StarDance 5. 12. 2015 – online a zdarma

Video s novým pokračováním StarDance 5. 12. 2015 online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát další velkolepý večer tanečně zábavního pořadu StarDance …když hvězdy tančí. Dnes půjde už o osmý soutěžní večer.

Jenom pro rekapitulaci dodáváme, že v soutěži zůstává pět nejlepších párů, které mají už velmi blízko k postupu do finále, jenž bude za dva týdny. To je opravdu skvělá příležitost se podívat právě na tento díl, ve kterém se soutěžící budou ze sebe snažit dostat to nejlepší.

Pořad StarDance …když hvězdy tančí uchvátil Česko. Je to opravdu krásná a jedinečná show plná krásného tance, humoru a emocí. Jenom při málokterém pořadu se podaří vytvořit skutečně tak skvělou partu, která drží při sobě, podporuje se a baví nás diváky. Za to bychom chtěli poděkovat všem hvězdným párům, ačkoliv jich v soutěži zůstává už jenom pět. Každopádně to co každý týden předvádí na tanečním parketu je opravdu krásná podívaná.

StarDance 5. 12. 2015 online a zdarma.

Ale zpátky k dnešnímu slavnostnímu večeru, který byl prožijeme tuto sobotu se StarDance 5. 12. 2015. Připomínáme, že všechny díly StarDance se vysílací v živém přenosu a tak je není možné získat předem. Každopádně už při premiéře je nahráváme, abychom vám je v zápětí mohli nabídnout na těchto webových stránkách. To všechno ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Jenom pro představu se jedná o HD rozlišení, které skvěle vynikne i na těch největších obrazovkách.

Lukáš Pavlásek je opravdu geniální showman.

Pojďme ale přejít od technických detailů až k dnešním tancům. Dnes nás totiž čeká jedna velmi příjemná novinka, která jenom umocní náš zážitek z této show. Zbylé soutěžní páry na to pravděpodobně měli zcela jiný názor, ale tak už to v životě chodí. Ony zbylé páry tedy dostali náročný úkol si připravit hned dva tance najednou! A to pokud možno takové, které ještě v předchozích kolech netančili. A co z toho nakonec vzešlo?

Nový galavečer StarDance 5. 12. 2015.

Samozřejmě pestrá směsice tanců, které o dnešní večer uvidíme. Budou rovnou čtyři. Opět dva za klasické tance a dva za latinsko-americké, tak jak se ostatně tančí i na profesionálních soutěžích. Dnes tedy přijde řada na waltz, paso doble, sambu a slowfox. Koncentrovat se po předchozím charitativním večeru na tak náročné tance jistě, nebude vůbec nic jednoduchého. Obzvláště, když se minule nevyhazovalo. To teď je situace zcela opačná. A do finále, kterého se budou účastnit hned tři páry, je to opravdu jenom pár tanečních krůčků.

A kdo vlastně ještě zůstává v soutěži? Jsou to následující páry: vtipálek, moderátor, herec a zpěvák a rapper Leoš Mareš a Katarina Štumpfová, filmová i divadelní herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, nejznámější romský zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková, mladičká herečka známá ze seriálu Comeback Marie Doležalová a Marek Zelinka a samozřejmě i nás milovaný a nepřehlédnutelný herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. A také věčně poslední chtělo by se dodat. Jenže díky našim hlasům se dá uspět v taneční soutěži i s oběma levýma nohama.

Nový díl StarDance ze soboty 5. prosince 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí rovněž na partnerské webové stránce Cinemio.

Marie Doležalová je příjemný překvapením letošní řady.

Přesně takový bude aktuální díl StarDance 5. 12. 2015, na který se už jistě opravdu těšíte. Věříme, že alespoň z poloviny tak jako my, protože my bychom si rozhodně nenechali ujít ani minutu. Kromě tanečních párů se můžeme těšit i na přísnou, ale konstruktivní porotu ve složení Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Radek Balaš a jediné dámy Tatiany Drexler. Všechno pak odlehčí sladěné moderátorské duo Marek Eben a Tereza Kostková, kteří tímto pořadem provázejí už od jeho počátku před téměř deseti lety.

