Místo zločinu Plzeň 1. díl – online ke shlédnutí

Nový seriál Místo zločinu Plzeň 1. díl online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás vám přinášíme premiérový díl nového krimi seriálu České televize. Místo zločinu Plzeň se vysílalo v pondělí 19. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Čeká nás skvěle obsazený seriál, který režírovat známý Jan Hřebejk.

Na této webové stránce pro vás máme připravené video se seriálem Místo zločinu Plzeň 1. díl, které nám představí úplně nové hrdiny z Plzeňské kriminálky. I ve čtvrtém největším městě České republiky jsou totiž na denním pořádku zločiny a to včetně těch nejzávažnějších. Nejdříve se samozřejmě musíme seznámit se zdejším kriminálním oddělení, jehož jádro tvoří plukovníka Karel Drtina, pod nímž pracuje zkušený kapitán Tomáš Karas s trochu volnomyšlenkářským Viktorem Knappem.

Hned první detektivní případ, který je zaměstná bude ale pořádně dramatický. Půjdou totiž po stopě psychopata. Pátrat po podobně narušeném jedinci je přitom to nejtěžší, co je může v policejní branži potkat.

Místo zločinu Plzeň 1. díl online pro vás.

Obětí je jistá Lenka Steinerová. Mladá a krásná žena, která byla ještě nedávno plná života a s velkými plány do budoucna. Byla to velmi krásná žena, navíc s perfektním zázemím. Její manžel je velmi úspěšný a bohatý. Jistě pro něj byla více než adekvátní ozdobou. Nyní už je tady jenom její bezvládné tělo bez života. Nalezené přitom bylo přímo u ní doma. Plzeňští vyšetřovatelé místního oddělení vražd nemají jinou stopu, než že pachatelem musel být zřejmě psychopat.

Seriál Místo zločinu Plzeň 1. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet historicky první díl nového seriálu. V televizi mělo svojí premiéru v pondělí 19. 10. 2015, na to se však vy nemusíte ohlížet ani vteřinu, protože s námi si ho můžete pustit online a to kdykoliv jenom budete chtít. Všechno je to naprosto pohodlně a zdarma a my věříme, že si tuto příležitost rozhodně nenecháte ujít. Dobře se bavte.