Doktor Martin 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Doktor Martin 9. díl online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde máte tu jedinečnou možnost pustit si devátý díl nového seriálu České televize Doktor Martin z pátku 23. října 2015. Je to opravdu jednoduché a navíc zdarma.

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet video ser seriálem Doktor Martin 9. díl. Věříme, že vás nebude nudit ani chviličku. Nový premiérový díl totiž vypadá minimálně stejně zajímavě jako i všechny předchozí epizody. Tak mu dejte trochu šanci a uvidíte sami. My si jsme téměř jisti, že vás nezklame. Jak už jsme naznačili, tak v televize mělo dnešní pokračování svojí premiéru 23. 10. 2015 v hlavním vysílacím čase na ČT 1. Název epizody zní: „Pokrevní vztahy.”

Na doktora Martina Elingera čeká další velmi zajímavý případ. Tentokrát se bude muset i se svým lékařským kufříkem vypravit do terény. Nohy ho vedou až na odlehlou horskou samotu. Tu obývá velmi svérázná rodina Skružkova. Dva bratři společně se svými rodiči. Oba dva sourozenci mají vleklé žaludeční potíže. Pro Erlingera to není moc velké překvapení.

Doktor Martin 9. díl online ke shlédnutí pro vás.

Jednak žije celá rodina v katastrofálních hygienických podmínkách. Také z jejich ledničky by jedl jenom opravdu velmi otrlý člověk. A do třetice všeho dobrého se rodinka živý jako vycpavači zvířat. Diagnóza je jasná a nepřekvapivá – salmonela.

Na téhle rodince je ale podivnější ještě jedna věc. Stará paní totiž nemá žádné lékařské záznamy a oba dva bratři k ní nechtějí doktora vůbec pustit. Podle všeho nebyla u doktora hezkých pár let, a kdo ví jestli vůbec. Pro vypátrání pravdy spojí doktor své síly s policistou Topinkou. A nakonec je to opravdu celkem hodně bizardní a nečekaný příběh.

V městečku se ale odehrávají i další příběhy z úplně jiného soudku. Třeba když se sem vrátí Topinkova sestra Hedvika, která je přesvědčena o tom, že je opravdu brilantní léčitelka. Otevře si tak bylinkářskou ordinaci přímo na Tomášovou služebnou. Bohužel její léčba začne pacientům způsobovat spíše více obtíží, než je skutečně léčit. To se samozřejmě hrubě nelíbí i doktoru Erlingerovi.

Další rodinné drama pak probíhá mezi Brázdou a jeho synem Milošem. Ten si totiž začne myslet, že je adoptovaný. Sám Brázda ale neví zda je jeho. Jediné co ví je, že se jeho manželka spustila v době jejich krize s jiným mužem. Sám ale neměl odvahu pátrat po pravdě. Nicméně má pro Miloše jeho rodný list, do kterého se on sám nikdy nepodívat.

Doktor Martin řeší své případy s opravdu velkou vervou!

Snad vás nová epizoda seriálu Doktor Martin 9. díl zaujala. Opět nás čeká zajímavý medicínský případ i napínavé dění v samotném městečku. Právě proto byste si rozhodně toto pokračování z 23. října 2015 rozhodně neměli nechat ujít. Obzvláště, když si ho můžete přehrát tak jednoduše přes internet právě na této naší webové stránce.