Vinaři 4. díl (20. září 2015) online a zdarma

Vinaři 4. díl z 2. řady je tady připraven k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit přes internet další vydání oblíbeného komediálního seriálu televize Prima Family. I dnes čekají na naše Moraváky mnohé dobrodružství. Padre Tomica touží po tom naplnit svůj kostel věřícími. Bedřich není spokojený s pracovní morálkou. A Češi? Ti dovedou pořád myslet jenom na to svoje pivo. Dnešní epizoda měla svojí televizní premiéru v neděli 20. Září 2015. S tím se ale nemusíte nijak stresovat, protože jinak si můžete seriál přehrát přímo zde u nás.

Pro všechny milovníky vína a seriálu Vinaři dvojnásob jsme přichystali jeho nejnovější pokračování. Vinaři 4. díl z 20. září 2015 jsme pro vás přichystali v nejlepší možné kvalitě online. Můžete si je tak přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Skutečně by tady neměli být vůbec žádné překážky, které by vám bránil si tento hezký a dobře obsazený seriál vychutnat.

Vinaři 4. díl k přehrání online.

V obci Strdín je stále rušno. Příjezd Moraváků z Křetic tady vyvolat opravdu velké pozdvižení. Bedřichovi velí jeho vinařská čest se o Hamplovo vinařství postarat, jak nejlépe umí. Jenže to bohužel obnáší i obrovské množství práce. A materiál, který tady má, bohužel není nic moc. Hřéba, Tauš, Vlček i Machr se v jednom kuse flákají. Když nepomáhají žádné represivní způsoby, tak se je nakonec rozhodne Pavlíček pozitivně motivovat. Za dobrou práci dostanou kvalitní moravské klobásky a jeh víno. Pokud ale pracovat nebudou, tak nedostanou nic!

První na koho toto nové pravidlo dolehne je Tauš. Patrik se totiž věnuje víc děcku, než vinohradu. Bedřich tedy splní, co sliboval a nic mu nedá. Chudák Patrik je jenom o chlebu a vodě.

Druhý velký problém řeší farář Tomica. Tomu se totiž stále nedostává oveček, které by mohl duchovně vést. V Čechách je to přeci jenom trochu problém. Jenže jak dostat lidi byť jenom do kostela, aby poznali co je víra a třeba se i trochu osmělili? Tomicu nic nenapadá a tak požádá o radu Hamplovou, která si skutečně ví rady. Stačí uspořádat v kostele koncert, na kterém vystoupí místní hvězda Láďa Karas a bude plno. Minimálně jeho fanynkami. Padre o tom začne vážně uvažovat. Jenže když si poslechne satanisticky zaměřené písně Ládikovi kapely, tak to zřejmě bude muset odpískat.

Velká rada všech Moraváků z Křetic.

To jsou jenom malé střípky příběhů, které nás čekají v dalším pokračování seriálu Vinaři 4. díl z neděle 20. Září 2015. Věříme, že i toto málo vás zaujalo a dostali jste chuť si seriál pustit. A proč ne právě s námi? Připravili jsme ho přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Od videa nových vinařů už vás dělí jenom pár kliknutí myši. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Nový Vinaři vás jistě nezklamou.