Přístav 21. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 21. díl online ke shlédnutí a zdarma. Pojďte si i vy přehrát jednoduše přes internet další pokračování oblíbeného seriálu Přístav televize Prima. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme tu nejnovější epizodu z 9. Listopadu 2015.

Pokud patříte stejně jako my mezi fanoušky romantického seriálu Přístav, tak jste zde na té správné webové stránce. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali jeho nejnovější 21. díl, který měl svojí oficiální premiéru v pondělí 9. 11. 2015. I tento díl rozhodně stojí za vaší pozornost, protože se toho v něm odehrajte opravdu hodně. Příběhy, které natrvalo zasáhnout do života Romana, Marka i dalších. Zkrátka události u kterých musíte na sto procent být.

Přístav 21. díl online ke shlédnutí.

Video s novou epizodou jsme pro váš připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je šance, která už se nemusí opakovat. Navíc tady tato epizoda samozřejmě nemusí být věčně, za což vám rozhodně nemůže ručit. Alespoň pro tento moment tady však máte seriál Přístav 21. díl přichystaný pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi.

Nový díl z pondělí 9. Listopadu 2015.

Nová část českého romantického a komediálního seriálu Přístav bude mít název „Nechci dítě”. My pravidelní diváci už víme, na co je to narážka. Celé je to příběh Krupice a jejího dotěrného manžela. Pepa opatřil pro Krupici telefonní číslo na nového gynekologa, Krupice však z toho není nadšená a do očí mu řekne, že žádné miminko momentálně nechce.Pivoda se na mateřské dovolené necítí dobře. Jeden den se neudrží a začne na Olgu křičet před klienty. Pepa se naštve a vyhodí ji z baráku. Sám však doma nezůstane, jde se opít do putyky, aby na všechno zapomněl. Když přijde z hospody domů, zjistí, že Krupice je stále pryč.

Chcete vědět více? Tak se na to můžeme podívat podrobněji. To pro nás samozřejmě není vůbec žádný problém. V Zátoce se nečekaně objeví Šimáček se svou maminkou Martou. Způsobí tu takové menší pozdvižení.

Na každého jednou přijde deprese. Ta přišla i na Pivodu. Na mateřské dovolené se totiž necítí dobře a je ze všeho unavený a podrážděný. Jeden den se již neudrží a začne na Olgu křičet před klienty. Není z toho jenom trochu utahaný? Vždyť i on sám si přece miminko tolik přál.

Lily je možná na počátku své vysněné pěvecké kariéry. Lily totiž odjíždí do Liberce, kde bude nějakou dobu zpívat. Podaří se jí zakotvit v tak těžké konkurenci a profesi?

Co se bude dít v Zátoce dnes?

Pepa chce mít dítě a dělá proto maximum. Dokonce si opatřil pro Krupici telefonní číslo na nového gynekologa, který může přijímat nové pacientky. Krupice však z toho není dvakrát nadšená a do očí Pepovi řekne, že žádné miminko momentálně nechce. Pepa se naštve a vyhodí ji z baráku. Sám však doma nezůstane, jde se opít do putyky, aby na všechno zapomněl. Když přijde z hospody domů, zjistí, že Krupice je stále pryč.

Přesně takový je nový díl Přístavu 21. díl, jenž pro vás máme online ke shlédnutí. Na televizi Prima se vysílal v pondělí 9.Listopadu 2015. Na to se však vy nemusíte příliš ohlížet. S námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Všechno je to jenom otázka pár kliknutí. Tak toho využijte a dobře se bavte! Přístav za to rozhodně stojí.