Vinaři 5. díl (2. řada) online ke shlédnutí

Vinaři II (5. díl) online ke shlédnutí. Nejnovější pokračování seriálu Vinaři z 27. září 2015 je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si ho i vy přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet. Dnešní skvělá epizoda vás určitě dostane. Co budou Moraváci vyvádět ve Strdíně dnes?

Další pokračování seriálu Vinaři 5. díl z nové 2. řady seriálu už na vás čeká k přehrání přes internet. Na této webové stránce si ho můžete pustit pohodlně a zdarma. Video s tímto dílem jsme pro vás nahráli ve vysoké kvalitě a jeho přehrávání by pro vás mělo být opravdu maximálně pohodlné a jednoduché. Věříme, že si tento oblíbený seriál přehrajete právě s námi.

Vinaři 5. díl online a zdarma.

A o čem bude dnešní příběh? Vypadá to, že v českém Strdíně řádí tajemný sprejer. Ten se vůbec nezdráhal posprejovat snad polovinu obce. Všude se objevují záhadné symboly i když při bližším pohledu je hned jasné, o co se jedná. To však nemluví nic o pachateli, který je nasprejoval.

Pátrání zaujme tvrdého křetického policajta Patrika Tauše. Ten si hodně rychle vzpomene na své povolání a dá se do pátrání. Místní policejní šéf Rousek ho musí hodně krotit, protože to v mnoha ohledech až přehání. Jenže jediný, kdo má na Patrika páku je jeho manželka Hedvika. Teprve až tu poslechne.

Naši Moraváci ale prožívají ještě daleko větší tragédii. Podle všeho jim došlo víno a klobásky, které si přivezli. To je pro ně strašné, protože ty české srágory jim samozřejmě vůbec nechutnají. Budou se tak muset pokusit vytvořit silný zásobovací řetězec.

To a mnohem více uvidíte ve zbrusu novém pokračování seriálu Vinaři 5. díl z neděle 27. září 2015. Video s tímto dílem pro vás máme přichystané naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte využít tuto jedinečnou příležitost a dobře se bavit!