StarDance Finále – online ke shlédnutí

Závěr taneční soutěže StarDance Finále už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili video s poslední epizodou letošní sedmé řady StarDance. Příběh se uzavírá a ze třech posledních párů vybereme vítěze!

StarDance VII …když hvězdy tančí je u svého konce. Oblíbená taneční soutěž se konečně dočkala svého zakončení. Ostatně to jsme věděli už na začátku, že toto dobrodružství bude trvat jenom do Vánoc. Alespoň, že letošní řada StarDance byla poprvé delší a měla rovných 10 dílů. O to krásnější podívaná to byla. Píše se datum 19. prosince 2015 a v přímém přenosu bude vybrán vítěz. Rozhodnou o něm hlasy poroty i nás diváků prostřednictvím sms hlasů. Tak jak to ostatně bylo každý jiný večer.

StarDance Finále - online ke shlédnutí.

StarDance je soutěž, ve které sice o žádnou výhru, ale přesto jí chtějí získat všichni. Jde přeci hlavě o prestiž a podobným titulem se opravdu může pochlubit málokdo. Vidět tu nádhernou souhru soutěžních párů při tanci je opravdu povznášející pocit. Já osobně jsem si StarDance zamilovala od jejího úplného počátku v roce 2006. Teď tu máme rok 2015 a s ním i sedmou sérii, která se vrací po dvouleté pauze. Ale čekání se vyplatilo, protože právě ta letošní řada byla nabitá opravdu zajímavými osobnostmi, které předvedli úžasné výkony.

Tereza Kostková je opravdu sympatická moderátorka.

Samozřejmě co by to byl StarDance finále bez Marka Ebena a Terezy Kostkové v roli moderátorů. Tato sympatická dvojice doposud uváděla všechny ročníky a je to jenom dobře. Stejně tak kapela v podobě Moondance Orchestra zůstává neměnná. V porotě letos zasedli Jan Révai, Tatiana Drexler, Radek Balaš a Zdeněk Chlopčík. Ani tyto osobnosti vám jistě nemusíme dlouze představovat.

A jaké tři páry se probojovali až do StarDance finále? Jsou to Marie Doležalová a Marek Zelinka, Jitka Schneiderová a Marek Dědík a Lukáš Pavlásek a Zuzana Hunčárová. Je to opravdu pestrá trojka. A tipovat si, kdo zvítěží je skoro nemožné. Nejlépe tancovala Jitka Schneiderová. Marie Dolažalová dokázala zaujmout humorem a kreativitou. A Lukáš Pavlásek? Ten je na tanec sice naprosté nemohlo, ale dokázal skvěle bavit diváky a ti ho za to probili až do finále. A to pravidelně končil poslední. Nechceme proto předjít vítěze, protože finále může být opravdu nevypočitatelné. To už si ostatně můžete v našem videu pustit sami.

Letošní řadou prošla celá řada dalších osobností, před kterými musíme smeknout klobouk. Ať už to byl skvělý Leoš Mareš. Nebo třeba doktora Cajthamlová. První večer vypadla DJka Lucca. Nebo tvrdý boxer Rosťa Osička. Všichni byli ozdobou této soutěže.

Poslední díl StarDance je ke shlédnutí online na této webové stránce. Nebo si rovnou můžete pustit všechny odvysílané díly ze sedmé řady soutěže.

Jitka Schneiderová doslova létala.

StarDance Finále

Takový je poslední pokračování StarDance finále …když hvězdy tančí finále ze soboty 19. 12. 2015. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si ho pustit s námi. Na této webové stránce vám ho přinášíme online ke shlédnut ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Víc už vědět nepotřebujete. Prostě si to přehrajte s námi.

SuperStar 15. 11. 2015 online ke shlédnutí

Nové pokračování SuperStar je tady. Tentokrát nás čeká už třetí živé finále, které si můžete vychutnat i na této webové stránce. S námi je to opravdu pohodlné a zdarma. V soutěži zbývá pouhých TOP 6 talentů.