Radek Banga i přes svojí malou výšku dovede zaválet.

Více už snad ani není co dodat. Určitě jste už celý nedočkavý a my vám v tom rozhodně nebudeme bránit. Právě proto jsme se rozhodli vám aktuální epizodu StarDance přichystat online ke shlédnutí. Kdo se ocitne na dosah finále letošní sedmé řady StarDance …když hvězdy tančí. Pojďte se podívat s námi.

Přístav 26. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 26. díl online ke shlédnutí. Náš oblíbený romantický seriál ze života Přístav pokračuje další epizodou. V televizi se vysílala ve středu 25. Listopadu 2015.

Vy si s tím však nemusíte dělat příliš velkou hlavu, protože právě vy si můžete tento oblíbený seriál přehrát online. Přímo zde na této naší webové stránce si ho pustíte opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to záležitost na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu jednoduché, že to musí zvládnout opravdu každý. Tak pojďte do toho s námi!

Nová část českého romantického a komediálního seriálu Přístav 26.díl bude mít stručný a úderný název „Líbej mě.” Ale kdo a koho? Začneme trochu oklikou. Nejdříve bychom vám rádi ve stručnosti představili události dnešního dílu. Tereza musí ze Zátoky velmi nutně pryč. Roman je z toho paf, protože bez Terezy nemůže žít. Nakonec se rozhodne, že za ní pojede do Prahy. Asi už tušíte jak to dopadne. Nakonec spolu prožití opravdu krásnou noc plnou vášní. Johana hledá dobrého textaře, aby Petr definitivně zapomněl na Alici a její texty. Pepa je rozhodnutý zakoupit rodinný domek. Myslí si, že je to to, co nadobro vyřeší jeho rodinné problémy. Krupice však tak rychle nepospíchá a odjede na pár dní k moři, aby si vše srovnala ve své hlavě. Uteče tak před Skálou i před Pepou.

Seriál Přístav 26. díl online ke shlédnutí

Nejnovější pokračování seriálu Přístav 26. díl jsme pro vás nahráli už s předstihem. Tato epizoda měla svojí premiéru ve středu 25. 11. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Prima Family. Ale to už jistě sami moc dobře víte. Video s Přístavem jsme pro vás nahráli v opravdu strhující kvalitě a vy si ho nyní budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které se zcela jistě neztratí ani na té největší televizní obrazovce.

Ještě než si dnešní epizodu pustíte, tak se na ní můžeme společně podrobně podívat. Co nás tedy čeká? Opravdu toho nebude vůbec málo.

Začneme asi očekávanou zprávou. Pepa našetřil nějaké peníze a nyní hodlá zakoupit rodinný domek. Je to ostatně jeho celoživotní sen. Krupice však tak rychle nepospíchá a místo toho si klidně odjede na pár dní k moři. Potřebuje si v hlavě utříbit myšlenky. A také si chce pořádně odpočinout. Věří, že u moře přijde na nové myšlenky a rozhodování pak pro ní bude daleko jednodušší. Uteče tak před Skálou a vlastně i před Pepou.

Tereza musí ze Zátoky pryč. Roman je z toho paf, protože bez Terezy nemůže žít. Ta vášeň ho do čista sžírá. Nakonec se rozhodne, že za ní pojede. A to prosím až do Prahy. Pro Terezu je to nečeká, ale velmi příjemné překvapení. Nakonec spolu prožití bouřlivou a vášnivou noc.

Jonáš chce chytit kunu, která mu škodí kde může. Jenže je to opravdu velmi chytré zvířátko.

Linda začne tančit a Ivana spraví Emě kostým, aby mohla jít na Halloween.

Pivoda se stále činí, dokončuje totiž obraz Ivany a při malování zapomene na důležitou schůzku s Olgou. Pátek s Milenou pátrají po ukrytém pokladu a půjčí si od Oušky praktický detektor kovů.

Co nového se asi bude dít v aktuálním Přístavu z 25. 11. 2015.

