Přístav 28. díl online ke shlédnutí

Video s novým pokračováním seriálu Přístav 28. díl je tady online ke shlédnutí. Jenom pro vás jsme ho nahráli a připravili ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si ho budete moci přehrát skutečně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši.

Snažili jsme se celou situaci vám usnadnit a to tak, aby jste si mohli užít opravdu krásný seriálový zážitek. Tak by to ostatně mělo být vždy. Pohodlně se usaďte do křesla a pojďte si s námi vychutnat aktuální pokračování Přístavu z 2. prosince 2015.

Tady a jenom na zde už na vás čeká oblíbený seriál Přístav 28. díl televize Prima Family. Náš romantický seriál se nám kapánek zamotává a teď už rozhodně není jisté, kdo s kým nakonec skončí. Jenže k života ta trocha napětí i patří. Navíc dovedete si představit lepší odpočinek, než si po těžkém pracovním dnu pustit tento krásný romantický seriál z produkce televize Prima? Já tedy rozhodně ne a právě proto jsem pro vás video s tímto konkrétním dílem přichystal online. Samozřejmě je v naprosto perfektní kvalitě a s námi si ho navíc budete moci přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Tak pojďte společně na to.

Nový Přístav 28. díl online ke shlédnutí.

Ještě předtím se ale také podíváme, o čem všem vlastně tento díl bude.

Nová část českého romantického a komediálního seriálu Přístav bude mít název „Mobilofilové.” Že by se náš oblíbený seriál zaměřil na velký problém moderní doby? Olga se pohádá s Pivodou, protože se jí nelíbí, že Ivanu namaloval nahou. Olga si myslí, že Pivoda má s Ivanou tajný poměr. Pivoda se přestěhuje do Přístavu, protože s Olgou momentálně nemůže bydlet. Pivoda rovněž navštíví Ivanu, se kterou se pomiluje. Oba však chtějí zůstat pouze kamarádi. Pivoda prozradí Skálovi, že měl s Ivanou intimní poměr. Roman neustále myslí na Terezu, kterou nemůže vymazat ze své hlavy.

Roman neustále myslí na Terezu, kterou nemůže vymazat ze své hlavy. Ať se snaží sebevíc, tak to prostě nejde. Jejich tajné schůzky v Praze jim však kazí Johanina přítomnost a to opakovaně. Roman Markovi stále lže a říká mu, že do Prahy jezdí za jednou pohlednou zdravotní sestrou. Ta se však jednou nečekaně zjeví v Přístavu, takže Roman pak musí Markovi pracně vysvětlovat, že do Prahy jezdí za zcela jinou zdravotní sestrou.

Olga se pohádá s Pivodou, protože se jí vůbec nelíbí, že Ivanu namaloval stroze oděnou. Olga si vážně myslí, že Pivoda má s Ivanou tajný poměr. Pivoda se narychlo přestěhuje do Přístavu, protože s Olgou momentálně nemůže bydlet pod jednou střechou. Pivoda rovněž navštíví Ivanu, se kterou se vášnivě pomiluje. Láska však mezi nimi není, oba chtějí zůstat pouze dobrými kamarádi. Pivoda pak vyklopí Skálovi, že měl s Ivanou intimní poměr.

Tato epizoda měla premiéru ve středu 2. 12. 2015.

No není toho málo, co myslíte? Snad se nám podařilo vás zaujmout. Právě proto jsme ostatně tento oblíbený seriál pro vás přichystali. Nový Přístav 28. díl si můžete přehrát online pohodlně a zdarma. Exkluzivně a jenom na této webové stránce si ho pustíte na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu exkluzivní příležitost, která už se dlouho nemusí opakovat. Víc už vám nechceme prozrazovat a tak vám na závěr jenom doporučíme ať si tento oblíbený seriál přehrajete s námi online třeba právě hned teď. Dobře se bavte!