Jsou to samí mladí a velmi talentovaní zpěváci, kteří mají rozhodně co říct. Velké většině z nich nebylo ani 20 let, ale přesto mají našlápnuto na kariéru, jakou se někomu nepodaří rozjet za celý život. Bude to opravdu nesmírně zábavná a napínavá podívaná plná těch nejkrásnějších melodií. To je důvod proč, byste si rozhodně Česko Slovenská SuperStar 4. série neměli nechat ujít.

SuperStar 15. 11. 2015 online ke shlédnutí.

A jaké bude téma dnešního večera? To vám rádi prozradíme. Budou to totiž dobré známé české a slovenské hity. Výběr je jenom na soutěžících. Ale to není ani zdaleka všechno, protože my pro vás máme i podrobný výběr jednotlivých soutěžící. Takže se dočkáme těchto vystoupení: Emma Drobná, s písní Pokoj v duši (Jana Kirschner); Veronika Danišová se songem Atlantida (Miroslav Žbirka); Pavol Kovaliček s u nás méně známou písní Zbohom buď, lipová lyžka (Michal Dočolomanský); Štěpán Urban s hitem Chci zas v tobě spát (Lucie); Sabina Slepčíková s písničkou Teď královnou jsem já (Monika Absolonová) a samozřejmě nemůže chybět ani miláček Dalibor Slepčík s písní Pár přátel stačí mít (Michal David). Nechali jsme si ho jenom tak mimochodem na konec, protože je to podle nás jeden z jasných adeptů na vítězství.

Je tu třetí finále s TOP 6 zpěváky.

Překvapením dnešního večera budou také duety. V těch uslyšíme: Dalibor Slepčík a Veronika Danišová s písničkou Zvonky štěstí (Karel Gott a Darinka Rolincová); Štěpán Urban a Emma Drobná s písničkou Cudzinka v tvojej zemi (Xindl X a Mirka Miškechová) a nakonec ještě Pavol Kovaliček a Sabina Slepčíková s písničkou Čo bolí to prebolí (Miroslav Žbirka a Martha).

To vypadá jako skutečně hodně zajímavý finálový večer. Nenechte si proto ani vy ujít finále s TOP 6 zpěváky. Kromě nich nás samozřejmě čeká i překvapení v podobě speciálního hosta!

Je to skvělá show! Nenechte si jí ujít!

Takové je 3. finále Česko Slovenská SuperStar 2015 vysílané živě v neděli 15. 11. 2015. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít ani vy. Uvidíte, že se u něj budete opravdu skvěle bavit od začátku dokonce a tak by to mělo přeci být.

Česko Slovensko má talent 14. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Česko Slovensko má talent „Velký třesk” online ke shlédnutí. Nové pokračování oblíbené talentové soutěže je tady. Čeká nás velmi důležité kolo. Takové semifinále, kde se bude skutečně rozhodovat. Právě proto byste si toto pokračování, které mělo premiéru 14. 11. 2015 neměli nechat ujít!

Soutěžní klání Česko Slovensko má talent se dostává do své nejnapínavější fáze. Právě dnes nás totiž čeká nevyzpytatelný Velký třesk. Je to poslední brána, která dělí mnohé soutěžící od finále! Ano je to tak. Princip soutěže se totiž v minulých letech hodně změnil. Už tady nemáme žádná semifinále. V letošním pátém ročníků Talentu byl naopak navýšen počet castingových kol, kterých bylo rovných dvanáct. V nich mohli soutěžící postoupit rovnou do finále. A to i zásluhou novinky v podobě zlatého bzučáku.

Česko Slovensko má talent 14. 11. 2015 - online ke shlédnutí

Na ty, kteří byly dost dobří, ale přesto se porota rozhodla, že je chce vidět ještě jednou tedy čeká Velký třesk. Je to vždycky velmi napínavé kolo, které klade na soutěžící obrovské požadavky. Nervy jsou na pochodu a někteří budou muset vystupovat třeba i několikrát, aby ukázali, že na to skutečně mají.

