SuperStar 15. 11. 2015 online ke shlédnutí

Nové pokračování SuperStar je tady. Tentokrát nás čeká už třetí živé finále, které si můžete vychutnat i na této webové stránce. S námi je to opravdu pohodlné a zdarma. V soutěži zbývá pouhých TOP 6 talentů.

Jsou to samí mladí a velmi talentovaní zpěváci, kteří mají rozhodně co říct. Velké většině z nich nebylo ani 20 let, ale přesto mají našlápnuto na kariéru, jakou se někomu nepodaří rozjet za celý život. Bude to opravdu nesmírně zábavná a napínavá podívaná plná těch nejkrásnějších melodií. To je důvod proč, byste si rozhodně Česko Slovenská SuperStar 4. série neměli nechat ujít.

SuperStar 15. 11. 2015 online ke shlédnutí.

A jaké bude téma dnešního večera? To vám rádi prozradíme. Budou to totiž dobré známé české a slovenské hity. Výběr je jenom na soutěžících. Ale to není ani zdaleka všechno, protože my pro vás máme i podrobný výběr jednotlivých soutěžící. Takže se dočkáme těchto vystoupení: Emma Drobná, s písní Pokoj v duši (Jana Kirschner); Veronika Danišová se songem Atlantida (Miroslav Žbirka); Pavol Kovaliček s u nás méně známou písní Zbohom buď, lipová lyžka (Michal Dočolomanský); Štěpán Urban s hitem Chci zas v tobě spát (Lucie); Sabina Slepčíková s písničkou Teď královnou jsem já (Monika Absolonová) a samozřejmě nemůže chybět ani miláček Dalibor Slepčík s písní Pár přátel stačí mít (Michal David). Nechali jsme si ho jenom tak mimochodem na konec, protože je to podle nás jeden z jasných adeptů na vítězství.

Je tu třetí finále s TOP 6 zpěváky.

Překvapením dnešního večera budou také duety. V těch uslyšíme: Dalibor Slepčík a Veronika Danišová s písničkou Zvonky štěstí (Karel Gott a Darinka Rolincová); Štěpán Urban a Emma Drobná s písničkou Cudzinka v tvojej zemi (Xindl X a Mirka Miškechová) a nakonec ještě Pavol Kovaliček a Sabina Slepčíková s písničkou Čo bolí to prebolí (Miroslav Žbirka a Martha).

To vypadá jako skutečně hodně zajímavý finálový večer. Nenechte si proto ani vy ujít finále s TOP 6 zpěváky. Kromě nich nás samozřejmě čeká i překvapení v podobě speciálního hosta!

Je to skvělá show! Nenechte si jí ujít!

Takové je 3. finále Česko Slovenská SuperStar 2015 vysílané živě v neděli 15. 11. 2015. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít ani vy. Uvidíte, že se u něj budete opravdu skvěle bavit od začátku dokonce a tak by to mělo přeci být.