StarDance 14. Listopadu 2015 – online ke shlédnutí

StarDance 5. večer je tady online ke shlédnutí. Oblíbená taneční soutěž je tady s dalším soutěžním večerem. Nenechte si ho ujít. Máme pro vás video s dnešním dílem pohodlně ke shlédnutí. Jenom připomínáme, že aktuální StarDance …když hvězdy tančí měla premiéru 14. Listopadu 2015.

Díky internetu si však dnešní StarDance budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít. A to je nabídka, která se jenom tak neodmítá. I dnes nás totiž čeká velkolepá a nesmírně zábavná show. Je to ostatně právě dnes, kdy se soutěž dostává do své poloviny. V plánu je totiž deset soutěžních večerů. V soutěži nám aktuálně zbývá sedm párů a další bohužel opustí soutěž dnes. Každopádně budou všichni určitě bojovat jako lvi a lvice, aby nám dokázali, že tančit umí. Tedy kromě Lukáše Pavláska, který samozřejmě spoléhá především na svůj komediální talent.

Pořad StarDance 14. Listopadu 2015 - online ke shlédnutí pro vás.

Ale tak abychom mu nekřivdili, tak i on dokáže dobře zatančit, třeba tu klasiku. A právě i na tu přijde dnes řada. Bude to dokonce jeden z tanců nejklasičtějších, které doposud ve StarDance nebyly – Valčík. Ano typicky rakouský valčík, který ve své době vyvolával pozdvižení a dokonce i pohoršení. A ptáte se proč? No inu byl to jeden z vůbec prvních tanců, který se prováděl v těsném sevření. Muž a žena si byly opět blíž, neoddělování prudérními společenskými konvencemi. Je až s podivem, že se bude valčík letos tančit teprve poprvé. Museli jsem si tak počkat dlouhých devět let a sedm řad této soutěže.

Někteří soutěžící to opravdu umí roztočit.

A jaký bude druhý tanec. Zajímavý samozřejmě. Tentokrát zavítáme do latinskoamerických web se svižnou salsou. Ta už se jeden večer tančila, takže jí soutěžící mají jistě velmi dobře naučenou. Salsa (neplést s druhem omáčky) je asi jedním z nejznámějších tanců svého druhu. Co by bez ní byl třeba i takový legendární karneval v Riu? No my si troufáme tvrdit, že vlastně skoro ničím. Salsa je velmi bohatý tanec původem z Kuby, kde se vyvinul spojením hned několika jednodušších tanců. Kromě kubánského původu je na ní znát i spojení s kolumbijskou cumbiou a portorickou bombou.

Důležité je rovněž znát hudební téma večera, které pro tentokrát budou muzikály. Zazní ve směs hodně známé písně z těch nejpopulárnějších show. Ty bude interpretovat jako tradičně ud Moondance Orchestra Martina Kumžáka a jeho zkušení sólisté Nada Wepperová, Dasha, Michal Cerman a Dušan Kollár, kteří se postarají o vokály.

Radek Banga energicky tančí.

Ale StarDance nikdy nebyla jenom o hudbě a tanci. To co dělá tuto show naprosto svébytnou je její vizuální aranžmá. Dočkáme se tak show plné světel a efektů. Zářivých barev, které podtrhnou bujarou atmosféru večera stejně jako romantickou atmosféru klasických tanců. Studio získalo oproti předchozím ročníkům spoustu nových prvků a v tomto ohledu se opravdu velmi povedlo.

Kromě drobných změn navíc zůstává všechno při starém, tedy včetně našeho oblíbeného moderátorského dua, které tvoří Marek Eben a Tereza Kostková, jako ostatně již tradičně. Složení poroty je také víceméně neměné. Právě to jsou věci, které toto show propůjčují zcela jedinečnou a noblesní atmosféru.

Chcete vidět úplně celý dnešní nový díl StarDance online? Pak zkuste web magazínu X.8u.

Jak se tedy povede zbývajícím soutěžním párům? Kdo půjde dnes domů? Bude to snad někdo z hvězd jako moderátor Leoš Mareš a Katarina Štumpfová nebo Jitka Schneiderová a Marek Dědík? To si moc nemyslíme, protože to jsou opravdu hvězdy první kategorie a navíc tančí báječně. Mnohem ohroženější je třeba bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, kterým to objektivně opravdu moc nejde. Na druhou stranu je Lukáš velmi populární. A nebo je snad ohrožený pár Marie Doležalová a Marek Zelinka? Marie sice tančí výborně, ale jako herečka přeci jenom zůstává poměrně neznámá. A nebo to bude někdo úplně jiný? No nechme se překvapit.

Pátý večer StarDance se vysílal v sobotu 14. 11. 2015.

Aktuální nejnovější vydání pořadu StarDance z 14. 11. 2015 je tady pro vás online ke shlédnutí. Využijte této jedinečné a neopakovatelné příležitosti k tomu, abyste si pustit nové video StarDance s námi. Pevně věříme, že nebude ani chviličku zklamáni a čeká vás naprosto unikátní a dechberoucí taneční show. Tak by to ostatně mělo být vždycky! Přejeme vám příjemnou zábavu.