Česko Slovensko má talent 14. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Česko Slovensko má talent „Velký třesk” online ke shlédnutí. Nové pokračování oblíbené talentové soutěže je tady. Čeká nás velmi důležité kolo. Takové semifinále, kde se bude skutečně rozhodovat. Právě proto byste si toto pokračování, které mělo premiéru 14. 11. 2015 neměli nechat ujít!

Soutěžní klání Česko Slovensko má talent se dostává do své nejnapínavější fáze. Právě dnes nás totiž čeká nevyzpytatelný Velký třesk. Je to poslední brána, která dělí mnohé soutěžící od finále! Ano je to tak. Princip soutěže se totiž v minulých letech hodně změnil. Už tady nemáme žádná semifinále. V letošním pátém ročníků Talentu byl naopak navýšen počet castingových kol, kterých bylo rovných dvanáct. V nich mohli soutěžící postoupit rovnou do finále. A to i zásluhou novinky v podobě zlatého bzučáku.

Česko Slovensko má talent 14. 11. 2015 - online ke shlédnutí

Na ty, kteří byly dost dobří, ale přesto se porota rozhodla, že je chce vidět ještě jednou tedy čeká Velký třesk. Je to vždycky velmi napínavé kolo, které klade na soutěžící obrovské požadavky. Nervy jsou na pochodu a někteří budou muset vystupovat třeba i několikrát, aby ukázali, že na to skutečně mají.

Pátá série Talentu je vysílána na české Primě i na slovenské JOJce zároveň, i když je to o pár dní posunuto. Porota je letos poprvé čtyř členná. Nemůže v ní chybět Jaro Slávik ani Lucie Bílá. Kromě nich, ale přibyly nováčci v podobě Davida Prachaře a slovenské herečky Diany Mórové.

Nový díl Talentu bude Velký třesk.

A co nás dnes čeká? Tak třeba Mirror Family, Zpívající Roboti, Big names, Gyӧngyi Bodišová, Olé Trio, Michal Kruž, Filip Jankovič a spol. – tanec na podpatcích, Fair Play Crew, The man a samozřejmě také skvělý a charizmatický Pole dancer Alex.

Letošní Česko Slovensko má talent vypadá opravdu hodně zajímavě. Máme tu spoustu talentovaných lidí všech profesí. Tanečníků, akrobatů, kouzelníků, bavičů a hlavně zpěváků. Dokonce i několik skupin. Osobně tedy nemám žádného favorita a jsem zvědavý, jak dopadne právě tento dnešní soutěžní večer. Určitě to ale bude stát za to. Pokud to chcete vidět i vy, tak si stoprocentně nejnovější Česko Slovensko má talent pusťte. A proč ne právě s námi.

Kdo je dost dobrý, aby postoupil do finále?

Video Česko Slovensko má talent z 14. 11. 2015 online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát pohodlně a zdarma přes internet novou epizodu oblíbené talentové show. Pátá řada se blíží do finále a mnohé velmi talentované soutěžící od něj dělí jenom poslední malý krůček. To si zkrátka nesmíte nechat ujít! Video s Velkým třeskem jsme pro vás nahráli už s předstihem a to v opravdu perfektní kvalitě. Pevně věříme, že tuto jedinečnou příležitost využijete a pustíte si ho s námi!