Přístav 26. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 26. díl online ke shlédnutí. Náš oblíbený romantický seriál ze života Přístav pokračuje další epizodou. V televizi se vysílala ve středu 25. Listopadu 2015.

Vy si s tím však nemusíte dělat příliš velkou hlavu, protože právě vy si můžete tento oblíbený seriál přehrát online. Přímo zde na této naší webové stránce si ho pustíte opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to záležitost na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu jednoduché, že to musí zvládnout opravdu každý. Tak pojďte do toho s námi!

Nová část českého romantického a komediálního seriálu Přístav 26.díl bude mít stručný a úderný název „Líbej mě.” Ale kdo a koho? Začneme trochu oklikou. Nejdříve bychom vám rádi ve stručnosti představili události dnešního dílu. Tereza musí ze Zátoky velmi nutně pryč. Roman je z toho paf, protože bez Terezy nemůže žít. Nakonec se rozhodne, že za ní pojede do Prahy. Asi už tušíte jak to dopadne. Nakonec spolu prožití opravdu krásnou noc plnou vášní. Johana hledá dobrého textaře, aby Petr definitivně zapomněl na Alici a její texty. Pepa je rozhodnutý zakoupit rodinný domek. Myslí si, že je to to, co nadobro vyřeší jeho rodinné problémy. Krupice však tak rychle nepospíchá a odjede na pár dní k moři, aby si vše srovnala ve své hlavě. Uteče tak před Skálou i před Pepou.

Seriál Přístav 26. díl online ke shlédnutí

Nejnovější pokračování seriálu Přístav 26. díl jsme pro vás nahráli už s předstihem. Tato epizoda měla svojí premiéru ve středu 25. 11. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Prima Family. Ale to už jistě sami moc dobře víte. Video s Přístavem jsme pro vás nahráli v opravdu strhující kvalitě a vy si ho nyní budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které se zcela jistě neztratí ani na té největší televizní obrazovce.

Ještě než si dnešní epizodu pustíte, tak se na ní můžeme společně podrobně podívat. Co nás tedy čeká? Opravdu toho nebude vůbec málo.

Začneme asi očekávanou zprávou. Pepa našetřil nějaké peníze a nyní hodlá zakoupit rodinný domek. Je to ostatně jeho celoživotní sen. Krupice však tak rychle nepospíchá a místo toho si klidně odjede na pár dní k moři. Potřebuje si v hlavě utříbit myšlenky. A také si chce pořádně odpočinout. Věří, že u moře přijde na nové myšlenky a rozhodování pak pro ní bude daleko jednodušší. Uteče tak před Skálou a vlastně i před Pepou.

Tereza musí ze Zátoky pryč. Roman je z toho paf, protože bez Terezy nemůže žít. Ta vášeň ho do čista sžírá. Nakonec se rozhodne, že za ní pojede. A to prosím až do Prahy. Pro Terezu je to nečeká, ale velmi příjemné překvapení. Nakonec spolu prožití bouřlivou a vášnivou noc.

Jonáš chce chytit kunu, která mu škodí kde může. Jenže je to opravdu velmi chytré zvířátko.

Linda začne tančit a Ivana spraví Emě kostým, aby mohla jít na Halloween.

Pivoda se stále činí, dokončuje totiž obraz Ivany a při malování zapomene na důležitou schůzku s Olgou. Pátek s Milenou pátrají po ukrytém pokladu a půjčí si od Oušky praktický detektor kovů.

Co nového se asi bude dít v aktuálním Přístavu z 25. 11. 2015.

Johana hledá dobrého a kvalitního textaře, aby Petr definitivně zapomněl na Alici a její texty.

Přesně takový je nejnovější Přístav 26. díl, jenž pro vás máme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Jak už jsme říkali, ta k v televizi běžel ve středu 25. Listopadu 2015. S tím si ale nedělejte hlavu. To hlavní je, že přímo zde si ho můžete vychutnat pohodlně a zdarma online a to bez žádných dalších podmínek. Tak půjdete do toho s námi? My pevně věříme, že ano. Na závěr bychom vám proto rádi popřáli příjemnou zábavu.