Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí

Film Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát přes internet zdarma tento nový strhující horor! Je to příběh dívky, která vidí duchy. To se ale neměla vdávat za vlastníka panství Purpurový vrch s děsivou minulostí.

Film Purpurový vrch online ke shlédnutí. Nový americký fantasy horor s velmi dramatickým příběhem už tady na vás čeká. Film šel do českých kin ve čtvrtek 15. října 2015. My jsme ho ale už s velkým předstihem nahráli, abychom vám ho mohli nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu nesmírně jednoduše a zdarma. Video je ve skvělé HD kvalitě, které vás unese svým detailním obrazem a jemným zvukem. Film od režiséra Guillerma del Toro, který je ostatně i spoluautorem scénáře, si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce.

Film Purpurový vrch (2015) online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinkou příběhu je mladá dáma jménem Edith Cushingová. Je to spisovatelka, což je ve viktoriánském Londýně 19. století opravdu krajně neobvyklé. Navíc je opravdu dobrá. Její podmanivé příběhy čtenáři milují. Kdyby jenom tušili, že jsou částečně založené na pravdě nebo na tom, co si Edith prožila jako malá. Už od útlého věku totiž viděla to co ostatní ne. Duchy a paranormální jevy. Naštěstí se s tím dokázala vyrovnat a vyrostla z ní opravdu sebevědomá a zajímavá osobnost.

Nyní má Edith Cushingová nápadníka. Je to velmi tajemný sir Thomas Sharpe. Je to bohatý lord, který je ale zároveň cizinec. Jeho aura a charisma jsou opravdu podmanivé a neopakovatelné. Není se proto ani čemu divit, že i ostřílená Edith je jím unesená. Za krátkou dobu umírá Editina matka. Je to pro ní opravdový šok a zároveň moment, který ji nutí, aby se posunula dál. Rozhodne se proto provdat za Thomase.

Thomas si jí odveze na své rozlehlé panství, které se jmenuje Purpurový vrch. Je to opravdu netypický usedlost. Téměř holé pláni vévodí obrovský rozpadající se viktoriánský dům. Je to opravdu temné místo, které má nejlepší roky za sebou. Vždyť do haly dokonce prší nebo padá sníh skrz děravou střechu. Edith se tady necítí moc dobře. Její manžel jí to moc neusnadňuje, protože jí tady záhy nechá jenom se svou sestrou. Se švagrovou Lucille si ale Edith vůbec nerozumí.

Purpurový vrch je opravdu děsivý fantasy horor.

Navíc má divné vize. Jakoby se v tomhle domě stalo něco hrozného. Tyto vidiny se dál stupňují a čím dál tím více zasahují do jejího života. Edith je z toho vystrašená. Zároveň ale touží po tom poznat pravdu. Nechce ustoupit, ať to bude znamenat jakkoliv velké riziko. Podaří se jí odkrýt tajemství tohoto rozkládajícího se domu a nebo on rozloží dříve ji?

Takový je příběh dramatického filmu Purpurový vrch (2015), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu výjimečná příležitost, která nemusí trvat věčně. Mě osobně tento horor opravdu zaujal a můžu vám ho opravdu doporučit. Na této naší webové stránce si ho navíc můžete pustit opravdu naprosto jednoduše a zdarma. Na závěr bychom vám už chtěli jenom popřát příjemnou zábavu při jeho sledování!