StarDance Finále – online ke shlédnutí

Závěr taneční soutěže StarDance Finále už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili video s poslední epizodou letošní sedmé řady StarDance. Příběh se uzavírá a ze třech posledních párů vybereme vítěze!

StarDance VII …když hvězdy tančí je u svého konce. Oblíbená taneční soutěž se konečně dočkala svého zakončení. Ostatně to jsme věděli už na začátku, že toto dobrodružství bude trvat jenom do Vánoc. Alespoň, že letošní řada StarDance byla poprvé delší a měla rovných 10 dílů. O to krásnější podívaná to byla. Píše se datum 19. prosince 2015 a v přímém přenosu bude vybrán vítěz. Rozhodnou o něm hlasy poroty i nás diváků prostřednictvím sms hlasů. Tak jak to ostatně bylo každý jiný večer.

StarDance Finále - online ke shlédnutí.

StarDance je soutěž, ve které sice o žádnou výhru, ale přesto jí chtějí získat všichni. Jde přeci hlavě o prestiž a podobným titulem se opravdu může pochlubit málokdo. Vidět tu nádhernou souhru soutěžních párů při tanci je opravdu povznášející pocit. Já osobně jsem si StarDance zamilovala od jejího úplného počátku v roce 2006. Teď tu máme rok 2015 a s ním i sedmou sérii, která se vrací po dvouleté pauze. Ale čekání se vyplatilo, protože právě ta letošní řada byla nabitá opravdu zajímavými osobnostmi, které předvedli úžasné výkony.

Tereza Kostková je opravdu sympatická moderátorka.

Samozřejmě co by to byl StarDance finále bez Marka Ebena a Terezy Kostkové v roli moderátorů. Tato sympatická dvojice doposud uváděla všechny ročníky a je to jenom dobře. Stejně tak kapela v podobě Moondance Orchestra zůstává neměnná. V porotě letos zasedli Jan Révai, Tatiana Drexler, Radek Balaš a Zdeněk Chlopčík. Ani tyto osobnosti vám jistě nemusíme dlouze představovat.

A jaké tři páry se probojovali až do StarDance finále? Jsou to Marie Doležalová a Marek Zelinka, Jitka Schneiderová a Marek Dědík a Lukáš Pavlásek a Zuzana Hunčárová. Je to opravdu pestrá trojka. A tipovat si, kdo zvítěží je skoro nemožné. Nejlépe tancovala Jitka Schneiderová. Marie Dolažalová dokázala zaujmout humorem a kreativitou. A Lukáš Pavlásek? Ten je na tanec sice naprosté nemohlo, ale dokázal skvěle bavit diváky a ti ho za to probili až do finále. A to pravidelně končil poslední. Nechceme proto předjít vítěze, protože finále může být opravdu nevypočitatelné. To už si ostatně můžete v našem videu pustit sami.

Letošní řadou prošla celá řada dalších osobností, před kterými musíme smeknout klobouk. Ať už to byl skvělý Leoš Mareš. Nebo třeba doktora Cajthamlová. První večer vypadla DJka Lucca. Nebo tvrdý boxer Rosťa Osička. Všichni byli ozdobou této soutěže.

Poslední díl StarDance je ke shlédnutí online na této webové stránce. Nebo si rovnou můžete pustit všechny odvysílané díly ze sedmé řady soutěže.

Jitka Schneiderová doslova létala.

StarDance Finále

Takový je poslední pokračování StarDance finále …když hvězdy tančí finále ze soboty 19. 12. 2015. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si ho pustit s námi. Na této webové stránce vám ho přinášíme online ke shlédnut ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Víc už vědět nepotřebujete. Prostě si to přehrajte s námi.