Pátá série Talentu je vysílána na české Primě i na slovenské JOJce zároveň, i když je to o pár dní posunuto. Porota je letos poprvé čtyř členná. Nemůže v ní chybět Jaro Slávik ani Lucie Bílá. Kromě nich, ale přibyly nováčci v podobě Davida Prachaře a slovenské herečky Diany Mórové.

Nový díl Talentu bude Velký třesk.

A co nás dnes čeká? Tak třeba Mirror Family, Zpívající Roboti, Big names, Gyӧngyi Bodišová, Olé Trio, Michal Kruž, Filip Jankovič a spol. – tanec na podpatcích, Fair Play Crew, The man a samozřejmě také skvělý a charizmatický Pole dancer Alex.

Letošní Česko Slovensko má talent vypadá opravdu hodně zajímavě. Máme tu spoustu talentovaných lidí všech profesí. Tanečníků, akrobatů, kouzelníků, bavičů a hlavně zpěváků. Dokonce i několik skupin. Osobně tedy nemám žádného favorita a jsem zvědavý, jak dopadne právě tento dnešní soutěžní večer. Určitě to ale bude stát za to. Pokud to chcete vidět i vy, tak si stoprocentně nejnovější Česko Slovensko má talent pusťte. A proč ne právě s námi.

Kdo je dost dobrý, aby postoupil do finále?

Video Česko Slovensko má talent z 14. 11. 2015 online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát pohodlně a zdarma přes internet novou epizodu oblíbené talentové show. Pátá řada se blíží do finále a mnohé velmi talentované soutěžící od něj dělí jenom poslední malý krůček. To si zkrátka nesmíte nechat ujít! Video s Velkým třeskem jsme pro vás nahráli už s předstihem a to v opravdu perfektní kvalitě. Pevně věříme, že tuto jedinečnou příležitost využijete a pustíte si ho s námi!

StarDance 14. Listopadu 2015 – online ke shlédnutí

StarDance 5. večer je tady online ke shlédnutí. Oblíbená taneční soutěž je tady s dalším soutěžním večerem. Nenechte si ho ujít. Máme pro vás video s dnešním dílem pohodlně ke shlédnutí. Jenom připomínáme, že aktuální StarDance …když hvězdy tančí měla premiéru 14. Listopadu 2015.

Díky internetu si však dnešní StarDance budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít. A to je nabídka, která se jenom tak neodmítá. I dnes nás totiž čeká velkolepá a nesmírně zábavná show. Je to ostatně právě dnes, kdy se soutěž dostává do své poloviny. V plánu je totiž deset soutěžních večerů. V soutěži nám aktuálně zbývá sedm párů a další bohužel opustí soutěž dnes. Každopádně budou všichni určitě bojovat jako lvi a lvice, aby nám dokázali, že tančit umí. Tedy kromě Lukáše Pavláska, který samozřejmě spoléhá především na svůj komediální talent.

Pořad StarDance 14. Listopadu 2015 - online ke shlédnutí pro vás.

Ale tak abychom mu nekřivdili, tak i on dokáže dobře zatančit, třeba tu klasiku. A právě i na tu přijde dnes řada. Bude to dokonce jeden z tanců nejklasičtějších, které doposud ve StarDance nebyly – Valčík. Ano typicky rakouský valčík, který ve své době vyvolával pozdvižení a dokonce i pohoršení. A ptáte se proč? No inu byl to jeden z vůbec prvních tanců, který se prováděl v těsném sevření. Muž a žena si byly opět blíž, neoddělování prudérními společenskými konvencemi. Je až s podivem, že se bude valčík letos tančit teprve poprvé. Museli jsem si tak počkat dlouhých devět let a sedm řad této soutěže.

Někteří soutěžící to opravdu umí roztočit.

