Film Nikdy není pozdě – online pro vás!

Komediální drama Nikdy není pozdě je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát pohodlně a zdarma přes internet povedený americký snímek. V hlavní roli stárnoucí zpěvačky uvidíme skvělou Meryl Streepovou. Je to příběh o hudbě, lásce a rodině, který vás jistě zaujme.

Jenom pro vás jsme na této webové stránce přichystali online ke shlédnutí film Nikdy není pozdě (2015). V našich kinech měl svojí premiéru 3. Září 2015 a velmi brzy se dostal na celkem pěkná místa v žebříčcích návštěvnosti. Možná už jste zvědavý o čem vlastně tento film je a my vám to samozřejmě moc rádi prozradíme. Hlavní hrdinkou je celkem slavná kytaristka a zpěvačka Ricki Rendazzová. Ta pro svojí kariéru obětovala všechno. Včetně své vlastní rodiny. Jak stárne, tak ale zjišťuje, že to asi nebylo úplně šťastné rozhodnutí.

Film Nikdy není pozdě online!

Ricki Rendazzová je právě na své dalším nekonečném turné po Spojených státech. Dělá to tak už snad asi 20 let. Život na cestách pro špetku té světské slávy. Jenže jak stárne, tak zjišťuje, že v životě udělala spoustu chyb a tou největší asi bylo, když opustila svou rodinu.

Jednoho dne jí zavolá její bývalý manžel. Její dcera Julie se totiž rozešla se svým snoubencem Maxem. Hlavně pro Julii je to opravdový šok. Ricki to bere opravdu vážně. Na nic nečeká ani sekundu a rozjede se za svou dcerou. Co na tom, že je to přes půlku Ameriky.

Jak brzy zjistí, tak to s návratem nebude mít vůbec jednoduché. Její rodina si zařídila nový život. Její místo zaplnila jiná žena, která se ho odmítá jenom tak lehce vzdát. Ricki je navíc bláznivá rockerka, která vyznává úplně jiný životní styl. Není se tak ani čemu divit, že její přijetí je zde více než vlažné. Jenže i přesto má Ricki spoustu energie o přízeň své jediné rodiny bojovat. Občas to bude sice tragické, ale jindy zase vtipné.

Film Nikdy není pozdě (2015) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na této webové stránce. Je to opravdu jednoduché a zvládne to snad každý. Video s filmem je samozřejmě v prvotřídní kvalitě a my věříme, že se u něj budete opravdu dobře bavit. Na závěr už vám tedy jenom popřejeme příjemnou zábavu!