StarDance 1. díl (17. října 2015) online ke shlédnutí

Nová řada soutěže StarDance …když hvězdy tančí je tady! Máte jedinečnou možnost si přehrát StarDance 1. díl z nové sedmé řady pohodlně a zdarma přes internet. Právě tuto premiérovou a startovací epizodu ze soboty 17. října 2015, jsme pro vás přichystali na této webové stránce. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu vemlmi jednoduše a zdarma. Čeká na vás úvodní galashow, ve které ještě nebude muset deset soutěžních párů bojovat o postup.

Na letošní StarDance se nic zásadního nemění. Veškeré změny jsou spíše kosmetické. Místo osmi soutěžících párů jich uvidíme rovných deset. A producenti se také rozhodli dát daleko větší prostor české hudbě, na kterou si soutěžící zatančí, hned při několika večerech. Jinak ale zůstává všechno víceméně stejné. Tedy včetně role ústřední moderáorské dvojice Marek Eben a Tereza Voříšková. Opět tu budeme mít porotu a živá vystoupení. Vtipné a osvěžující bude jistě i nahlédnutí do zákulisí tréningů.

StarDance 1. díl online ke shlédnutí pro vás!

Soutěžní páry budou opět tvořit profesionální tančníci společně s celebritami. V pořadu tak letos uvidíme například moderátora Leoše Mareše, herečku Marii Doležalovou, baviče Lukáše Pavláska, doktorku Kateřinu Cajthamlovou nebo herce Marka Tacíka. A mnohé další, které vám zde ale už nebudeme představovat, protože by to bylo opravdu na dlouho. A navíc také chceme, abyste z toho přeci jenom měli i nějaké to překvapení.

Kdo si s námi pustí prví StarDance ze 17. října 2015?

Tak přesně taková bude nová StarDance 1. díl, kterou jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete první vydání této skvělé taneční soutěže přehrát jednoduše online. Video jsme pro vás připravili přímo zde na této webové stránce a to navíc v opravdu skvělé kvalitě. Není tedy nic jednoduššího, než když se do toho pustíte a budete se dobře bavit.