Výměna manželek 30. září 2015 online!

Nová Výměna manželek 30. září 2015 online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát jednoduše a zdarma přes internet video s novou Výměnou od TV Nova. Dnes to bude napínavé!

Pro všechny fanoušky povedené reality show Výměna manželek tady máme její další epizodu. Čeká na vás díl, který bude hodně napínavý a plný vypjatých emocí. Dnešní epizoda měla svojí premiéru 30. září 2015 a patří do úplně nové řady Výměny, která má svojí premiéru na podzim 2015. Video s pořadem jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní kvalitě. Vy si ho díky našim webovým stránkám můžete přehrát přes internet a to kdykoliv jenom budete chtít.

Pořad Výměna manželek 30. září 2015 online ke shlédnutí.

A o čem to tedy půjde? Dnešní Výměna bude hodně speciální, protože se v ní podíváme za hranice České republiky. Ostatně temperamentní Lída si to i přála. Nyní tedy dostane něco extra. Vypraví se až do slunného Španělska. Čeká jí tedy nový manžel Robert v krásné rodinné vilce. Všechno vypadá naprosto pohodově. Že by si snad nový pár i sednul? Jenže tato přetvářka přestane všechny zúčastněné po pár hodinách bavit. Nakonec se rozpoutá opravdové dusno. Skoro až peklo. Nový manžel Robert si totiž myslí, že jeho náhradní manželka se předvádí jenom před kamerami a když ty se nedívají, tak ona nedělá zhola nic. Pojďte si na to udělat vlastní názor.

A jak to bude v druhé rodině, která zůstala v české republice? Bude to sice klidnější, ale i tady dojde na poměrně vypjaté chvíle? Jaké to budou? To už vám samozřejmě neprozradíme. Každopádně nová Výměna už tady na vás čeká.

Pojďte si reality show Výměna manželek ze středy 30. září 2015 přehrát s námi online. Seriál si můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této webové stránce. Máme ho pro vás přichystaný online. Video je ve výborné kvalitě a není nic jednoduššího, než náš stream. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si pustit novou Výměnu přes internet. Dobře se bavte!