Přístav 17. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 17. díl online ke shlédnutí. Nový seriál TV Prima Přístav pokračuje další epizodou z pondělí 26. září 2015. Tu si rozhodně nemůžete nechat ujít ani vy. Právě proto jsme jí tady pro vás přichystali k přehrání.

Pokud jste si oblíbili nový seriál Přístav, tak přímo zde si můžete pustit jeho aktuální 17. díl. Připravili jsme ho pro vás pohodlně a zdarma a doufáme, že si ho opravdu vychutnáte. Rozhodně je o co stát. Ačkoliv je tu sychravý podzim, tak v Zátoce v Posázaví je stále krásně. I vy můžete být součástí těchto krásných příběhů. Jenom se uvelebte do vašeho křesla nebo pohovky a pojďte na to.

A na co se můžeme těšit dnes? V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak Olga bude opět doma ze špitálu. Pivoda však bude nadále fungovat jako starostlivá chůva. Ivana přijde opět pohlídat malou Klárkou, je však překvapena, že Olga je z nemocnice doma. Johaně někdo ukradne jízdní kolo, které obdržela od pana Skály. Johana nemá ponětí, co se vlastně děje. Očekává nějaké vysvětlení od Petra, ale Petr zarytě mlčí. Jonáš přesvědčí Arletu, aby u něj strávila jednu noc. Tereza již nebude mít náramek od pana Hájka.

V následující řádcích si to raději rozebereme ještě podrobněji.

Seriál Přístav 17. díl online ke shlédnutí

Krade se všude, o čemž se na vlastní kůži přesvědčí Johana. Johaně totiž někdo ukradne jízdní kolo, které nedávno obdržela od Skály. Už jenom proto jí je to opravdu nesmírně líto. Johana samozřejmě nemá ani špetku ponětí, co se vlastně děje. Očekává nějaké vysvětlení od Petra. Ten ale reaguje tak, že jenom zarytě a zarputile mlčí.

Olga již nemá žádné zdravotní komplikace a je ze špitálu opět doma. Pivoda však bude nadále fungovat jako starostlivá a pečlivá chůva. Ivana přijde opět pohlídat malou Klárkou, je však velmi překvapena, že Olga je z nemocnice doma.

Olga s Pivodou jsou v dobré náladě, protože si naplno užívají své děti. Všechny problémy jsou náhle ta tam. Olga je zdravá a stejně tak i její miminko.

Jonáš přesvědčí Arletu, aby u něj strávila jednu noc. Je v tom ale něco víc, nebo je to jenom využijí její slabé chvilky. Každopádně se nám tento vztah solidně zamotává.

Nový Přístav z pondělí 26. října 2015.

Marek Skála je celý zahleděný do Krupice. Trochu o tom přemýšlí, než si troufne a pozve ji na výlet do stověžaté Prahy. Krupice se však do Prahy bojí a se Skálou si nakonec netroufne jet. Co je ale ten pravý důvod? Vždyť Marek přeci zná Prahu více, než dobře. Na podrobnější rozbor této situace si tak zřejmě budeme muset počkat.

Tereza vyhodí náramek od pana Hájka. Už ho prostě nesnese mít u sebe.

Takové je nové pokračování seriálu Přístav 17. díl. Zaujaly jsme vás? Tak je to jenom dobře, protože pak si s námi jistě nejnovější epizodu tohoto zajímavého seriálu s námi pustíte online. Určitě se nemáte čeho bát. Video s ním jsme pro vás nahráli bez reklam. U nás si ho pak můžete pustit bez registrací nebo něčeho podobného. Zkrátka a jenom čirá zábava pro vás! Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!