StarDance 3. díl – online ke shlédnutí

Seriál StarDance VII. 3.díl online pro vás. Pojďte si i vy přehrát přes internet třetí pokračování oblíbené tanečně zábavní show. Nová sedmá řada StarDance se nám úspěšně rozběhla a my se u ní opět můžeme skvěle bavit. Tentokrát už se jede naostro, takže jde o hodně. Soutěžící už si nemohou dovolit sebemenší chybičku, protože pak by to znamenalo, že v soutěži automaticky končí. Určitě byste si nepřáli, aby se to stalo zrovna tomu vašemu favoritovi.

Soutěž StarDance VII …když hvězdy tančí je tady s dalším pokračováním. Aktuální třetí epizoda měla svojí premiéru v sobotu 31. Října 2015 v hlavním vysílacím čase na prvním kanále české televize. Bude nové pokračování StarDance stát za to? My pevně věříme, že bude. V minulém kole jsme se dočkali prvního vyřazování. Soutěž tak opustila krásná Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a její profesionální partner Michal Kurtiš. Pro někoho to možná bylo velkým překvapením, pro jiného zase žádná velká novinka. Přeci jenom hlavně starší osazenstvo dost možná DJku Lucca ani neznalo, přestože jde o nejslavnější ženu, která se u nás věnuje tomuto řemeslu.

StarDance 3. díl online ke shlédnutí.

Kdo dostal nejvíc hlasů, tak to samozřejmě nevíme. To nám pořadatelé soutěže z taktických důvodů raději ani neprozradí. Každopádně na špičce to určitě bylo více, než vyrovnané. Kdo chce postoupit, musí nejenom skvěle zatančit, ale rovněž pobavit zaujmout diváky. Herci, moderátoři a baviči to v tomto smyslu mají tak trochu jednodušší. S Leošem Marešem určitě můžeme počítat minimálně do poloviny soutěže stejně jako s Markem Tacíkem. A kdo ví, možná překvapí i čistokrevný bavič Lukáš Pavlásek?

Nový díl opět uvede Marek Eben s Terezou Kostkovou!

Každopádně tu máme nové kolo – StarDance 3. díl a můžeme začít úplně na novo. Zbylých devět soutěžních párů mělo šibeniční termín pouhého jednoho týdne, aby se naučili dva nové tance na opravdu profesionální úrovni. Ty budou muset nyní zatančit v živém přenosu a to pokud možno bez chyb. Zdá se to úplně jednoduché, ale ve skutečnosti je to těžší, než se zdá. Soutěžní taneční sestavy totiž rozhodně neobsahují kroky, které by se učili například v základních tanečních. Naopak to jsou ty nejtěžší kreace vyžadují absolutní souhru a cit pro rytmus a pohyb.

A na jaké dva tance tedy přišla řada dnešní večer? Bude to především jive a waltz. Dva tance, které na první pohled nepatří k těm úplně nejsložitějším. Možná ani nejznámějším. Každopádně to jsou více, než důstojní zástupci latiny i klasických tanců. A i v nich jsou opravdu velmi složité a náročné figury, které stojí za naší pozornost. V podání některých párů budou možná hodny i obdivu.

Co se týká tématu dnešního večera, tak to bude Česká hudba. Samozřejmě v podání skvělého orchestru Moondance M. Kumžáka. Česká hudba patří v rámci StarDance k tak trochu opomíjeným žánrům, protože letos byla zařazena úplně poprvé. A to hlavně na četné žádosti nás dychtivých diváků. Bude to tedy taková malá premiéra. I při ní se však máme hodně na co těšit. Například na skladby od Karla Gotta, Marie Rottrové či Helenky Vondráčkové. Prostě takový český výběr toho nejlepšího.

Opět to bude velmi noblesní a krásná podívaná!

Zaujali jsme vás? Tak to jsme rádi. A budeme ještě raději, pokud si aktuální epizodu StarDance 3. díl pustíte s námi online. Vždyť je to přeci tak úplně jednoduché a zdarma. V televizi se vysílala v sobotu 31. 10. 2015. I poslední říjnový den tak bude v rytmu skvělého tance a zábavy. Video s tímto dílem vám přinášíme v oslnivé kvalitě a naprosto zdarma ke shlédnutí. S námi si ho přehrajete online na pouhých pár kliknutí myši. Nic jiného zkrátka nemusíte řešit, jenom si toto video pustíte a budete se dobře bavit. A tak by to ostatně i mělo být! Společenský tanec je krásná disciplína, která povznáší ducha člověka.