Seriál Labyrint 6. díl online ke shlédnutí

Labyrint 6. díl online ke shlédnutí. Tajemný krimi seriál Labyrint je tady s brusu novou epizodou. Ta dnešní měla svojí premiéru v pondělí 5. října 2015. Události nabírají spád, ale vypočítavý vrah dále uniká.

Exkluzivně pro vás jsme na této webové stránce přichystali další pokračování seriálu Labyrint 6. díl. Rozhodně se máte na co těšit, protože tento napínavý krimi seriál od režiséra Jiřího Stracha rozhodně stojí za to. Přímo zde jsme pro vás nahráli tuto novou epizodu ve vysoké kvalitě. Tedy s naprosto detailním obrazem a hezky čistým zvukem. Díky tomu si jí budete moci pohodlně vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. To je jedna z opravdu neocenitelných výhod internetu.

Seriál Labyrint 6. díl online ke shlédnutí.

Případ se dramatizuje, ale našim detektivům konečně zapadají jednotlivé věci zapadat do sebe. Není pochyb o tom, že vrat postupuje podle předem daného jasného scénáře. Sandera s Kamberským postavili v tvrzi bizardní klec, která se rázem ocitne v středobodu dění. Tamara na Slovensku našla něco, co by mohlo velmi pomoci s objasněním případu. Vydává se proto zpátky do Čech.

Jenže jak je příjezd Tamary užitečný pro případ, tak se krajně nehodí majorovi Remešovi. Moc dobře ví, že mu narušuje vztah s jeho dcerou. A on se ocitá mezi dvěma ženami, mezi kterými si má vybrat. Jenže on nechce volit mezi svou dcerou a Tamarou.

Každopádně policisté jsou si už téměř jistí s identitou pachatele. Je to ostatně člověk, který na jejich seznamech už jednou figuroval a tak je otázkou, jestli ho opravdu nevyřadili předčasně. Jenže nepřizpůsobí se nově vzniklé situaci i vrah? Podle všeho je velmi důmyslný a určitě nebude chtít být na konci svého temného představení zatčen.

Policisté udělají domovní prohlídku u hlavního podezřelé. Teď už si jsou téměř naprosto jisti. Pachatel totiž o nich věděl a dobře se připravil. Nezískali, tak proti němu žádný nový důkaz. Ba se dost možná sami dostali do většího ohrožení, než bylo vůbec nutné.

To je ve zkratce dění seriálu Labyrint 6. díl, jenž jsme vám zde přichystali online ke shlédnutí. Oblíbený seriál od České televize si můžete přehrát online přímo zde na této webové stránce. Všechno je to naprosto pohodlné a zdarma. Pro vás vlastně jenom otázka pár kliknutí myši. Tak neváhejte ani chviličku a pojďte do toho s námi. Video se seriálem je ve výborné kvalitě a už tady čeká opravdu jenom na to, až si ho pustíte.