Seriál Labyrint 2. díl – Přehrát online!

Labyrint 2. díl přehrát online přes internet. Temná kriminálka Labyrint od režiséra Jiřího Stracha už tady čeká jenom na vás. Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká další pokračování tohoto napínavého příběhu. Sériový vrah zatím stále běhá po svobodě, je tu někdo, kdo ho zvládne zastavit?

Exkluzivně zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali seriál Labyrint. První díl měl svojí oficiální televizní premiérou na konci Srpna a tato druhá epizoda hned o týden později 7. Září 2015. Ale nemusíte se vůbec ničeho bát, protože my vám ji přinášíme pohodlně a zdarma online. S námi si seriál Labyrint 2. díl můžete pustit přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Video s tímto seriálem vám navíc přinášíme ve výborné kvalitě. Přehrávání je pak u nás tak jednoduché, že by ho zvládlo snad i malé dítě.

Seriál Labyrint 2. díl online.

A kam se posune celý příběh? Moravští kriminalisté pod vedením majora Remeše stále trochu tápou. Jdou po lince zabitého života politika Karase, ale ta se zdá nikam nevede. Jedinou užitečnou stopou je smrt mladé dívky na Slovensku. A o té nejvíce ví Bratislavská kriminalistka Tamara. V jejím případu je navíc obrovskou výhodou to, že má ve vazbě i potencionálního pachatele. Ten se jmenuje Matěj Ráž. Nepřímých důkazů je sice hned několik, ale on sám tvrdí, že to neudělal. Dokonce se po zatčení pokusil o sebevraždu.

V Rážům prospěch hovoří i fakt, že druhá vražda se stala už po jeho zadržení. Čin měl přitom mnoho stejných rysů, včetně použití mrtvého cizokrajného hada a nebo probodnutí oběti atypickým mečem. Slovenská kriminalistka Tamara je tak toho názoru, že Ráž není pachatelem ani jedné z vražd a skutečný pachatel dál běhá po svobodě.

Nový český krimi seriál je tady!

Jenže to neposouvá vyšetřování nikam dál. Celé se ale komplikuje i dalšími událostmi. Zmizela totiž další dívka, která byla navíc opravdu velmi podobná slovenské zavražděné dívce. Je to Alena Kovářová. Bude snad ona dalším obětí děsivého sériového vraha. S případem možná souvisí i další oběti, včetně smrti soudce Matuly. A mnohé další velmi zdánlivě nesouvisející události. I zkušeným jihomoravským kriminalistům zřejmě bude trval o něco déle, než je rozpletou.

Seriál Labyrint 2. díl vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit online naprosto jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost. Seriál měl svojí premiéru v pondělí 7. Září 2015 na ČT 1 v hlavním vysílacím čase. Přes internet si ho ale můžete pustit kdykoliv. Třeba právě hned teď! Tak toho pojďte využít! Za autorský team těchto stránek vám přejeme příjemnou zábavu.