Vinaři II. (11. díl) online ke shlédnutí

Vinaři z 8. 11. 2015 online ke shlédnutí. Nové pokračování seriálu Vinaři 11. díl z nové druhé řady už tady na vás čeká oline ke shlédnutí. Připravili jsem si ho právě pro vás na této webové stránce. S námi si ho tak můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma přes internet.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká nové pokračování seriálu Vinaři 2×11 nebo také Vinaři S02E11. Zkrátka a jednoduše jedenáctý díl z premiérové druhé řady. Opět to bude sluncem zalitá podívaná plná osobitého humoru. A jak už napovídá název dílu „Policejní dorost”, tak si na své přijde i Křetický policajt Patrik Tauš. V televizi měla aktuální epizoda premiéru v neděli 8. Listopadu 2015. Vy si jí však můžete přehrát přes internet prakticky kdykoliv jenom budete chtít.

Vinaři II. (11. díl) online ke shlédnutí.

A o čem to bude? Patrik našel kluka, ve kterém se opravdu shlíží. Je to Venoušek od Zelenkových. Už jednou Patrikovi pomohl a ten si myslí, že by z něho mohl být skvělý orgán. Tak jako je ostatně i on. Aby podpořil jeho nadšení, tak se mu dokonce rozhodne zapůjčit uniformu. Jenže je otázka, zda to dostatečně promyslel, protože s takovou uniformou on přeci může napáchat i spoustu neplechy.

Celý Strdín žije velkou událostí a to, když se provalí že Monika je nevěrná Waldemarovi z hřebcem. Ten tak už konečně může přestat řešit své problémy a nastávající monogamií a místo toho se musí soustředit na útěk. Je totiž nadmíru jasné, že Waldemar to Hřébovi jenom tak nedaruje. Paradoxem je, že Hřéba sám chtěl už ze vztahu s Monikou vycouvat. Teď z něj však musí vyletět na plný plyn.

Do hry se zapojuje i padre Tomica, který se snaží celou situaci urovnat. Cesty boží jsou přeci někdy nevyzpytatelné. Hlavně nechce, aby tady došlo až na nějakou obdobu vendery nebo něčeho podobného.

Nový Vinaři z 8. Listopadu 2015 jsou tady!

Takový je příběh nového pokračování seriálu Vinaři II. (11. díl), který pro vás máme online ke shlédnutí. V televizi tato epizoda běžela v neděli 8. Listopadu 2015, ale vy si jí můžete s námi přehrát hezky pohodlně a zdarma. Využijte této jedinečné příležitosti. Video se seriálem pro vás máme ve výborné kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je skutečně šance, která už se nemusí hodně dlouho opakovat. Tak příjemnou zábavu.