Přístav 2. díl (2. Září 2015) online a zdarma

Přehrajte si přes internet nový seriál Přístav 2. díl od televize Prima. Na této naší stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit video s novým velmi nadějným seriálem Přístav. Jedná se o druhý díl, který měl svojí oficiální premiéru ve středu 2. Září 2015. Je to zbrusu nový seriál, který volně navazuje na úspěšné Svatby v Benátkách, které se dočkaly svého šťastného konce.

Pro všechny fanoušky kvalitních českých seriálů jsme přímo zde připravili ten nejnovější. Na podzimní sezónu si ho pro nás připravila televize Prima a podle všeho vypadá opravdu hodně zajímavě. V hlavních rolích uvidíme skvělé herce jako Martina Dejdara, Vandu Hybnerovou a nebo Petra Čtvrtníčka. Přičtěte k tomu atraktivní prostředí jednoho venkovského přístavu a zábava je takřka zaručena.

Seriál Přístav 2. díl z 2. Září 2015 pro vás.

Hlavním hrdinou příběhu je Marek Skála. Dříve to býval skvělý hokejista, jenže na toho mistra světa to bohužel nedotáhl. Skončil tedy jako pouhý tělocvikář. Jenže po všech těch dlouhých letech se mu i tahle právě začala zajídat. Navíc vztah s manželkou rozhodně nebyl ideální a tak se rozhodl jednoho dne zmizet. A to tam kam ho to nejvíc táhlo – k vodě.

Nemá přitom žádnou krizi středního věku, ale dobře promyšlený plán. Možná trochu naivní, ale takové už všechny podobné plány bývají. Marek se totiž rozhodl otevřít si hospodu! Jakoby nestačilo, že se přestěhoval na hausbót, tak nyní chce provozovat i malou hospůdku nedaleko vody. Jmenovat se bude jak jinak, než „Přístav”. A právě v dnešním díle se podíváme jak přípravy na otevření hospůdky vrcholí. Marek na to ale nebude sám, protože mu pomůže Roman Mareš (alias Romeo ze Svateb v Benátkách).

I ostatní obyvatelé osady jako manžele Krupičkovy, hlídač a Robinson – Pátek, nebo věhlasná pěvkyně Lily s dcerou Ivanou už jsou na otevření nového podniku opravdu zvědavi. Povede se to podle plánu?

Nový a hodně zajímavý seriál Přístav 2. díl už na vás čeká online ke shlédnutí. Na této webové stránce si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma jenom na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu skvělá příležitost. Pojďte si i vy s námi přehrát tento oblíbený seriál přes internet! Dobře se bavte!