SuperStar z 8. 11. 2015 přehrát online

Finálové kolo SuperStar z neděle 8. Listopadu 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi přes internet další pokračování pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar 2015. Čeká nás další napínavé klání o postup.

Populární soutěž Česko Slovenská Superstar konečně dospěla do finálových kol. Dnešní díl je teprve druhé finále. Soutěž se dramatizuje a prakticky každý ze soutěžících, který se dostal tak daleko má našlápnuto k hvězdné kariéře. Teď už je jenom na něm jak bude rozvíjet svůj talent a bojovat o další postup. V soutěži nadále zůstává pouhých sedm soutěžících a jeden z nich bude muset jít z kola ven. Minule vypadl mladý sympaťák Daniel Křižka, který zazpíval písničku „You’re Beautiful“ od Jamese Blunta.

SuperStar z 8. 11. 2015 přehrát online.

Šlo mu to sice celkem dobře, ale v této fázi soutěže je už konkurence bohužel nelítostná. Sebemenší chybička už se prostě nepromíjí. Kdo chce být SuperStar, tak prostě nesmí zaváhat. Všechno je to navíc o to těžší, že finálová kola jsou v televizi vysílání živě. Tréma a napětí tak na jednotlivé soutěžící klade opravdu skoro až nepřiměřený tlak.

Na druhou stranu je nutné uznat, že letošní řada SuperStar se může pochlubit opravdu nebývale silným obsazením. Ať už je řeč o Štěpánovi Urbanovi, Sabině Slepčíkové, Pavolu Kovaličkovi, Barboře Hazuchové, tak všichni finalisté jsou prostě skvělý a zpívají výborně. Už jenom proto, před nimi smekáme.

Finálová kola jsou navíc typická i vystoupením hostů. V tom předchozím to byl mladý zpěvák Pavel Callta, který vystoupil se svojí písničkou „Terapeut”. Kdo bude zpívat dnes je zatím ve hvězdách. Respektive my to víme, ale nemůžeme vám to prozradit. Stejně jako výběr písní jednotlivých soutěžících.

Dočkáme se také skupinového vystoupení s písní: „Příběh nekončí“, která je neoficiální hymna naší SuperStar?

Druhé finále SupeStar je tady!

Nová SuperStar 2. finále vypadá opravdu hodně zajímavě a napínavě. Právě proto jsme jí pro vás nahráli. Video se soutěží si u nás můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Je to opravdu jenom otázka pár kliknutí myši. Tak si nenechte tuto šanci proklouznout mezi prsty a pojďte si přehrát aktuální SuperStar s námi pohodlně a zdarma.