Hlas 2. finále (4. 6. 2014) – přehrát přes internet

Exkluzivně u nás si můžete zdarma přes internet pustit 2. finále soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Tato velkolepá pěvecká reality show se pomalu blíží ke svému závěru a vy budete moci být jednoznačně u toho! Přímo zde na tomto webu pro vás máme video s tímto novým pokračováním, které se v premiéře na Nově vysílalo ve středu 4. 6. 2014. Druhé finále opět slibuje velkolepou a dlouhou show na jejichž závěru se dozvíme, kteří soutěžící opustí finálovou dvanáctku, aby mohla vzniknout TOP 8. Snad se podaří postoupit i právě tomu vašemu favoritovi. Každopádně, před finalisty musíme smeknout klobouk, protože jsou všichni opravdu velmi dobří.

Samozřejmě si video s tímto dílem Hlasu můžete pustit také i na oficiálním webu Nova Plus. U nás to má ale tu výhodu, že pro vás máme Hlas bez otravných reklam, které každou půlhodinu narušují váš zážitek z pořadu. A to je opravdu obrovská škoda, protože v Hlasu je stále na co se dívat. Vlastně jak se soutěž blíží ke svému konci, tak je to i čím dál tím napínavější a zajímavější. V soutěži už zůstávají jenom samé silné osobnosti s pěveckým talentem a charisma skoro jak Chuck Norris. Samozřejmě vám dopředu neprozradíme, kdo vypadl. Na to doporučujeme show shlédnout hezky celou od první do poslední sekundy, ať také vidíte výkony jednotlivých soutěžích.

Každopádně klobouk dolů před všemi, protože se bili jako dravé šelmy. Všichni ze sebe vymáčkli jen to nejlepší a spokojenost byla jednoznačně vidět i na koučích. Právě koučové se svými svěřenci trpělivě trénovali a byli to právě oni, kdo jim vybral tu nejlepší písničku přímo na tělo. TOP dvanáctku zpěváků už tvoří jenom skutečně ti nejlepší a žádný černý pasažér mezi ně nepronikl. To vám můžeme skutečně garantovat.

V tomto slavnostním finálovém večeru vysílaném na živo jsme se tak dočkali mnoha velmi slavných písniček v podání interpretů, kteří se teprve známými stát chtějí. Uslyšíme tak například: Demi Lovato – Let it go, Golden Kids – Časy se mění, Christina Marie – Bang bang, Phil Collins – Something happened on the way to heaven, Guns and Roses – Paradise City nebo třeba Scorpions – Still loving you a samozřejmě spoustu dalších. Co soutěžící to jedna píseň. Hodně toho uvidíme i za zákulisí a samotných tréninků.

Nejnovější 2. finále Hlasu ČeskoSlovenska si můžete přehrát zdarma přes internet na této webové stránce. Vykašlete se na Nova plus a pojďte si tuto báječnou show pustit s námi online! Vaše zábava je zaručena a třeba vás i svůdné tóny rozvlní. Jak moc se podaří nové hvězdě prorazit je už jen na ní, kdo se ale touto hvězdou stane rozhodneme přeci i my!