A jaký bude druhý tanec. Zajímavý samozřejmě. Tentokrát zavítáme do latinskoamerických web se svižnou salsou. Ta už se jeden večer tančila, takže jí soutěžící mají jistě velmi dobře naučenou. Salsa (neplést s druhem omáčky) je asi jedním z nejznámějších tanců svého druhu. Co by bez ní byl třeba i takový legendární karneval v Riu? No my si troufáme tvrdit, že vlastně skoro ničím. Salsa je velmi bohatý tanec původem z Kuby, kde se vyvinul spojením hned několika jednodušších tanců. Kromě kubánského původu je na ní znát i spojení s kolumbijskou cumbiou a portorickou bombou.

Důležité je rovněž znát hudební téma večera, které pro tentokrát budou muzikály. Zazní ve směs hodně známé písně z těch nejpopulárnějších show. Ty bude interpretovat jako tradičně ud Moondance Orchestra Martina Kumžáka a jeho zkušení sólisté Nada Wepperová, Dasha, Michal Cerman a Dušan Kollár, kteří se postarají o vokály.

Radek Banga energicky tančí.

Ale StarDance nikdy nebyla jenom o hudbě a tanci. To co dělá tuto show naprosto svébytnou je její vizuální aranžmá. Dočkáme se tak show plné světel a efektů. Zářivých barev, které podtrhnou bujarou atmosféru večera stejně jako romantickou atmosféru klasických tanců. Studio získalo oproti předchozím ročníkům spoustu nových prvků a v tomto ohledu se opravdu velmi povedlo.

Kromě drobných změn navíc zůstává všechno při starém, tedy včetně našeho oblíbeného moderátorského dua, které tvoří Marek Eben a Tereza Kostková, jako ostatně již tradičně. Složení poroty je také víceméně neměné. Právě to jsou věci, které toto show propůjčují zcela jedinečnou a noblesní atmosféru.

Chcete vidět úplně celý dnešní nový díl StarDance online? Pak zkuste web magazínu X.8u.

Jak se tedy povede zbývajícím soutěžním párům? Kdo půjde dnes domů? Bude to snad někdo z hvězd jako moderátor Leoš Mareš a Katarina Štumpfová nebo Jitka Schneiderová a Marek Dědík? To si moc nemyslíme, protože to jsou opravdu hvězdy první kategorie a navíc tančí báječně. Mnohem ohroženější je třeba bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, kterým to objektivně opravdu moc nejde. Na druhou stranu je Lukáš velmi populární. A nebo je snad ohrožený pár Marie Doležalová a Marek Zelinka? Marie sice tančí výborně, ale jako herečka přeci jenom zůstává poměrně neznámá. A nebo to bude někdo úplně jiný? No nechme se překvapit.

Pátý večer StarDance se vysílal v sobotu 14. 11. 2015.

Aktuální nejnovější vydání pořadu StarDance z 14. 11. 2015 je tady pro vás online ke shlédnutí. Využijte této jedinečné a neopakovatelné příležitosti k tomu, abyste si pustit nové video StarDance s námi. Pevně věříme, že nebude ani chviličku zklamáni a čeká vás naprosto unikátní a dechberoucí taneční show. Tak by to ostatně mělo být vždycky! Přejeme vám příjemnou zábavu.

SuperStar z 8. 11. 2015 přehrát online

Finálové kolo SuperStar z neděle 8. Listopadu 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi přes internet další pokračování pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar 2015. Čeká nás další napínavé klání o postup.

Populární soutěž Česko Slovenská Superstar konečně dospěla do finálových kol. Dnešní díl je teprve druhé finále. Soutěž se dramatizuje a prakticky každý ze soutěžících, který se dostal tak daleko má našlápnuto k hvězdné kariéře. Teď už je jenom na něm jak bude rozvíjet svůj talent a bojovat o další postup. V soutěži nadále zůstává pouhých sedm soutěžících a jeden z nich bude muset jít z kola ven. Minule vypadl mladý sympaťák Daniel Křižka, který zazpíval písničku „You’re Beautiful“ od Jamese Blunta.

SuperStar z 8. 11. 2015 přehrát online.