Johana hledá dobrého a kvalitního textaře, aby Petr definitivně zapomněl na Alici a její texty.

Přesně takový je nejnovější Přístav 26. díl, jenž pro vás máme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Jak už jsme říkali, ta k v televizi běžel ve středu 25. Listopadu 2015. S tím si ale nedělejte hlavu. To hlavní je, že přímo zde si ho můžete vychutnat pohodlně a zdarma online a to bez žádných dalších podmínek. Tak půjdete do toho s námi? My pevně věříme, že ano. Na závěr bychom vám proto rádi popřáli příjemnou zábavu.

Přístav 21. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 21. díl online ke shlédnutí a zdarma. Pojďte si i vy přehrát jednoduše přes internet další pokračování oblíbeného seriálu Přístav televize Prima. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme tu nejnovější epizodu z 9. Listopadu 2015.

Pokud patříte stejně jako my mezi fanoušky romantického seriálu Přístav, tak jste zde na té správné webové stránce. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali jeho nejnovější 21. díl, který měl svojí oficiální premiéru v pondělí 9. 11. 2015. I tento díl rozhodně stojí za vaší pozornost, protože se toho v něm odehrajte opravdu hodně. Příběhy, které natrvalo zasáhnout do života Romana, Marka i dalších. Zkrátka události u kterých musíte na sto procent být.

Přístav 21. díl online ke shlédnutí.

Video s novou epizodou jsme pro váš připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je šance, která už se nemusí opakovat. Navíc tady tato epizoda samozřejmě nemusí být věčně, za což vám rozhodně nemůže ručit. Alespoň pro tento moment tady však máte seriál Přístav 21. díl přichystaný pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi.

Nový díl z pondělí 9. Listopadu 2015.

Nová část českého romantického a komediálního seriálu Přístav bude mít název „Nechci dítě”. My pravidelní diváci už víme, na co je to narážka. Celé je to příběh Krupice a jejího dotěrného manžela. Pepa opatřil pro Krupici telefonní číslo na nového gynekologa, Krupice však z toho není nadšená a do očí mu řekne, že žádné miminko momentálně nechce.Pivoda se na mateřské dovolené necítí dobře. Jeden den se neudrží a začne na Olgu křičet před klienty. Pepa se naštve a vyhodí ji z baráku. Sám však doma nezůstane, jde se opít do putyky, aby na všechno zapomněl. Když přijde z hospody domů, zjistí, že Krupice je stále pryč.

Chcete vědět více? Tak se na to můžeme podívat podrobněji. To pro nás samozřejmě není vůbec žádný problém. V Zátoce se nečekaně objeví Šimáček se svou maminkou Martou. Způsobí tu takové menší pozdvižení.

Na každého jednou přijde deprese. Ta přišla i na Pivodu. Na mateřské dovolené se totiž necítí dobře a je ze všeho unavený a podrážděný. Jeden den se již neudrží a začne na Olgu křičet před klienty. Není z toho jenom trochu utahaný? Vždyť i on sám si přece miminko tolik přál.

Lily je možná na počátku své vysněné pěvecké kariéry. Lily totiž odjíždí do Liberce, kde bude nějakou dobu zpívat. Podaří se jí zakotvit v tak těžké konkurenci a profesi?

Co se bude dít v Zátoce dnes?

Pepa chce mít dítě a dělá proto maximum. Dokonce si opatřil pro Krupici telefonní číslo na nového gynekologa, který může přijímat nové pacientky. Krupice však z toho není dvakrát nadšená a do očí Pepovi řekne, že žádné miminko momentálně nechce. Pepa se naštve a vyhodí ji z baráku. Sám však doma nezůstane, jde se opít do putyky, aby na všechno zapomněl. Když přijde z hospody domů, zjistí, že Krupice je stále pryč.

Přesně takový je nový díl Přístavu 21. díl, jenž pro vás máme online ke shlédnutí. Na televizi Prima se vysílal v pondělí 9.Listopadu 2015. Na to se však vy nemusíte příliš ohlížet. S námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Všechno je to jenom otázka pár kliknutí. Tak toho využijte a dobře se bavte! Přístav za to rozhodně stojí.

