Ztraceni v Mnichově (2015) online ke shlédnutí

Film Ztraceni v Mnichově online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si zdarma přes internet nový film režiséra Petra Zelenky. Na této naší webové stránce si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Je to komedie, drama i psychologický film s překvapivým kontextem.

Příběh se přitom dotýká jedné z nejkritičtějších událostí našich dějin a to Mnichovské dohody. Pokud vás zajímá příběh této zlomové události z trochu jiného a snad i trochu zábavného kontextu, tak budete jistě z tohoto filmu nadšeni. Ztraceni v Mnichově měl svojí premiéru v kinech ve čtvrtek 22. 10. 2015. Vy však nemusíte hledat nejbližší multiplex, protože s námi si tento zajímavý český film můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Věříme, že tuto jedinečnou příležitost bezezbytku využijete.

Film Ztraceni v Mnichově (2015) online a jednoduše.

Příběh filmu se vrací k takzvané Mnichovské zradě. Dne 29. září 1938 v Mnichově podepsali zástupci čtyř evropských mocností, že Československá pohraniční území budou podstoupeny Německé říši. Dohodu podepsali Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie). Pro naší zem to byl moment obrovské potupy, na které i po desetiletích hledíme s velkým despektem. Film Ztraceni v Mnichově nám chce, ale ukázat zcela jiný pohled.

Příběh filmu se odehrává téměř v současnosti, kdy se koná velký výstava o tomto dokumentu. Na ni má vystoupit i Sir „P”, což je papoušek, který patřil Edouardu Daladierovi. Dnes už devadesátiletý opeřenec, je posledním živým účastníkem horečných jednání. Unikátní živoucí relikvií, která připomíná tyto pošmourné dny i neúspěšnou politiku appeasementu.

Papušek by byl jistě velkou atrakcí, ale to by se ho nesměl zmocnit novinář Pavel. Ten ho doslova ukradl. Je totiž bytostně přesvědčený, že poselství, které si starý papoušek pamatuje ještě po svém pánovi by mělo být tlumočena všem lidem. Včetně pochvalných vět na adresu tehdejšího vůdce. Začíná tak zběsilá road show, kde se Jakub snaží chránit svého ukradeného papouška a přitom co nejvíce vystupovat, aby všem poodhalil překvapivou pravdu.

Takový je příběh filmu Ztraceni v Mnichově, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to originální a hodně netypická komedie, která má také překvapivě hluboký podtext. Je to něco, co by zkrátka každý Čech měl vidět. Možná totiž Mnichovské události celé ty dlouhé roky chápeme špatně.

Papoušek Sir „P” byl svědkem historických událostí.

Autorem filmu je režisér Petr Zelenka, který ho nejenom režíroval, ale je i autorem scénáře. Zelenka je typický svými velmi hlubokými a inteligentními snímky. Na kontě má filmy jako Samotáři, Knoflíkáři, Rok ďábla nebo třeba Karamazovi. Zkrátka skutečně autorsky silné příběhy. V tomto není film Ztraceni v Mnichově žádnou výjimkou. Dejte mu proto šanci a pojďte si ho pustit s námi!