Zázraky přírody 21. 6. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet nový díl zábavného pořadu pro celou rodinu Zázraky přírody z 21. června 2014. Tuto epizodu jsme pro vás nachystali zcela zdarma a pohodlně ke shlédnutí. Vy si tak budete moci vychutnat tento jedinečný pořad, kdykoliv se vám to bude hodit. I dnešní díl bude plný zábavných, ale i velmi chytrých otázek. Tím zaplácneme pomyslné dvě mouchy jednou ranou. Něco nového se dozvíme a zároveň i poučíme.

Všichni příznivci inteligentní zábavy nebudou jistě zklamáni, protože dnešní díl Zázraků přírody nám vynahradí i toto jinak velmi pošmournou a chladnou sobotu. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen se pro nás opět stanou průvodci nesmírně zajímavého světa přírody, který doslova svádí k různých experimentům a zajímavostem. My budeme moci tak obdivovat, co všechno příroda dokáže a jak ačkoliv se zdá někdy složitá, tak její základní znalosti jsou naprosto jednoduché.

A kdo budou hosté dnešního dílu? Pozvání přijali modelka Alice Bendová, hlasatel a moderátor Alexandr Hemala, cestovatel a rybář Jakub Vágner a bavič Karel Hynek. Tak to je opravdu silná sestava, která se o vítězství v našem pořadu popere s maximální vervou a úsilím. My jim v tom ostatně budeme držet všechny palce, včetně těch u nohou.

Dnes se podíváme jak vzniklo označení bílých nosorožců nebo jak byly vyšlechtěni malý pejsci. Zajímavá bude reportáž o nových bioplastech i o tom jak jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí. No a poslední pokud bude samozřejmě na samotných moderátorech a dnes se Vladimírovi Kořenoví z něj pořádně zamotá hlava. Nový díl Zázraků přírody z 21. června 2014 si můžete přehrát přes internet jednoduše a zdarma na této naší webové stránce. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi hned!