Vinaři II. (11. díl) online ke shlédnutí

Vinaři z 8. 11. 2015 online ke shlédnutí. Nové pokračování seriálu Vinaři 11. díl z nové druhé řady už tady na vás čeká oline ke shlédnutí. Připravili jsem si ho právě pro vás na této webové stránce. S námi si ho tak můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma přes internet.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká nové pokračování seriálu Vinaři 2×11 nebo také Vinaři S02E11. Zkrátka a jednoduše jedenáctý díl z premiérové druhé řady. Opět to bude sluncem zalitá podívaná plná osobitého humoru. A jak už napovídá název dílu „Policejní dorost”, tak si na své přijde i Křetický policajt Patrik Tauš. V televizi měla aktuální epizoda premiéru v neděli 8. Listopadu 2015. Vy si jí však můžete přehrát přes internet prakticky kdykoliv jenom budete chtít.

Vinaři II. (11. díl) online ke shlédnutí.

A o čem to bude? Patrik našel kluka, ve kterém se opravdu shlíží. Je to Venoušek od Zelenkových. Už jednou Patrikovi pomohl a ten si myslí, že by z něho mohl být skvělý orgán. Tak jako je ostatně i on. Aby podpořil jeho nadšení, tak se mu dokonce rozhodne zapůjčit uniformu. Jenže je otázka, zda to dostatečně promyslel, protože s takovou uniformou on přeci může napáchat i spoustu neplechy.

Celý Strdín žije velkou událostí a to, když se provalí že Monika je nevěrná Waldemarovi z hřebcem. Ten tak už konečně může přestat řešit své problémy a nastávající monogamií a místo toho se musí soustředit na útěk. Je totiž nadmíru jasné, že Waldemar to Hřébovi jenom tak nedaruje. Paradoxem je, že Hřéba sám chtěl už ze vztahu s Monikou vycouvat. Teď z něj však musí vyletět na plný plyn.

Do hry se zapojuje i padre Tomica, který se snaží celou situaci urovnat. Cesty boží jsou přeci někdy nevyzpytatelné. Hlavně nechce, aby tady došlo až na nějakou obdobu vendery nebo něčeho podobného.

Nový Vinaři z 8. Listopadu 2015 jsou tady!

Takový je příběh nového pokračování seriálu Vinaři II. (11. díl), který pro vás máme online ke shlédnutí. V televizi tato epizoda běžela v neděli 8. Listopadu 2015, ale vy si jí můžete s námi přehrát hezky pohodlně a zdarma. Využijte této jedinečné příležitosti. Video se seriálem pro vás máme ve výborné kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je skutečně šance, která už se nemusí hodně dlouho opakovat. Tak příjemnou zábavu.

Přístav 20. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 20. díl online ke shlédnutí. Právě na vás už tady čeká video s pokračováním seriálu Přístav ze středy 4. Listopadu 2015. Tento den byl hodně pošmourný a mlhavý. Naštěstí nám nic nebrání v tom si trochu zvednout náladu u tohoto krásného a romantického seriálu.

Pro všechny fanoušky Přístavu tady máme jeho jubilejní hezky kulaté 20. pokračování. Jedná se o premiérový díl ze středy 4. 11. 2015. Televize Prima Family si pro nás přichystali další opravdu hodně povedené a zábavné pokračování. My máme obrovskou radost z toho, že se nám ho podařilo nahrát ve skvělé kvalitě a nyní vám ho můžete nabídnout online ke shlédnutí. Využijte této jedinečné příležitosti a pojďte do toho s námi. Nejdříve si ale převyprávíme příběh, abyste věděli do čeho jdete.

Seriál Přístav 20. díl online ke shlédnutí.