Šlo mu to sice celkem dobře, ale v této fázi soutěže je už konkurence bohužel nelítostná. Sebemenší chybička už se prostě nepromíjí. Kdo chce být SuperStar, tak prostě nesmí zaváhat. Všechno je to navíc o to těžší, že finálová kola jsou v televizi vysílání živě. Tréma a napětí tak na jednotlivé soutěžící klade opravdu skoro až nepřiměřený tlak.

Na druhou stranu je nutné uznat, že letošní řada SuperStar se může pochlubit opravdu nebývale silným obsazením. Ať už je řeč o Štěpánovi Urbanovi, Sabině Slepčíkové, Pavolu Kovaličkovi, Barboře Hazuchové, tak všichni finalisté jsou prostě skvělý a zpívají výborně. Už jenom proto, před nimi smekáme.

Finálová kola jsou navíc typická i vystoupením hostů. V tom předchozím to byl mladý zpěvák Pavel Callta, který vystoupil se svojí písničkou „Terapeut”. Kdo bude zpívat dnes je zatím ve hvězdách. Respektive my to víme, ale nemůžeme vám to prozradit. Stejně jako výběr písní jednotlivých soutěžících.

Dočkáme se také skupinového vystoupení s písní: „Příběh nekončí“, která je neoficiální hymna naší SuperStar?

Druhé finále SupeStar je tady!

Nová SuperStar 2. finále vypadá opravdu hodně zajímavě a napínavě. Právě proto jsme jí pro vás nahráli. Video se soutěží si u nás můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Je to opravdu jenom otázka pár kliknutí myši. Tak si nenechte tuto šanci proklouznout mezi prsty a pojďte si přehrát aktuální SuperStar s námi pohodlně a zdarma.

StarDance 7. Listopadu 2015 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet netrpělivě očekávané pokračování soutěže StarDance VII, které mělo svojí premiéru v sobotu 7. Listopadu 2015 na obrazovkách české televize. Čeká vás další velmi napínavý díl. Osm zbývajících soutěžních párů nám předvedou, jak se zvládly za pouhý týden naučit quickstep a cha-chu.

Muži nastoupí v krásným oblecích a ženy zase nablyštěných róbách. Nebo naopak v upjatých kostýmcích plných třpytek pokud se bude jednat zrovna o latinu. Ladné kroky v obou tancích nám ukáží, co je skutečně na tomto světě důležité. A my máme radost, že chcete u této krásné podívané být. Aktuální pokračování soutěže StarDance VII …když hvězdy tančí je už čtvrté v pořadí. To nám ten měsíc ale rychle uběhl. Skoro je až k neuvěření, že nová řada StarDance se už vysílá tak dlouhou dobu.

Soutěž StarDance 7. Listopadu 2015 online a zdarma.

Každopádně je stále na co se dívat. Soutěž postupně opouštějí ti po jednom páru soutěžící, ale ani o těch nemůžeme říci, že by byly špatní. To co se dokázali naučit mnohé páry složené z poloviny z amatérů je opravdu hodně obdivuhodné. Všem tedy musíme zatleskat a složit velkou poklonu.

Dnešní díl StarDance se v televizi vysílal 7. Listopadu 2015. Samozřejmě to bylo v hlavním vysílacím čase, jak už jsme ostatně dobře zvyklí v sobotu na ČT 1. Vy se však nemusíte omezovat jenom na tento přesně daný čas. S námi si totiž aktuální epizodu StarDance můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Opravdu jsme se snažili, abychom vám poskytly ten nejlepší možný zážitek a výsledkem toho je, že jsme vám tento díl nahráli. Novou StarDance si tak můžete přehrát pohodlně a zdarma online. Internet má tu výhodu, že si tak tuto krásnou soutěž můžete přehrát prakticky kdykoliv a kdekoliv. Taková nabídka už nemusí hodně dlouhou dobu přijít.

Zatancujte si s novým StarDance.

