Ordinace v růžové zahradě 604. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 604. díl online ke shlédnutí. Populární seriál televize Nova je tady s dalším pokračováním. Nenechte si ho ujít ani vy. V televizi běželo 22. 10. 2015. S námi si ho ale pustíte kdykoliv.

Pro všechny fanoušky nekonečného seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 (604. díl). Tady máme opravdu skvělou zprávu. Váš oblíbený seriál pokračuje další epizodou a tu si samozřejmě ani náhodou nenecháme ujít ani my. Právě proto jsme jí pro vás připravili na této naší webové stránce a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Video se seriálem je ve výborné kvalitě a jeho přehrání je u nás opravdu triviální záležitostí. Pojďme se tedy společně ponořit do příběhu tohoto dramatického seriálu ze života.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 604. díl online a zdarma.

Radek se dál snaží pomoci usvědčit trenéra bojových umění z toho, že obtěžuje chlapce ve svém oddílu. Jde po něm opravdu velmi horlivě a snaží se ho zdiskreditovat všemi prostředky, jak jenom je to možné. Bohužel vyjde najevo, že pravda je to, co tvrdil trenér Martinec. Údajně obtěžovaný kluk si totiž všechno vymyslel, jenom aby mu zatopil. Na druhou stranu se objeví informace, že Martinec je gay. To pro něj tak jako tak znamená konec v trénování dětí. Nejvíc to ale naštve Bělu, která se do Radka pustí, že je to jeho vina, že svou horlivostí zdiskreditovat v podstatě úplně nevinného člověka, který se na nikom ničeho nedopustil.

Pan Skružný si objednal u Švarce a Heluš vraždu své příbuzné. Má totiž dědit pohádkových 20 milionů korun a rozhodně si nepřeje, aby stará paní nějak stihla změnit závěť. Proto slíbil našemu vykutálenému páru hezkou provizi 10%. Švarc s Heluš skutečně uvažovali, že by to udělali, ale přeci jenom ještě nejsou tak zkažení. Na Skružného tak chtějí sehrát pouhé divadlo. Jenže Skružný na ně má kompromitující materiály a tak je bude vydírat, aby to skutečně udělali.

Jakub měl těžkou autonehodu. Nyní leží v nemocnici a jeho stav není vůbec dobrý. Čestmír ze všeho viní Janu. Byl to právě její nápad, jak se zviditelnit v bulváru. Jenže to očividně nějak přehnali a bulvár je začal pronásledovat na každém kroku. Je to určitě i jejich vina, že Jakub v nepozornosti havaroval. Bude tedy vztah Čestmíra a Jany pokračovat?

Čeká nás opravdu velké dobrodružství!

Takové bude aktuální pokračování Ordinace v růžové zahradě 604. díl, jenž pro vás máme online ke shlédnutí. Pojďte si s námi pustit video s tímto dílem a uvidíte, že nebude ani chvíli litovat. Čeká na vás velká porce pravých emocí a zajímavých příběhů. A to jsme schválně nezmínili to zdaleka nejzajímavější. Třeba jak se vyvíjí situace kolem Tomáše a Stelly, která začíná být hodně dramatická. Nové pokračování Ordinace v růžové zahradě 604. díl si zkrátka nemůžete nechat ujít. My pevně věříme, že si ho i díky nám opravdu vychutnáte!