Nová část českého romantického seriálu Přístav bude mít název Díky, Terezo. Jonáš by chtěl bydlet s Arletou, ale jeho bývalá přítelkyně Linda ho nemile překvapí, protože mu přiveze na hlídání dceru Lindu. Pro Lindu je to jediné možné řešení, protože na nějakou dobu musí pracovně odjet do Německa. Arletě to však není po chuti, protože chce mít svůj klid. Tereza nabídne Romanovi pomoc a slíbí mu, že nějak urovná spor, který má s Pobědou. Lily získá zajímavou nabídku, bude totiž hostovat ve velkém městě.

Zbrusu nový díl Přístavu už na vás čeká!

Pátek hodlá v putyce vybrat finanční obnos z pokladny, když se však o ni handrkují se Skálou, vypálí z pistole. Výstřel z pistole naštěstí nikoho nezraní, Pátek má však na svém kontě nepříjemný prohřešek a musí se všem v hospodě omluvit.

Tereza nabídne Romanovi právní pomoc a slíbí mu, že nějak urovná spor, který má s Pobědou. Lily získá zajímavou nabídku, bude totiž hostovat ve velkém městě, takže její pěvecká kariéra by mohla strmě stoupat.

Jonáš má velký sen. Chtěl by totiž bydlet s Arletou, ale jeho bývalá přítelkyně Linda ho nemile překvapí, protože mu zničehonic přiveze na hlídání malou dceru Lindu. Pro Lindu je to jediné možné řešení, protože na nějakou dobu musí pracovně odjet do Německa a nemá nikoho na hlídání. Arletě to však není po chuti, protože chce mít svůj klid a pohodu.

Marek Skála to nemá opravdu jednoduché.

Tak přesně takový bude nejnovější pokračování seriálu Přístav 20. díl. Vypadá opravdu hodně zajímavě a napínavě nemyslíte. I v romantickém seriálu ostatně nesmí chybět zvraty. Věříme, že vás právě tato aktuální epizoda zaujme a užijete si s ní opravdu hezké chvilky. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

StarDance 3. díl – online ke shlédnutí

Seriál StarDance VII. 3.díl online pro vás. Pojďte si i vy přehrát přes internet třetí pokračování oblíbené tanečně zábavní show. Nová sedmá řada StarDance se nám úspěšně rozběhla a my se u ní opět můžeme skvěle bavit. Tentokrát už se jede naostro, takže jde o hodně. Soutěžící už si nemohou dovolit sebemenší chybičku, protože pak by to znamenalo, že v soutěži automaticky končí. Určitě byste si nepřáli, aby se to stalo zrovna tomu vašemu favoritovi.

Soutěž StarDance VII …když hvězdy tančí je tady s dalším pokračováním. Aktuální třetí epizoda měla svojí premiéru v sobotu 31. Října 2015 v hlavním vysílacím čase na prvním kanále české televize. Bude nové pokračování StarDance stát za to? My pevně věříme, že bude. V minulém kole jsme se dočkali prvního vyřazování. Soutěž tak opustila krásná Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a její profesionální partner Michal Kurtiš. Pro někoho to možná bylo velkým překvapením, pro jiného zase žádná velká novinka. Přeci jenom hlavně starší osazenstvo dost možná DJku Lucca ani neznalo, přestože jde o nejslavnější ženu, která se u nás věnuje tomuto řemeslu.

StarDance 3. díl online ke shlédnutí.

Kdo dostal nejvíc hlasů, tak to samozřejmě nevíme. To nám pořadatelé soutěže z taktických důvodů raději ani neprozradí. Každopádně na špičce to určitě bylo více, než vyrovnané. Kdo chce postoupit, musí nejenom skvěle zatančit, ale rovněž pobavit zaujmout diváky. Herci, moderátoři a baviči to v tomto smyslu mají tak trochu jednodušší. S Leošem Marešem určitě můžeme počítat minimálně do poloviny soutěže stejně jako s Markem Tacíkem. A kdo ví, možná překvapí i čistokrevný bavič Lukáš Pavlásek?

Nový díl opět uvede Marek Eben s Terezou Kostkovou!