O dnešním večeru jsme vám toho zatím moc neprozradili. Tedy kromě tanců, na které přijde tentokrát řada. Neméně důležitá je ale i volba melodií. I tentokrát to budou známé písně. Ty nejlepší z nejlepších. Budou totiž z populárních muzikálů. I vy mezi nimi jistě objevíte váš oblíbený nebo alespoň takový který dobře znáte. Muzikálů je spousta a tak budou mít soutěžící poměrně volnou ruku ve výběru písní. Jedinou otázkou zůstává, zda budou mít dost odvahy šáhnout i mezi nějaké české.

Jinak co se týká průběhu soutěže, tak se dnes opět bude vyřazovat jeden pár. V soutěži jich je zatím osmička, po tomto kole už to bude jenom šťastná sedmička. Rádi bychom jenom připomněli, že v minulém kole vypadli boxer Rostislav Osička a Romana Motlová. Slavnému boxerovi se tanec opravdu nepovedl, za což dostal nejméně bodů od poroty stejně jako hlasů od nás diváků. Každopádně už jenom za jeho předchozí výkon mu musíme zatleskat.

Lukáš Pavlásek se ukázal jako opravdový gentleman.

Tak takové je nové pokračování oblíbené StarDance ze 7. Listopadu 2015. Popisovat taneční kreace jednotlivých párů by samozřejmě nemělo moc valný smysl. To se prostě musí vidět a cítit. Každopádně, kdo sleduje StarDance pravidelně tak ví, že naši soutěžící jsou opravdu pilní. Pravidelně trénují a nacvičují kdykoliv mají možnost. Některá vystoupení jsou pak i velmi kreativní, skoro až divadelní scénky. Nechybí jim zkrátka spád ani emoce.

Marek Eben nás provede i čtvrtým dílem ze 7. Listopadu 2015.

Náš velmi těší, že se nám podařilo pro vás nahrát video s novým pokračování StarDance …když hvězdy tančí. Video už tady na vás čeká ke shlédnutí v perfektní kvalitě a naprosto zdarma. Další slovy by zde jistě neměla valného smyslu. To se prostě musí vidět a hlavně zažít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte se společenským tancem!

StarDance 1. díl (17. října 2015) online ke shlédnutí

Nová řada soutěže StarDance …když hvězdy tančí je tady! Máte jedinečnou možnost si přehrát StarDance 1. díl z nové sedmé řady pohodlně a zdarma přes internet. Právě tuto premiérovou a startovací epizodu ze soboty 17. října 2015, jsme pro vás přichystali na této webové stránce. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu vemlmi jednoduše a zdarma. Čeká na vás úvodní galashow, ve které ještě nebude muset deset soutěžních párů bojovat o postup.

Na letošní StarDance se nic zásadního nemění. Veškeré změny jsou spíše kosmetické. Místo osmi soutěžících párů jich uvidíme rovných deset. A producenti se také rozhodli dát daleko větší prostor české hudbě, na kterou si soutěžící zatančí, hned při několika večerech. Jinak ale zůstává všechno víceméně stejné. Tedy včetně role ústřední moderáorské dvojice Marek Eben a Tereza Voříšková. Opět tu budeme mít porotu a živá vystoupení. Vtipné a osvěžující bude jistě i nahlédnutí do zákulisí tréningů.

StarDance 1. díl online ke shlédnutí pro vás!

Soutěžní páry budou opět tvořit profesionální tančníci společně s celebritami. V pořadu tak letos uvidíme například moderátora Leoše Mareše, herečku Marii Doležalovou, baviče Lukáše Pavláska, doktorku Kateřinu Cajthamlovou nebo herce Marka Tacíka. A mnohé další, které vám zde ale už nebudeme představovat, protože by to bylo opravdu na dlouho. A navíc také chceme, abyste z toho přeci jenom měli i nějaké to překvapení.

Kdo si s námi pustí prví StarDance ze 17. října 2015?

Tak přesně taková bude nová StarDance 1. díl, kterou jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete první vydání této skvělé taneční soutěže přehrát jednoduše online. Video jsme pro vás připravili přímo zde na této webové stránce a to navíc v opravdu skvělé kvalitě. Není tedy nic jednoduššího, než když se do toho pustíte a budete se dobře bavit.

