Vinnetou a Old Firehand (1966) online ke shlédnutí

Vinnetou je jedním z nejslavnějších indiánů všech dob. Hrdinný náčelník Apačů je tady s dalším skvělým filmem u kterého nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme ho zde pro vás připravili online ke shlédnutí. Tak se pohodlně usaďte do vašich křesel a pojďte sis námi vychutnat tento příběh z prérií divokého západu. Pevně věříme, že vás bude opravdu bavit.

Přímo zde na této webové stránce na váš čeká další jedinečný příběh Vinnetoua. Tento film byl sice natočen o něco později, než předchozí úspěšné snímky, přesto je v pomyslné příběhové linii z dnešního pohledu vnímán jako film první. Velmi často tak při vysílání celé série bývá vysílán právě jako první.
Ostatně i autor knižní předlohy Karel May svůj příběh psal tak, že vlastně série o Vinnetouovi vznikla přepracováním a rozšířením příběhu „Vinnetou a Old Firehand”. Nyní si ale pojďme něco říci o samotném ději tohoto filmu.

Jenom dílo náhody svede dohromady Vinnetoua s jeho sestrou Nšo-či se zálesákem a kovbojem Jasonem Waadem. Tomu ale nikdo neřekne jinak, než Old Firehand. Je to opravdu známá postava proslulá svým střeleckým uměním stejně jako nezdolným smyslem pro čest s morálku. Tito tři se potkávají v opravdu dramatických chvílích, ale díky spolupráci a vzájemné pomoci se jim podaří ze všeho vyváznout bez jediného šrámu. Tak začíná dlouhé přátelství mezi všemi.

Navíc brzy zjistí, že vlastně všichni mají jeden společný záměr. Tím je obrana městečka Miramonte. Spousta dobrých lidí tady jen obtížně vzdoruje nájezdům desperáta Silerse s jeho bandy. Pro Old Firehanda je to navíc velmi osobní věc, protože v městečku žije i jeho dávná láska se synem. Pomoc vesničanům tak berou naši hrdinové doslova jako svojí povinnost, ze které nesmí ustoupit ani o píď. Mají zbraně i dost schopností, aby je byly schopní zastavit, tak snad se jim to povede.

Film Vinnetou a Old Firehand (1966) jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí. Pojďte si ho s námi pustit naprosto pohodlně a jednoduše. Doufáme, že se budete u této dnes už klasické kovbojky dobře bavit!