Ip Man (2008) online ke shlédnutí

K přehrání online film Ip Man z roku 2008. Jedná se o hodně zajímavý čínský film, který v sobě spojuje hned několik žánrů a to akční drama a zároveň životopisný film inspirovaný skutečnými událostmi. Film natočil režisér Wilson Yip a podařilo se mu vytvořit skutečně povedený a výborně hodnocený snímek. Jak už asi čekáte, tak i v tomto filmu půjde hodně o bojové umění, ale v jakém smyslu?

Na této webové stránce pro vás máme nachystaný film Ip Man (2008). Video se snímkem je ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto zdarma pouhým jedním kliknutím. Skutečně tak jednoduché to je a o nic více se nemusíte starat. Jedná se o film, který má výborné kritiky ať už odborníků a nebo diváků, stačí se přeci jenom podívat na CSFD, kde má aktuálně skvělých 86%. I když se tedy jedná o čínský film, tak byste si ho rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít.

Společně se vypravíme do ne zas tak dlouhé minulosti konkrétně do roku 1935 do jižní Číny. Seznámíme se s velmi charizmatickým mužem, který dostal přezdívku Ip Man. Je to živoucí legenda a inspirace pro mnoho lidí ve městě i jeho dalekém okolí. Založil školu bojových umění ve městě Foshan. Dokonce přišel s vlastním stylem jménem wing chun, který v mnohých ohledech rozvíjí umění tradičního kung fu. Je to spojení prastaré tradice a moderního světa, což je pro mnohé lidi opravdu fascinující. Ip Man je zkrátka muž, který dělá něco víc pro sebe i ostatní.

Jenže tato idylky nemá dlouhého trvání, protože záhy přijde Japonská invaze, která byla předzvěstí druhé světové války. Ip Man se velmi záhy ocitne v hledáčku japonských úřadů, protože jeho nový bojový styl by se dal skvěle využít v rukou vojáků. Jenže Ip Man pochopitelně nechce cvičit utlačitele v bojovém umění proti vlastním lidem. Vojáci tedy pro ně bezcenného Ip Mana nechají bojovat pro zábavu v bojích na život a na smrt. Má se utkat s těmi největšími mistry bojových umění své doby.

Ip Man je skvělý film, kterému nechybí akce, zajímavý příběh i myšlenka k zamyšlení. Zkrátka má všechno co by takový velký trhák měl mít. My vám ho tedy můžeme jedině doporučit a navíc si snímek můžete pustit pohodlně a zdarma online přímo zde. To je skvělá zpráva nemyslíte? V televizi se tento snímek vysílal naposledy v pátek 13. června 2014 vy si ho ale doma můžete pustit kdykoliv. Tak této možnosti využijte!