Přístav 11. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 11. díl online ke shlédnutí pro vás. Nová epizoda oblíbeného seriálu Přístav TV Prima z pondělí 5. října 2015 už na vás čeká ke shlédnutí. Pojďte si jí pustit hned teď u nás.

V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak se Tereza dostává v Zátoce opět do normálu. Hájek bude z Terezy mile překvapen, neboť Terezu najde v Zátoce ve velmi dobré náladě. Hájek uloví v Zátoce velkého sumce, kterého Milena podle svého receptu připraví, takže v hospodě budou všichni náramně spokojeni. Šimáček bude mít na svém voze propíchnuté pneumatiky, takže nakonec najde příjemný azyl u Ivany.

V naší Zátoce se toho bude opravdu hodně. Na Marka Skálu čekají další nečekaná dobrodružství. Vy si však nemusíte vzdychat. Do Posázaví se hned vydávat nemusíte. Vy si totiž můžete tyto pohodové a zajímavé příběhy vychutnat hezky pohodlně a zdarma. Připravili jsme je pro vás přímo zde na této webové stránce. Přehrávání je u nás opravdu maximálně pohodlné a jednoduché, že to musí zvládnout snad každý. Ještě než se do toho dáte i vy, tak si pojďme podrobněji představit obsah dnešního dílu.

Seriál Přístav 11. díl online ke shlédnutí.

Roman se uzdravil, takže opouští špitál. Johana se ke všemu přizná, ovšem Roman to bere v pohodě a nic Johaně nevyčítá. Důležité je, že to nakonec všechno dopadlo dobře.

Tereza je z nejhoršího venku. V Zátoce se opět dostává do pohody a velmi dobré nálady. Hájek bude z Terezy nadmíru překvapen, neboť Terezu najde v Zátoce ve velmi dobré a skvělé náladě.

Šimáček bude mít na svém voze propíchnuté pneumatiky, což ho však nerozhodí. Nakonec najde příjemný azyl u Ivany, kde přenocuje.

Hájek bude v Zátoce rybařit a bude se mu dařit. Hájek tam totiž uloví velkého sumce, kterého Milena podle svého receptu připraví, takže v hospodě budou všichni náramně spokojeni.

Tereza s Markem si k sobě opět hledají cestu. Oba si spolu v klidu sednout a se vší vážností mezi sebou proberou možnost možného návratu.

Samozřejmě se toho bude dít ještě daleko více. My zde ale rozhodně nemáme ambici vám prozradit úplně všechno. Od toho jsme ostatně pro vás připravili video s nejnovějším pokračováním seriálu Přístav 11. díl z pondělí 5. října 2015, které si můžete třeba právě hned teď pustit s námi online. Je to opravdu jednoduché a určitě vás tento krásný romantický seriál opět pobaví.