Každopádně tu máme nové kolo – StarDance 3. díl a můžeme začít úplně na novo. Zbylých devět soutěžních párů mělo šibeniční termín pouhého jednoho týdne, aby se naučili dva nové tance na opravdu profesionální úrovni. Ty budou muset nyní zatančit v živém přenosu a to pokud možno bez chyb. Zdá se to úplně jednoduché, ale ve skutečnosti je to těžší, než se zdá. Soutěžní taneční sestavy totiž rozhodně neobsahují kroky, které by se učili například v základních tanečních. Naopak to jsou ty nejtěžší kreace vyžadují absolutní souhru a cit pro rytmus a pohyb.

A na jaké dva tance tedy přišla řada dnešní večer? Bude to především jive a waltz. Dva tance, které na první pohled nepatří k těm úplně nejsložitějším. Možná ani nejznámějším. Každopádně to jsou více, než důstojní zástupci latiny i klasických tanců. A i v nich jsou opravdu velmi složité a náročné figury, které stojí za naší pozornost. V podání některých párů budou možná hodny i obdivu.

Co se týká tématu dnešního večera, tak to bude Česká hudba. Samozřejmě v podání skvělého orchestru Moondance M. Kumžáka. Česká hudba patří v rámci StarDance k tak trochu opomíjeným žánrům, protože letos byla zařazena úplně poprvé. A to hlavně na četné žádosti nás dychtivých diváků. Bude to tedy taková malá premiéra. I při ní se však máme hodně na co těšit. Například na skladby od Karla Gotta, Marie Rottrové či Helenky Vondráčkové. Prostě takový český výběr toho nejlepšího.

Opět to bude velmi noblesní a krásná podívaná!

Zaujali jsme vás? Tak to jsme rádi. A budeme ještě raději, pokud si aktuální epizodu StarDance 3. díl pustíte s námi online. Vždyť je to přeci tak úplně jednoduché a zdarma. V televizi se vysílala v sobotu 31. 10. 2015. I poslední říjnový den tak bude v rytmu skvělého tance a zábavy. Video s tímto dílem vám přinášíme v oslnivé kvalitě a naprosto zdarma ke shlédnutí. S námi si ho přehrajete online na pouhých pár kliknutí myši. Nic jiného zkrátka nemusíte řešit, jenom si toto video pustíte a budete se dobře bavit. A tak by to ostatně i mělo být! Společenský tanec je krásná disciplína, která povznáší ducha člověka.

Přístav 17. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 17. díl online ke shlédnutí. Nový seriál TV Prima Přístav pokračuje další epizodou z pondělí 26. září 2015. Tu si rozhodně nemůžete nechat ujít ani vy. Právě proto jsme jí tady pro vás přichystali k přehrání.

Pokud jste si oblíbili nový seriál Přístav, tak přímo zde si můžete pustit jeho aktuální 17. díl. Připravili jsme ho pro vás pohodlně a zdarma a doufáme, že si ho opravdu vychutnáte. Rozhodně je o co stát. Ačkoliv je tu sychravý podzim, tak v Zátoce v Posázaví je stále krásně. I vy můžete být součástí těchto krásných příběhů. Jenom se uvelebte do vašeho křesla nebo pohovky a pojďte na to.

A na co se můžeme těšit dnes? V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak Olga bude opět doma ze špitálu. Pivoda však bude nadále fungovat jako starostlivá chůva. Ivana přijde opět pohlídat malou Klárkou, je však překvapena, že Olga je z nemocnice doma. Johaně někdo ukradne jízdní kolo, které obdržela od pana Skály. Johana nemá ponětí, co se vlastně děje. Očekává nějaké vysvětlení od Petra, ale Petr zarytě mlčí. Jonáš přesvědčí Arletu, aby u něj strávila jednu noc. Tereza již nebude mít náramek od pana Hájka.

V následující řádcích si to raději rozebereme ještě podrobněji.

Seriál Přístav 17. díl online ke shlédnutí

Krade se všude, o čemž se na vlastní kůži přesvědčí Johana. Johaně totiž někdo ukradne jízdní kolo, které nedávno obdržela od Skály. Už jenom proto jí je to opravdu nesmírně líto. Johana samozřejmě nemá ani špetku ponětí, co se vlastně děje. Očekává nějaké vysvětlení od Petra. Ten ale reaguje tak, že jenom zarytě a zarputile mlčí.

