Přístav 8. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 8. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si zbrusu novou epizodu oblíbeného seriálu Přístav tv Prima ze středy 30. září 2015. S námi si tuto epizodu můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma.

V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, kterak Pátek zcizí jízdní kolo a udělá s tímto velocipédem dobrý kšeft, protože kolo nabídne Markovi a dostane za něj malbu od Zátoky. Pivoda na obraz domaluje postavu Pátka s Milenou. Tereza přijde na to, že Johana dala otci finanční obnos. Jsou to přesně ty peníze, které jí Marek splatil. Jejich vztah tak dostává další hluboké trhliny. Krupička se poctivě učí plavat, ale je terčem vtípků, protože jeho sportovní úsilí je spíše pro srandu a smích. Kromě toho se bude dít ale mnoho dalších událostí. Pokud chcete vědět více, tak vám to na následujících řádcích pro jistotu rozepíšeme ještě mnohem podrobněji.

Seriál Přístav 8. díl online ke shlédnutí.

Tereza přijde na to, že Johana dala otci slušný finanční obnos. To se jí samozřejmě vůbec nelíbí. Jsou to přesně ty peníze, které jí Marek nedávno splatil. Jejich vztah tak dostává další hluboké trhliny. Co je ale tím hlavním důvodem odcizení Terezy a jejího otce?

Opětovně se tu zjeví Míra Šimáček a Ivana si uvědomí, že má o něj vážný zájem. Marek se znovu nalije a Ouško diskutuje s Romanem, že Markův vřelý vztah k pravidelnému pití není příliš dobrý zvyk.

Krupička se poctivě učí plavat, ale je terčem drsných a nevybíravých vtípků, protože jeho sportovní úsilí je spíše pro smích.

Děti pojedou pryč, jejich výletní cíl je tábor. Krupička chce předvést své plavecké schopnosti, proto statečně skočí do vody, což od něj není příliš chytrý nápad.

Pátek zcizí pěkné jízdní kolo a udělá s tímto ukradeným velocipédem dobrý obchod, protože jízdní kolo hned nabídne Markovi a dostane za něj pěknou malbu od Zátoky. Rozverný Pivoda však na obraz domaluje postavu Pátka s Milenou.

Tak nějak bude vypadat nové pokračování seriálu Přístav 8. díl, které vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Video je ve výborné kvalitě a jeho přehrání je s námi jenom otázka pár kliknutí myši. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Zaručujeme vám, že právě ten aktuální osmý díl Přístavu vás bude opravdu bavit. To je opravdu jedinečná příležitost. V televizi dnešní díl běžel ve středu 30. září 2015, ale tím se vy nemusíte nijak extra zabývat, protože s námi si ho přehrajete přes internet skutečně kdykoliv. Tak už na nic nečekejte a dobře se bavte!