StarDance 5. 12. 2015 – online a zdarma

Video s novým pokračováním StarDance 5. 12. 2015 online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát další velkolepý večer tanečně zábavního pořadu StarDance …když hvězdy tančí. Dnes půjde už o osmý soutěžní večer.

Jenom pro rekapitulaci dodáváme, že v soutěži zůstává pět nejlepších párů, které mají už velmi blízko k postupu do finále, jenž bude za dva týdny. To je opravdu skvělá příležitost se podívat právě na tento díl, ve kterém se soutěžící budou ze sebe snažit dostat to nejlepší.

Pořad StarDance …když hvězdy tančí uchvátil Česko. Je to opravdu krásná a jedinečná show plná krásného tance, humoru a emocí. Jenom při málokterém pořadu se podaří vytvořit skutečně tak skvělou partu, která drží při sobě, podporuje se a baví nás diváky. Za to bychom chtěli poděkovat všem hvězdným párům, ačkoliv jich v soutěži zůstává už jenom pět. Každopádně to co každý týden předvádí na tanečním parketu je opravdu krásná podívaná.

StarDance 5. 12. 2015 online a zdarma.

Ale zpátky k dnešnímu slavnostnímu večeru, který byl prožijeme tuto sobotu se StarDance 5. 12. 2015. Připomínáme, že všechny díly StarDance se vysílací v živém přenosu a tak je není možné získat předem. Každopádně už při premiéře je nahráváme, abychom vám je v zápětí mohli nabídnout na těchto webových stránkách. To všechno ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Jenom pro představu se jedná o HD rozlišení, které skvěle vynikne i na těch největších obrazovkách.

Lukáš Pavlásek je opravdu geniální showman.

Pojďme ale přejít od technických detailů až k dnešním tancům. Dnes nás totiž čeká jedna velmi příjemná novinka, která jenom umocní náš zážitek z této show. Zbylé soutěžní páry na to pravděpodobně měli zcela jiný názor, ale tak už to v životě chodí. Ony zbylé páry tedy dostali náročný úkol si připravit hned dva tance najednou! A to pokud možno takové, které ještě v předchozích kolech netančili. A co z toho nakonec vzešlo?

Nový galavečer StarDance 5. 12. 2015.

Samozřejmě pestrá směsice tanců, které o dnešní večer uvidíme. Budou rovnou čtyři. Opět dva za klasické tance a dva za latinsko-americké, tak jak se ostatně tančí i na profesionálních soutěžích. Dnes tedy přijde řada na waltz, paso doble, sambu a slowfox. Koncentrovat se po předchozím charitativním večeru na tak náročné tance jistě, nebude vůbec nic jednoduchého. Obzvláště, když se minule nevyhazovalo. To teď je situace zcela opačná. A do finále, kterého se budou účastnit hned tři páry, je to opravdu jenom pár tanečních krůčků.

A kdo vlastně ještě zůstává v soutěži? Jsou to následující páry: vtipálek, moderátor, herec a zpěvák a rapper Leoš Mareš a Katarina Štumpfová, filmová i divadelní herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, nejznámější romský zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková, mladičká herečka známá ze seriálu Comeback Marie Doležalová a Marek Zelinka a samozřejmě i nás milovaný a nepřehlédnutelný herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. A také věčně poslední chtělo by se dodat. Jenže díky našim hlasům se dá uspět v taneční soutěži i s oběma levýma nohama.

Nový díl StarDance ze soboty 5. prosince 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí rovněž na partnerské webové stránce Cinemio.

Marie Doležalová je příjemný překvapením letošní řady.

Přesně takový bude aktuální díl StarDance 5. 12. 2015, na který se už jistě opravdu těšíte. Věříme, že alespoň z poloviny tak jako my, protože my bychom si rozhodně nenechali ujít ani minutu. Kromě tanečních párů se můžeme těšit i na přísnou, ale konstruktivní porotu ve složení Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Radek Balaš a jediné dámy Tatiany Drexler. Všechno pak odlehčí sladěné moderátorské duo Marek Eben a Tereza Kostková, kteří tímto pořadem provázejí už od jeho počátku před téměř deseti lety.

Radek Banga i přes svojí malou výšku dovede zaválet.

Více už snad ani není co dodat. Určitě jste už celý nedočkavý a my vám v tom rozhodně nebudeme bránit. Právě proto jsme se rozhodli vám aktuální epizodu StarDance přichystat online ke shlédnutí. Kdo se ocitne na dosah finále letošní sedmé řady StarDance …když hvězdy tančí. Pojďte se podívat s námi.