Česko Slovensko má talent 3. 9. 2015 – online ke shlédnutí

Soutěž Česko Slovensko má talent je znovu tady s novým ročníkem. A vy můžete být u toho také! S námi si můžete 1. díl této soutěžní reality show ze čtvrtka 3. září 2015 přehrát pohodlně a zdarma online přes internet. Video s pořadem už je tady nachystané pro vás a ve skvělé kvalitě. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Česko Slovensko má talent 1. díl online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde jsme si pro vás přichystali premiéru nové řady oblíbené talentové reality show. Jedná se už o celkový pátý ročník. První série se vysílala v roce 2010 a od té doby běží v podstatě každý rok s výjimkou roku 2014. Letošní talent se tak vrací po dlouhé době ve zcela nové svěží podobě. Princ soutěže se samozřejmě nemění ani v tom nejmenším. Opět tady máme spoustu talentovaných lidí a my společně s porotou budeme vybírat toho nejlepšího.

Česko Slovensko má talent 1. casting online.

A když už jsme u poroty, tak ta letos doznala poměrně velkých změn. Už v ní totiž nezasedne jenom hvězdná zpěvačka Lucie Bílá a Jaro Slávik, ale objeví se i dva nováčci. Jedním z nich bude hudebník a herec Jakub Prachař. Posledním do party pak bude slovenská herečka v nejlepších letech – Diana Mórová. Letos tak o postupu bude rozhodovat hned čtveřice porotců, což je tak trochu změna místo obvyklých třech.

Jinak se ale na organizaci soutěže nic nemění. Dnešní epizoda tak bude věnována prvnímu castingu. Castingy se konaly na jaře 2015 po celé České republice a na Slovensku. Vždy ve velkých městech jako Brno, Olomouc, Karlovy Vary, Plzeň, Praha, Bratislava, Zlín a dalších. Vystoupení soutěžích pak byla sestříhána a my se můžeme těšit celkem na tři základní castingové kolo, ve kterých uvidíme to nejlepší i nejhorší z letošního talentu.

První castingová kola bývají nejlepší, protože se v nich setkáme s celou řadou umělců opravdu rozmanitých talentů. Nejenom zpěváků a hudebník kapel, ale i různých kouzelníků, akrobatů, vypravěčů a bavičů nebo tanečních skupin. Zkrátka pro každého něco. Já osobně mám castingová kola nejraději a můžu je i vám jedině doporučit. Navíc, když si je můžete přehrát tak pohodlně a zdarma online?

Česko Slovensko má talent z 3. Září 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nové vydání oblíbeného Talentu. Můžete si ho přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Věříme, že vás tento oblíbený zábavně-soutěžní pořad rozhodně nezklame a strávíte s ním opravdu příjemné chvilky. Talent je opravdová supershow, kterou se vyplatí vidět. Letošní podzim se nebude mluvit o ničem jiném!

Zázraky přírody 21. 6. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet nový díl zábavného pořadu pro celou rodinu Zázraky přírody z 21. června 2014. Tuto epizodu jsme pro vás nachystali zcela zdarma a pohodlně ke shlédnutí. Vy si tak budete moci vychutnat tento jedinečný pořad, kdykoliv se vám to bude hodit. I dnešní díl bude plný zábavných, ale i velmi chytrých otázek. Tím zaplácneme pomyslné dvě mouchy jednou ranou. Něco nového se dozvíme a zároveň i poučíme.

Všichni příznivci inteligentní zábavy nebudou jistě zklamáni, protože dnešní díl Zázraků přírody nám vynahradí i toto jinak velmi pošmournou a chladnou sobotu. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen se pro nás opět stanou průvodci nesmírně zajímavého světa přírody, který doslova svádí k různých experimentům a zajímavostem. My budeme moci tak obdivovat, co všechno příroda dokáže a jak ačkoliv se zdá někdy složitá, tak její základní znalosti jsou naprosto jednoduché.