Olga již nemá žádné zdravotní komplikace a je ze špitálu opět doma. Pivoda však bude nadále fungovat jako starostlivá a pečlivá chůva. Ivana přijde opět pohlídat malou Klárkou, je však velmi překvapena, že Olga je z nemocnice doma.

Olga s Pivodou jsou v dobré náladě, protože si naplno užívají své děti. Všechny problémy jsou náhle ta tam. Olga je zdravá a stejně tak i její miminko.

Jonáš přesvědčí Arletu, aby u něj strávila jednu noc. Je v tom ale něco víc, nebo je to jenom využijí její slabé chvilky. Každopádně se nám tento vztah solidně zamotává.

Nový Přístav z pondělí 26. října 2015.

Marek Skála je celý zahleděný do Krupice. Trochu o tom přemýšlí, než si troufne a pozve ji na výlet do stověžaté Prahy. Krupice se však do Prahy bojí a se Skálou si nakonec netroufne jet. Co je ale ten pravý důvod? Vždyť Marek přeci zná Prahu více, než dobře. Na podrobnější rozbor této situace si tak zřejmě budeme muset počkat.

Tereza vyhodí náramek od pana Hájka. Už ho prostě nesnese mít u sebe.

Takové je nové pokračování seriálu Přístav 17. díl. Zaujaly jsme vás? Tak je to jenom dobře, protože pak si s námi jistě nejnovější epizodu tohoto zajímavého seriálu s námi pustíte online. Určitě se nemáte čeho bát. Video s ním jsme pro vás nahráli bez reklam. U nás si ho pak můžete pustit bez registrací nebo něčeho podobného. Zkrátka a jenom čirá zábava pro vás! Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí

Seriál Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si pustit video se zbrusu novým seriálem televize Barrandov. Exkluzivně pro vás jsme zde připravili a nahráli jeho druhý díl z neděle 25. 10. 2015.

Pokud vás zaujal nový komediální seriál Bezdružice, který měl premiéru minulý týden, tak jste zde na té správné internetové adrese. Exkluzivně pro vás jsme si přichystali jeho druhé pokračování, které v televizi běželo v neděli 25. října 2015. Epizoda nese příznačný název „Čuňata” a jak už asi sami tušíte, tak to bude mít i trochu peprný podtón. Jaké dobrodružství tedy asi čekají na Karla Gottwalda a jeho milovanou malou obec?

Seriál Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí.

Minule jsme byly svědky příprav oslav 850 výročí založení městečka, které se jenom tak mimochodem shodovala s oslavou padesátých narozenin starostovy manželky. Tedy jejich asi třetí oslavou. Na nich měl vystoupit i fenomenální zpěvák Standa Hložek, kterého bylo sice potřeba trochu přiotrávit, ale nakonec to dopadlo docela dobře. Jako loutka se také osvědčit a vypadá to, že voliči to zbaštili, takže žádný problém!

Aktuální díl se jmenuje „Čuňata” a bude v něm svědky velmi peprných událostí. Snad by to i měli zakázat i před malými dětmi, protože toto by si za rámeček rozhodně nedali. Svou roli v tom určitě bude hrát i MUDr. Arnošt Bláha. Místní Bezdružický doktor je totiž opravdu nenapravitelný proutník, kterému není rovno. Alespoň že místní policejní šéf Václav Menšík je tak hloupý, že snad ani neví na co mu ten jeho Frantík slouží.

Místní pan doktor se do dnešního dílu „Čuňata” orpavdu hodí.

Všechno se to pak bude odehrávat u Josefa Koziny, který vlastní největší restaurační zařízení široko daleko. Vybudoval ho díky své matce, která na něm přesto nenechá nic suchou. Určitou roli ve všem sehraje i Renata Owesny, tedy ředitelka v místní základní škole, která ale bohužel musí stále i učit.

