Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí

Seriál Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si pustit video se zbrusu novým seriálem televize Barrandov. Exkluzivně pro vás jsme zde připravili a nahráli jeho druhý díl z neděle 25. 10. 2015.

Pokud vás zaujal nový komediální seriál Bezdružice, který měl premiéru minulý týden, tak jste zde na té správné internetové adrese. Exkluzivně pro vás jsme si přichystali jeho druhé pokračování, které v televizi běželo v neděli 25. října 2015. Epizoda nese příznačný název „Čuňata” a jak už asi sami tušíte, tak to bude mít i trochu peprný podtón. Jaké dobrodružství tedy asi čekají na Karla Gottwalda a jeho milovanou malou obec?

Seriál Bezdružice 2. díl online ke shlédnutí.

Minule jsme byly svědky příprav oslav 850 výročí založení městečka, které se jenom tak mimochodem shodovala s oslavou padesátých narozenin starostovy manželky. Tedy jejich asi třetí oslavou. Na nich měl vystoupit i fenomenální zpěvák Standa Hložek, kterého bylo sice potřeba trochu přiotrávit, ale nakonec to dopadlo docela dobře. Jako loutka se také osvědčit a vypadá to, že voliči to zbaštili, takže žádný problém!

Aktuální díl se jmenuje „Čuňata” a bude v něm svědky velmi peprných událostí. Snad by to i měli zakázat i před malými dětmi, protože toto by si za rámeček rozhodně nedali. Svou roli v tom určitě bude hrát i MUDr. Arnošt Bláha. Místní Bezdružický doktor je totiž opravdu nenapravitelný proutník, kterému není rovno. Alespoň že místní policejní šéf Václav Menšík je tak hloupý, že snad ani neví na co mu ten jeho Frantík slouží.

Místní pan doktor se do dnešního dílu „Čuňata” orpavdu hodí.

Všechno se to pak bude odehrávat u Josefa Koziny, který vlastní největší restaurační zařízení široko daleko. Vybudoval ho díky své matce, která na něm přesto nenechá nic suchou. Určitou roli ve všem sehraje i Renata Owesny, tedy ředitelka v místní základní škole, která ale bohužel musí stále i učit.

A samozřejmě nemůžeme vynechat ani Markétu Hrabnou. Zhrzenou bývalou paní starostovou. Jí po dlouhé roky patřilo město a ona si myslela, že to tak bude už na vždy. Teď je ale naštvaná na Gottwalda a je odhodlána mu tu porážku vrátit i s úroky. A že to bude opravdu pořádný masakr, tak na to můžete brát jed.

Pan farář je také pěkné kvítko!

Seriál Bezdružice 2. díl je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát přes internet právě na této naší webové stránce. Rozhodně nebudete litovat, protože vás čeká opravdu solidní a velmi zajímavá podívaná. Bezdružice jsou nový seriál plný humoru a skvělých vtipů. Ne nadarmo se tvůrci inspirovali v Čechách u tolik úspěšného Kameňáku. Bezdružice za to zkrátka stojí, tak si je pojďte vychutnat s námi!