Ordinace v růžové zahradě 502. díl – online ke shlédnutí

Skvělý seriál Ordinace v růžové zahradě 2 je tady s novým 502. dílem, ten si můžete přehrát nejenom na Nova plus, ale také u nás pohodlně a bez reklam. Epizodu zde najde online jen pár hodin po jejím odvysílání nebo alespoň odkaz na ní. Dnešní díl nese název „Sami proti všem”, což už tak trochu napovídá o čem bude. I dnes na vás čekají zvraty po kterých hrozí, že někteří lidé opustí Kamenici na dobro!

Rtuť na teploměru stoupá pomalu do letních závratných výšin a minimálně stejně tak dusno je i v novém Ordinaci v růžové zahradě (502). Dnešní díl vysílaný v premiéře ve čtvrtek 5. června 2014 bude opravdu dramatický a akční. Postavy z našeho seriálu si zkrátka neužijí ani chvilku klidu a stále se jim musí něco dít. Dnes bychom tedy nechtěli zakusit osud například takový osud Tomáše Zajíce. Mladý a nadějný doktor, který přišel do Kamenice teprve nedávno je zcela odepsaný! A proč? Jeho důvod má jenom jedno jméno a je to ředitel Hofman. Je to on, kvůli kterému se dostal do nelehké životní situace. Nyní tedy učinil tíživé rozhodnutí, že odejde co možná nejdál z města i z nemocnice a že už se nikdy nevrátí.

Nemocnice má ale i jiné témata k hovorům. Na pořadu dne jsou pořád spekulace o vztahu doktorky Andrey Blechové s Tomášem Hanákem. Už se to sice trochu zmírňuje, ale některé lidi to pořád enormně zajímá. To upřímně pije krev Zdeně Suché, které se ostatním snaží citlivě vysvětlit, že to jsou dva inteligentní lidé a co je mezi nimi je jenom mezi nimi.

Pro Kláru Hofmanovou svitla naděje, že by se mohla odstěhovat od svého dědy, mohla by jít k mámě, která ji přijde přímo do nemocnice o návštěvní hodiny navštívit.

Renata si dál podmaňuje Čestmíra. K svatbě ho sice zatím ještě neuhnala, ale už se blíží. Může totiž slavit další dílčí vítězství, když se jí podaří rozeštvat Čestmíra se svým synem Jakubem. Ten pro Renatu představoval hrozbu a je tak ráda, že ho má z očí.

Tak to je ve zkratce to hlavní z příběhu nové Ordinace. Popisovat ho víc do hloubky by jistě nemělo smysl. To bude mnohem užitečnější, když si tento 502. díl Ordinace v růžové zahradě ze čtvrtka 5. června 2014 pustíte pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Dobře se u ní bavte!