shlédnutí.

A o čem to tedy půjde? Dnešní Výměna bude hodně speciální, protože se v ní podíváme za hranice České republiky. Ostatně temperamentní Lída si to i přála. Nyní tedy dostane něco extra. Vypraví se až do slunného Španělska. Čeká jí tedy nový manžel Robert v krásné rodinné vilce. Všechno vypadá naprosto pohodově. Že by si snad nový pár i sednul? Jenže tato přetvářka přestane všechny zúčastněné po pár hodinách bavit. Nakonec se rozpoutá opravdové dusno. Skoro až peklo. Nový manžel Robert si totiž myslí, že jeho náhradní manželka se předvádí jenom před kamerami a když ty se nedívají, tak ona nedělá zhola nic. Pojďte si na to udělat vlastní názor.

A jak to bude v druhé rodině, která zůstala v české republice? Bude to sice klidnější, ale i tady dojde na poměrně vypjaté chvíle? Jaké to budou? To už vám samozřejmě neprozradíme. Každopádně nová Výměna už tady na vás čeká.

Pojďte si reality show Výměna manželek ze středy 30. září 2015 přehrát s námi online. Seriál si můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této webové stránce. Máme ho pro vás přichystaný online. Video je ve výborné kvalitě a není nic jednoduššího, než náš stream. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si pustit novou Výměnu přes internet. Dobře se bavte!

Výměna manželek (9. Září 2015) – Přehrát online!

Nová Výměna manželek ze středy 9. Září 2015. Aktuální nebo také poslední odvysílaný díl reality show Výměna manželek už tady na vás čeká k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit pohodlně a zdarma nové pokračování této strhující podívané.

Dnes uvidíme jaké to je, když si svoje role vymění pracovitá holka z vesnice a zhýčkaná dáma z města. Jan a Kristýna se rozhodli dobrovolně se podrobit doslova střetu civilizací. Na nás tak díky tomu čeká jedna z nejzajímavějších Výměn za dobu existence pořadu. A že ta není krátká, protože aktuální série Výměny je podle všeho už sedmá. Dnešní epizoda byla vysílaná jako třetí po velké prázdninové pauze. Pokud by vás zajímalo i konkrétní datum, tak to bylo ve středu 9. Září 2015.

Nejnovější Výměna manželek 2015 je tady přichystaná jenom pro vás!

Výměna manželek stále neztrácí na své popularitě a ono se opravdu snad není ani čemu divit. Výměna totiž dlouhodobě patří k těm nejlepším a nejzajímavějším seriálům. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a nové díly vám přinášet online přímo zde na této webové stránce. Je to pořad, který je plný emocí, které jsou o to závažnější, že nejsou hrané. Jsou to skutečné příběhy skutečných lidí. A to včetně těch, kteří v životě neměli moc štěstí a to ať už ve volbě partnera, zaměstnání či třeba prostě měli trochu víc smůly, než je běžné.

A o čem tedy bude dnešní Výměna. Městská dáma Jana bude muset opustit svůj luxusní a krásně zařízený byt, stejně jako pohodlný život ve velkoměstě. Lodičky vymění za gumáky a elegantní kostýmek za starou péřovou bundu. Vydá se totiž na malou českou vesničku, kde bude žít s cholerickým manželem v jedné malé místnosti. Kromě toho jí čeká náročná péče o hospodářství a to včetně domácích zvířat.

Zbrusu nová a ještě čerstvá Výměna!

To na druhou ženu – energickou a pohodovou Kristýnu čeká opačný extrém. Bude muset opustit svůj krásný romantický domov v přírodě a vydá se do smradlavého velkoměsta. Plného hluku, aut, davů lidí. Bude se muset zorientovat ve složitém dopravním systému stejně jako se sžít s rodinou, která vyznává úplně jiné životní zájmy a kde se každý tak trochu stará sám o sebe.

Zaujala vás nová Výměna manželek ze středy 9. Září 2015? Pokud ano, tak je to jenom dobře, protože právě tuto epizodu si můžete s námi přehrát hezky pohodlně a zdarma. Připravili jsme jí pro vás online ke shlédnutí, od čehož vás dělí pouhých pár kliknutí myši. Dejte tak vašemu oblíbenému seriálu šanci a dobře se s ním bavte. Uvidíte, že nebude litovat. Výměna manželek může být zajímavou inspirací i pro vaše vlastní partnerské vztahy.

Výměna manželek 2. 9. 2015 – Přehrát online a (zdarma!)

Seriál Výměna manželek 2. 9. 2015 k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi přehrát zbrusu nové vydání oblíbené reality show Výměna manželek. Dnes si své role vymění mladá maminka Milada z opravdu bídných sociálních poměrů s dobře zabezpečenou postarší Helenou, která má zase velkou rodinu s tuhou kázní!

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí novou Výměnu manželek z 2. Září 2015. Díky nám si budete moci tento oblíbený seriál přehrát přes internet a to naprosto zdarma. To je opravdu unikátní možnost, která už se nemusí dlouho opakovat. Dnešní díl navíc patří k těm opravdu zajímavých. Společně se s ním vydání až na úplné sociální dno.

Výměna manželek 2. 9. 2015 online pro vás.

Dnešní epizoda Výměny nebude nikterak konfliktní a přesto potečou emoce doslova proudem. Své role si totiž vymění zakřiknutá a pasivní Milada, která se svou rodinou doslova živoří. Stav jejího bydlení je opravdu hrozný. Oprýskané stěny, neteče teplá voda a ani topení nefunguje. Ono tedy funduje, ale tím způsobem, že má každá místnost svůj vlastní kotel. Tato nepohoda je ale dána tíživou finanční situací rodiny.

To druhá manželka má úplně jiné problémy. Materiálně je její rodina přiměřeně zabezpečena a tak má celkem hezké bydlení. Jenže její rodina je možná až moc velká. Dohromady má totiž nezvyklých šest členů. V domácnosti tak musí panovat tvrdý řád, který občas všem jejím členům leze na nervy. Všichni ale ví, že v takovém počtu lidí to prostě jinak nejde.

Dnešní Výměna tedy bude o střetu dvou naprosto rozdílných světů. Žádné z žen to neměla v životě jednoduché, přesto jsou jejich životy a problémy diametrálně odlišné. Dokáží se navzájem zorientovat v životě té druhé a třeba ho i zlepšit?

Pořad Výměna manželek z 2. 9. 2015 si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet na této naší webové stránce. Epizodu jsme pro vás připravili online ke shlédnutí ve výborné kvalitě a zdarma. S námi si jí můžete přehrát skutečně jednoduše na pouhých pár kliknutí. Video je ve výborné kvalitě a naprosto zdarma. Jinak se také vlastně jedná o Výměnu manželek 15. díl (2015). Letošní premiérová řada Výměny se totiž čísluje od začátku sezóny, která začala už na jaře.