A kdo budou hosté dnešního dílu? Pozvání přijali modelka Alice Bendová, hlasatel a moderátor Alexandr Hemala, cestovatel a rybář Jakub Vágner a bavič Karel Hynek. Tak to je opravdu silná sestava, která se o vítězství v našem pořadu popere s maximální vervou a úsilím. My jim v tom ostatně budeme držet všechny palce, včetně těch u nohou.

Dnes se podíváme jak vzniklo označení bílých nosorožců nebo jak byly vyšlechtěni malý pejsci. Zajímavá bude reportáž o nových bioplastech i o tom jak jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí. No a poslední pokud bude samozřejmě na samotných moderátorech a dnes se Vladimírovi Kořenoví z něj pořádně zamotá hlava. Nový díl Zázraků přírody z 21. června 2014 si můžete přehrát přes internet jednoduše a zdarma na této naší webové stránce. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi hned!

Hlas 2. finále (4. 6. 2014) – přehrát přes internet

Exkluzivně u nás si můžete zdarma přes internet pustit 2. finále soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Tato velkolepá pěvecká reality show se pomalu blíží ke svému závěru a vy budete moci být jednoznačně u toho! Přímo zde na tomto webu pro vás máme video s tímto novým pokračováním, které se v premiéře na Nově vysílalo ve středu 4. 6. 2014. Druhé finále opět slibuje velkolepou a dlouhou show na jejichž závěru se dozvíme, kteří soutěžící opustí finálovou dvanáctku, aby mohla vzniknout TOP 8. Snad se podaří postoupit i právě tomu vašemu favoritovi. Každopádně, před finalisty musíme smeknout klobouk, protože jsou všichni opravdu velmi dobří.

Samozřejmě si video s tímto dílem Hlasu můžete pustit také i na oficiálním webu Nova Plus. U nás to má ale tu výhodu, že pro vás máme Hlas bez otravných reklam, které každou půlhodinu narušují váš zážitek z pořadu. A to je opravdu obrovská škoda, protože v Hlasu je stále na co se dívat. Vlastně jak se soutěž blíží ke svému konci, tak je to i čím dál tím napínavější a zajímavější. V soutěži už zůstávají jenom samé silné osobnosti s pěveckým talentem a charisma skoro jak Chuck Norris. Samozřejmě vám dopředu neprozradíme, kdo vypadl. Na to doporučujeme show shlédnout hezky celou od první do poslední sekundy, ať také vidíte výkony jednotlivých soutěžích.

Každopádně klobouk dolů před všemi, protože se bili jako dravé šelmy. Všichni ze sebe vymáčkli jen to nejlepší a spokojenost byla jednoznačně vidět i na koučích. Právě koučové se svými svěřenci trpělivě trénovali a byli to právě oni, kdo jim vybral tu nejlepší písničku přímo na tělo. TOP dvanáctku zpěváků už tvoří jenom skutečně ti nejlepší a žádný černý pasažér mezi ně nepronikl. To vám můžeme skutečně garantovat.

V tomto slavnostním finálovém večeru vysílaném na živo jsme se tak dočkali mnoha velmi slavných písniček v podání interpretů, kteří se teprve známými stát chtějí. Uslyšíme tak například: Demi Lovato – Let it go, Golden Kids – Časy se mění, Christina Marie – Bang bang, Phil Collins – Something happened on the way to heaven, Guns and Roses – Paradise City nebo třeba Scorpions – Still loving you a samozřejmě spoustu dalších. Co soutěžící to jedna píseň. Hodně toho uvidíme i za zákulisí a samotných tréninků.

Nejnovější 2. finále Hlasu ČeskoSlovenska si můžete přehrát zdarma přes internet na této webové stránce. Vykašlete se na Nova plus a pojďte si tuto báječnou show pustit s námi online! Vaše zábava je zaručena a třeba vás i svůdné tóny rozvlní. Jak moc se podaří nové hvězdě prorazit je už jen na ní, kdo se ale touto hvězdou stane rozhodneme přeci i my!