StarDance 7. Listopadu 2015 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet netrpělivě očekávané pokračování soutěže StarDance VII, které mělo svojí premiéru v sobotu 7. Listopadu 2015 na obrazovkách české televize. Čeká vás další velmi napínavý díl. Osm zbývajících soutěžních párů nám předvedou, jak se zvládly za pouhý týden naučit quickstep a cha-chu.

Muži nastoupí v krásným oblecích a ženy zase nablyštěných róbách. Nebo naopak v upjatých kostýmcích plných třpytek pokud se bude jednat zrovna o latinu. Ladné kroky v obou tancích nám ukáží, co je skutečně na tomto světě důležité. A my máme radost, že chcete u této krásné podívané být. Aktuální pokračování soutěže StarDance VII …když hvězdy tančí je už čtvrté v pořadí. To nám ten měsíc ale rychle uběhl. Skoro je až k neuvěření, že nová řada StarDance se už vysílá tak dlouhou dobu.

Soutěž StarDance 7. Listopadu 2015 online a zdarma.

Každopádně je stále na co se dívat. Soutěž postupně opouštějí ti po jednom páru soutěžící, ale ani o těch nemůžeme říci, že by byly špatní. To co se dokázali naučit mnohé páry složené z poloviny z amatérů je opravdu hodně obdivuhodné. Všem tedy musíme zatleskat a složit velkou poklonu.

Dnešní díl StarDance se v televizi vysílal 7. Listopadu 2015. Samozřejmě to bylo v hlavním vysílacím čase, jak už jsme ostatně dobře zvyklí v sobotu na ČT 1. Vy se však nemusíte omezovat jenom na tento přesně daný čas. S námi si totiž aktuální epizodu StarDance můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Opravdu jsme se snažili, abychom vám poskytly ten nejlepší možný zážitek a výsledkem toho je, že jsme vám tento díl nahráli. Novou StarDance si tak můžete přehrát pohodlně a zdarma online. Internet má tu výhodu, že si tak tuto krásnou soutěž můžete přehrát prakticky kdykoliv a kdekoliv. Taková nabídka už nemusí hodně dlouhou dobu přijít.

Zatancujte si s novým StarDance.

O dnešním večeru jsme vám toho zatím moc neprozradili. Tedy kromě tanců, na které přijde tentokrát řada. Neméně důležitá je ale i volba melodií. I tentokrát to budou známé písně. Ty nejlepší z nejlepších. Budou totiž z populárních muzikálů. I vy mezi nimi jistě objevíte váš oblíbený nebo alespoň takový který dobře znáte. Muzikálů je spousta a tak budou mít soutěžící poměrně volnou ruku ve výběru písní. Jedinou otázkou zůstává, zda budou mít dost odvahy šáhnout i mezi nějaké české.

Jinak co se týká průběhu soutěže, tak se dnes opět bude vyřazovat jeden pár. V soutěži jich je zatím osmička, po tomto kole už to bude jenom šťastná sedmička. Rádi bychom jenom připomněli, že v minulém kole vypadli boxer Rostislav Osička a Romana Motlová. Slavnému boxerovi se tanec opravdu nepovedl, za což dostal nejméně bodů od poroty stejně jako hlasů od nás diváků. Každopádně už jenom za jeho předchozí výkon mu musíme zatleskat.

Lukáš Pavlásek se ukázal jako opravdový gentleman.

Tak takové je nové pokračování oblíbené StarDance ze 7. Listopadu 2015. Popisovat taneční kreace jednotlivých párů by samozřejmě nemělo moc valný smysl. To se prostě musí vidět a cítit. Každopádně, kdo sleduje StarDance pravidelně tak ví, že naši soutěžící jsou opravdu pilní. Pravidelně trénují a nacvičují kdykoliv mají možnost. Některá vystoupení jsou pak i velmi kreativní, skoro až divadelní scénky. Nechybí jim zkrátka spád ani emoce.

Marek Eben nás provede i čtvrtým dílem ze 7. Listopadu 2015.

Náš velmi těší, že se nám podařilo pro vás nahrát video s novým pokračování StarDance …když hvězdy tančí. Video už tady na vás čeká ke shlédnutí v perfektní kvalitě a naprosto zdarma. Další slovy by zde jistě neměla valného smyslu. To se prostě musí vidět a hlavně zažít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte se společenským tancem!