Zázraky přírody 14. června 2014 – online ke shlédnutí

Přehrát online přes internet soutěž pro celou rodinu Zázraky přírody ze soboty 14. června 2014. Skvělý typicky český seriál Zázraky přírody je tady s úplně novým a premiérovým dílem. I o tento červnový večer na nás čeká zábavné a hlavně poučné soutěžíme. Ve studio opět budou čtyři nové celebrity o které se postarají dva stálý a velmi sympatičtí moderátoři Vladimír Kořen a Maraš Kramár.

Na této webové stránce jsme pro vás připravili další vydání jedinečného pořadu Zázraky přírody. Je to jeden z mála pořadů u kterého se zabaví skutečně celá rodina. Malý diváci se můžou kochat zajímavými a poučnými experimenty, zatímco pro ty dospělé je zde zase soutěžní část, které se účastní známé osobnosti. Ty se snaží uhádnout odpovědi na různé otázky, které se často týkají právě i těchto experimentů.

A jací budou hosté dnešního dílu? Určitě už netrpělivě očekáváte tyto jména a my vám je tedy mile rádi prozradíme. Tentokrát půjde o čtveřici hodně zajímavých mužů a budou to: moderátoři a baviči Roman Ondráček a Miloš Pokorný, dále pak populární moderátor Libor Bouček a abychom dali prostor také někomu z jiné branže tak to bude žokej Josef Váňa. Čtyři muži a každý z nich bude chtít vyhrát. V sázce je přeci čest, což je pro muže to nejcennější. Třeba takový Josef Váňa určitě neprohrává rád, jinak by ho touha po vítězství nenutila ještě v šedesáti letech závodit.

Důležitou náplní pořadu jsou samozřejmě i experimenty a reportáže, jejich výsledek se ostatně snaží naše celebrity odhadnout. A o čem tedy budou ty dnešní? Společně použijeme takové základní vybavení každého vědce a to je mikroskop. Svět který dokáže odhalit je v mnoha ohledech opravdu velmi fascinující. Dále se podíváme na možnosti kyvadla, které jsou i u tak jednoduchého nástroje překvapivě veliké. Ze zvířátek se setkáme s jedním z velmi zajímavým druhem pavouků – Sklípkanů. Věděli jste, že tito pavouci se za mnoho milionů let vůbec nezměnili?

Nový díl pořadu Zázraky přírody ze soboty 14. června 2014 jsme pro vás nachystali k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pohodlně a zdarma vychutnat tento skvělý soutěžní pořad, který vás jistě v mnoha ohledech dostane!