Ordinace v růžové zahradě 600. díl – online ke shlédnutí

Nové premiérové pokračování seriálu Ordinace v růžové zahradě 600. díl je tady! Náš milovaný seriál je tady se svou jubilejní a sváteční šestistou epizodou. Gratulujeme!

Je opravdu až neuvěřitelné, že takto rozsáhlý projekt se podařilo v českých podmínkách realizovat. Vznikl tak opravdu dlouhý a strhující seriál, který u nás nemá obdoby. Tohoto slavnostního dílu jsme se dočkali ve čtvrtek 6. října 2015 v hlavním vysílacím čase na TV Nova. Pro vás je však připravený ke shlédnutí i přímo zde u nás.

Právě na vás tady čeká nové pokračování Ordinace v růžové zahradě 600. díl. Růžovka se musela natáčet více, než dlouhých deset let, než jsme se k tomuto úctyhodnému číslu dočkali. Jenom málo seriálů má více epizod, snad jenom kromě Ulice. Jenže Růžovka je přeci jenom větší kalibr. Mnohem výpravnější a napínavější seriál. Za tu dlouho dobu jeho vysílání jsme se do něj opravdu upřímně zamilovali a pevně věříme, že váš názor bude stejný. Právě proto ostatně nemůžeme chybět ani u jeho nového 600. dílu, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 600. díl online ke shlédnutí.

Nejdříve se ale pojďme zakousnout do děje dnešní epizody. I dnes se toho totiž v Růžovce bude dít překvapivě hodně. Zkrátka „show must go on” a životy našich hrdinů nelze jenom tak jednoduše zastavit. Zdena a David slaví svojí svatbu, i když je to takové oslavování neoslavování. Zdena se snaží vypadat unaveně a jinak na sobě nedávat nic znát. Teď by měli jet na společné líbánky, od kterých si David slibuje, že si na nich opravdu pořádně a od všeho odpočinou. Jenže v pozadí je stále Hejduk a ten nehodlá nic takového připustit.

Růžovka slaví svým jubilejním dílem z 8. října 2015.

Hejduk jako ředitel nemocnice má navíc velmi elegantní nástroj jak se Davida zbavit. Pošle ho na odbornou stáž. Žádné líbánky se tak nekonají a on má Zdenu jenom pro sebe. Ta zprvu váhá, ale nakonec je vlastně také docela ráda. Na Davida teď neměla vůbec náladu. Navíc když se její vztah s Hejdukem, tak dobře vyvíjí? To by byl opravdu hřích.

Stela si teď více hlídá Tomáše. Díky tomu se stane svědkem i jeho tajné schůzky s Kateřinou. Tu samozřejmě inicioval Tomáš a dalo mu poměrně velkou práci, aby na ní svou milovanou Kateřinu vylákal. Kateřina v podstatě neměla ani na výběr, protože Tomáš má hned několik pák, pomocí kterých ji může vydírat. Jenže Stela si to celé špatně vyloží. Myslí si, že se Kateřina snaží mu Tomáše přebrat, což je také hlavní důvod proč si spolu poslední dny nerozumí. Sama je zaslepená a nevnímá, jak se Tomáš špatně chová.

Švarc dostane nabídku na velmi tučný úplat. S radostí ho přijímá. Tak trochu si tak připomněl staré časy, i když Švarc prostě býval vždycky hajzl první kategorie. Jenže teď je to ještě horší. Peníze totiž dostal za to, že při jeho operaci nešťastnou náhodou jeho pacientka zemře. Je ale Bobo schopný něčeho tak opravdu hrozného?

I dnes se toho bude v Kamenici odehrávat více, než dost!

Jana dál pracuje na své kariéře v showbyznysu. Potřebovala se zviditelnit a tak pro ní Jakub vymyslel plán jak se stane mediální hvězdou. Stačí jenom, když bude předstírat skandál s mladým milencem. A protože nikdo nebyl při ruce, tak se této role zhostil on sám. Jenže Čestmír o tomto ambiciózním plánu samozřejmě nevěděl vůbec nic. Když se to dozví ze stránek bulváru tak zuří. Ne že by tomu věřil, ale protože ho to prostě poškozuje a proto, že mu o tom nic neřekli.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 600. díl online ke shlédnutí. Pojďte si s námi pustit video s nejnovějším pokračováním oblíbené Růžovky ze čtvrtku 8. října 2015. Tentokrát můžete s námi slavit, protože se jedná o jubilejní epizodu. Životy našich hrdinů se však nemohou zastavit a tak i dnes budou řešit své všední i nevšední problémy. Tak už to ale zkrátka chodí.

Další informace o seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. (600), naleznete rovněž na této fanouškovské webové stránce.