Vinaři 6. díl (4. října 2015) online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 6. díl z 2. řady je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát přes internet zbrusu nové vydání oblíbeného seriálu Vinaři televize Prima Family.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali jeho nejnovější pokračování z neděle 4. října 2015. S námi si ho můžete vychutnat opravdu naprosto pohodlně a zdarma. Dnešní epizoda se jmenuje „Terapie” a na Moraváky z Křetic čeká opravdu netušené dobrodružství.

Pro všechny fanoušky tohoto komediálního seriálu zde máme připravený jeho nejnovější pokračování. Jsou to Vinaři II. (6. díl), který vás zaručeně pobaví. My jsme pro vás oblíbený seriál nahráli už s předstihem a to v opravdu ohromující kvalitě. Váš zážitek by měl proto být takřka dokonalý a ničím nerušený. Video si u nás přehrajete pohodlně a bez reklam. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Dál už nemusíte dělat naprosto nic.

Seriál Vinaři 6. díl (2. řada) online ke shlédnutí.

A co se tedy bude v dnešních Vinařích dít? Velkovinař Waldemar řeší podobné problémy jako Křetičáci. Jeho zaměstnance totiž postihla tuze těžká nemoc, která má odborný název lenost. Zkrátka se nemají k tomu, aby se hnuli a začali něco dělat. To Moraváci si můžou mnout ruce, protože oni už jsou mnohem dál. Začali brzo a disciplinovaně, takže mají tyto práce už prakticky hotové. Nejvíc toho oddřeli Machr s Hroudou. Samozřejmě takový jako policajt Tauš to dost flinkali a možná právě proto skončil často o hladu.

Waldemar moc dobře ví, že mnohem jednoduší, než motivovat vlastní zaměstnance bude sabotovat práci Vlčkovi. Právě proto se soustředí na duo Machr – Hrouda. Samozřejmě zná jejich achilovu patu, kterou je bezpochyby pití. Chytře jim ho tedy podstrčí. S Hroudou to má docela jednoduché, ten má pití zakázané, ale Machra bude muset udolat mnohem chytřeji.

Přes samé dělání naschválů nemá Waldemar čas sledovat co se děje u něj doma. A to je chyba! Jeho manželka Monika se totiž docela nudí. A je tu Hřebec, který si už dlouho nevrzl. Otevřené čakry Móni přitom k tomu téměř vybízí. Že by tedy nakonec konečně úspěšně zaskóroval? No už by to hodně potřeboval, protože pobyt ve Strdíně se pro něj stává téměř nesnesitelným.

Tak to jsou v naprosté zkratce události nového pokračování seriálu Vinaři 6. díl, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video tohoto nového pokračování z druhé série Vinařů už tady čeká jenom na vás. Kromě toho bychom vám rádi připomněli, že dnešní díl se v televizi vysílal v neděli 4. 10. 2015. Víc už k tomu není snad co dodat. Prostě si nové Vinaři pusťte s vámi a uvidíte sami. My věříme, že vás rozhodně nezklamou.