A samozřejmě nemůžeme vynechat ani Markétu Hrabnou. Zhrzenou bývalou paní starostovou. Jí po dlouhé roky patřilo město a ona si myslela, že to tak bude už na vždy. Teď je ale naštvaná na Gottwalda a je odhodlána mu tu porážku vrátit i s úroky. A že to bude opravdu pořádný masakr, tak na to můžete brát jed.

Pan farář je také pěkné kvítko!

Seriál Bezdružice 2. díl je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát přes internet právě na této naší webové stránce. Rozhodně nebudete litovat, protože vás čeká opravdu solidní a velmi zajímavá podívaná. Bezdružice jsou nový seriál plný humoru a skvělých vtipů. Ne nadarmo se tvůrci inspirovali v Čechách u tolik úspěšného Kameňáku. Bezdružice za to zkrátka stojí, tak si je pojďte vychutnat s námi!

Vinaři 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 9. díl online ke shlédnutí. Video s novým pokračováním seriálu Vinaři televize Prima je tady! S námi si ho můžete přehrát jednoduše, pohodlně a zdarma. V televizi toto video mělo premiéru v neděli 25. října 2015.

Další pokračování komediálního seriálu Vinaři 9. díl konečně přišlo. U toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my ani vy. S námi si ho můžete přehrát opravdu naprosto jednoduše a zdarma. My jsme pro vás tento díl nahráli už s předstihem a ve výborné kvalitě. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které zaručuje maximální možnou úroveň detailů a opravdu fajnové podívání. Dnešní příběhy Moraváků v Čechách budou trochu napínavé, trochu nečekané, ale každopádně vtipné. A vy uděláte nejlépe, pokud si je půjdete s námi pustit.

Seriál Vinaři 9. díl online ke shlédnutí pro vás.

Začneme od Hřéby, který si konečně zaskóroval. Jenže milenecký vztah s Monikou Waldemarovou na něj nemá zrovna blahodárné účinky. Tahle načinčaná panička ho totiž pomalu začíná infikovávat svými nebezpečnými čakrami, což je vždycky pekelně nebezpečné. I jeho kumpáni se o něj začínají seriózně bát, protože se jim Hřebec mění doslova před očima. Někteří už v tom mají jasno, je na dobro ztracen. Podlehl té české šarlatánce a na Moravu už se pravděpodobně nikdy nevrátí.

Ve Strdíně je jinak klid. Možná až moc velký. Hlavně Janu Hamplovou štve, že se nic neděje. Dokonce i starosta Chrudoš u ní věčně vysedává v hospodě a nemá se k tomu, aby se pustil do díla. Vymyslí proto chytrý nápad, jak dostat ostatní do pohybu. Svojí hospůdku jednoduše zamkne a klíč ukryje na zdejší posvátné místo – přímo na horu Říp!

Starosta Chrudoš tak musí zorganizovat velkolepou výpravu a to přímo na horu Říp. Ačkoliv je to jenom kousek, tak tam ještě nikdy nikdo ze Strdína nebyl. Je jasné že na podobný vysokohorský výstup je potřeba se opravdu velmi důkladně připravit! Ve výpravě mají samozřejmě být i Chrudošovi věrní kumpáni z hospody – největší lenochové široko daleko, tedy Chrudoš mladší a podvodníček Barták.

Samozřejmě co byste čekali od takové party. Už pod kopcem jim dojde pivo a tak jim hrozí nebezpečná dehydratace. Podaří se jim nakonec vylézt až nahoru a získat klíč od hospody? A co budou dělat Moraváci? Polezou snad také na majestátný Říp?

Co se stane, když se Moraváci ocitnou v Čechác?

Takové bude nejnovější pokračování seriálu Vinaři 9. díl. Právě tuto epizodu vám přinášíme naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu nesmírně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu jedinečná šance, která už se nemusí opakovat. Video se seriálem je tady navíc v excelentní kvalitě a navíc vás nebudou rušit reklamy ani nic podobného. Zkrátka unikátní šance, která se neodmítá. Pojďte si vychutnat nové Vinaře právě s námi.