Princezna a námořník (2001) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet americký romantický film Princezna a námořník z roku 2001. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tento velmi poutavý příběh, který natočil režisér Mike Robe. Je to příběh takřka až pohádkový, jenže zasazený do moderní doby a kvůli tomu se zvrtává i v tísnivé drama. Je to příběh lásky, která dokáže překonat všechny nástrahy. A to i ty nejtěžší!

Přímo zde pro vás máme moderní pohádka o jedné opravdové princezně a princi, který jí musí vysvobodit z paláce, kde je uvězněna. Je to velmi hezký romantický příběh, který jsme pro vás zde připravili online ke shlédnutí. V televizi se pak naposledy tento film vysílal ve středu 25. června 2014 na Nova Cinema. možná se už nedočkavě ptáte, o čem všem je vlastně příběh tohoto filmu a my vám to moc rádi prozradíme.

Hlavní hrdinkou snímku je opravdová princezna jménem Meriam Al-Khalifa z malého ostrovního státečku Bahrajn. Princezna je vázána přísnými muslimskými tradicemi, takže svůj život tráví doslova uvězněna za zdmi královského paláce. Vlastně se ani nemůže nikam hnout a veškerý život má velmi přísně nalinkovaný svou rodinou, ale i místními zvyky.

Není se ani čemu divit, že Meriam nežije zrovna šťastný život. Cítí se osaměla a bezmocně. Jedinou její zábavou, kterou zahání dlouhou chvíli je proto telefonování na náhodná čísla a povídání si s cizími lidmi. To ještě netuší, že zásluhou osudu se jí jednou povede dovolat i na číslo, které jí zcela změní život. Na druhém konci se totiž ozve sympatický hlas námořníka Jasona Johnsona. Náš pár se pomalu poznává až se do sebe i na dálku zamilují. Propuká mezi nimi vášnivý vztah, který nedokáže nic zastavit. Nástrahy, které ale před sebou ještě mají jsou skutečně obrovské. A jak to nakonec dopadne? To vám rozhodně nemůže prozradit, ale film Princezna a námořník (2001) si můžete přehrát online přes internet přímo zde na této webové stránce. Video s filmem pro vás máme s českým dabingem a ve skvělé kvalitě. Rozhodně nebudete litovat, protože tento povedený film rozhodně stojí za to! Přejeme vám příjemnou romantickou zábavu.