Vinaři 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 9. díl online ke shlédnutí. Video s novým pokračováním seriálu Vinaři televize Prima je tady! S námi si ho můžete přehrát jednoduše, pohodlně a zdarma. V televizi toto video mělo premiéru v neděli 25. října 2015.

Další pokračování komediálního seriálu Vinaři 9. díl konečně přišlo. U toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my ani vy. S námi si ho můžete přehrát opravdu naprosto jednoduše a zdarma. My jsme pro vás tento díl nahráli už s předstihem a ve výborné kvalitě. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které zaručuje maximální možnou úroveň detailů a opravdu fajnové podívání. Dnešní příběhy Moraváků v Čechách budou trochu napínavé, trochu nečekané, ale každopádně vtipné. A vy uděláte nejlépe, pokud si je půjdete s námi pustit.

Seriál Vinaři 9. díl online ke shlédnutí pro vás.

Začneme od Hřéby, který si konečně zaskóroval. Jenže milenecký vztah s Monikou Waldemarovou na něj nemá zrovna blahodárné účinky. Tahle načinčaná panička ho totiž pomalu začíná infikovávat svými nebezpečnými čakrami, což je vždycky pekelně nebezpečné. I jeho kumpáni se o něj začínají seriózně bát, protože se jim Hřebec mění doslova před očima. Někteří už v tom mají jasno, je na dobro ztracen. Podlehl té české šarlatánce a na Moravu už se pravděpodobně nikdy nevrátí.

Ve Strdíně je jinak klid. Možná až moc velký. Hlavně Janu Hamplovou štve, že se nic neděje. Dokonce i starosta Chrudoš u ní věčně vysedává v hospodě a nemá se k tomu, aby se pustil do díla. Vymyslí proto chytrý nápad, jak dostat ostatní do pohybu. Svojí hospůdku jednoduše zamkne a klíč ukryje na zdejší posvátné místo – přímo na horu Říp!

Starosta Chrudoš tak musí zorganizovat velkolepou výpravu a to přímo na horu Říp. Ačkoliv je to jenom kousek, tak tam ještě nikdy nikdo ze Strdína nebyl. Je jasné že na podobný vysokohorský výstup je potřeba se opravdu velmi důkladně připravit! Ve výpravě mají samozřejmě být i Chrudošovi věrní kumpáni z hospody – největší lenochové široko daleko, tedy Chrudoš mladší a podvodníček Barták.

Samozřejmě co byste čekali od takové party. Už pod kopcem jim dojde pivo a tak jim hrozí nebezpečná dehydratace. Podaří se jim nakonec vylézt až nahoru a získat klíč od hospody? A co budou dělat Moraváci? Polezou snad také na majestátný Říp?

Co se stane, když se Moraváci ocitnou v Čechác?

Takové bude nejnovější pokračování seriálu Vinaři 9. díl. Právě tuto epizodu vám přinášíme naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu nesmírně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu jedinečná šance, která už se nemusí opakovat. Video se seriálem je tady navíc v excelentní kvalitě a navíc vás nebudou rušit reklamy ani nic podobného. Zkrátka unikátní šance, která se neodmítá. Pojďte si vychutnat nové Vinaře právě s námi.